Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War na konsolach nowej generacji?

28 postów w tym temacie

bo ma być dla wszystkich, ponad ograniczenia wiekowe.
A te RTSy (zwłaszcza DoW) może by miały szansę gdyby odziedziczyły multi z PC. Co to jednak za zabawa skoro nie byłoby do nich dodatków?
Już o myszce w zestawie nie wspomnę ("da się" a "jest wygodne" to spora różnica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fett

Ron Moravek, szef Relic Entertainment, udzielił wywiadu serwisowi GamesIndustry.biz. Stwierdził w nim, że najnowsza nadchodząca produkcja strategiczna jego firmy – Company of Heroes – oraz dobrze sprzedający się Warhammer 40,000: Dawn of War, mogą trafić także na konsole nowej generacji.

Przeczytaj cały tekst "Dawn of War na konsolach nowej generacji?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RTS na konsole??!! nie moze byc! gralem w Red Alert''a i padem sie gralo beznadziejnie... ale gra wygladala wporzo na kosoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, bardzo wygodne będzie granie w strategie na konsolach. Ciekawe tylko czym oni chcą w to grać- padem , joistickiem, a może kierownicą ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 18:28, lukmistrz napisał:

Tak, tak, bardzo wygodne będzie granie w strategie na konsolach. Ciekawe tylko czym oni chcą
w to grać- padem , joistickiem, a może kierownicą ? :P


a ja grałem na ps one warcrafta 2 i było całkiem całkiem ale RTS na konsole to jak zrecznosciówki na klawiaturze na pc mozna ale to nie to samo w grywalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś grałem na padzie w turówkę - było beznadziejnie.

> IMO zaznaczanie i kierowanie jednostkami pilotem to genialny pomysł
> ;)

Prędzej ci ręka odpadnie, a i tak AI będzie szybsze. Jak chce sie naprawdę w RTS''ach wymiatać to trzeba skróty klawiszowe opanowac. Jakoś wątpie, aby ten pilot na to pozwalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do sukcesu BfME 2 na Xboxa 360 - w Wielkiej Brytanii gra byłs na listach jeden raz. Na 9 miejscu. W podsumowaniu kolejnego tygodnia juz jej nie było, wiec długo nie wytrzymała. I nie ma się co dziwić - kto chcial to juz zagrał na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy gadacie jak byście się bali że konsole zastąpią PC jako maszynę do grania, to śmiesznie i żałosne.
Ja jestem zdania że trzeba sprawdzić i korzystać z tego co ci najbardziej odpowiada. I nie wiem po jakiego grzyba dumacie jak to jest grać padem w RTS jak nie macie o tym zielonego pojęcia.

A tak na marginesie C&C przeszedłem z qmplem na PS1 za pomocą pada :)

No i jeszcze filmik na którym gość gra na X360 w LOTR: http://www.gametrailers.com/player.php?id=10390&type=mov&pl=game

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 19:30, J.a.k napisał:

Wszyscy gadacie jak byście się bali że konsole zastąpią PC jako maszynę do grania, to śmiesznie
i żałosne.


Wiesz, ja tylko czekam na pierwszego konsolowca który wyskoczy, że już nawet strategie idą na konsole i to na pewno ostateczny koniec PC jako platformy do grania. To dopiero bedzie śmieszne i żałosne (cos jak trąbienie, że konsole umierają bo takie Konami czy Namco wydają gry też na PC, a kiedys były tylko konsolowe).

Dnia 29.07.2006 o 19:30, J.a.k napisał:

Ja jestem zdania że trzeba sprawdzić i korzystać z tego co ci najbardziej odpowiada. I nie
wiem po jakiego grzyba dumacie jak to jest grać padem w RTS jak nie macie o tym zielonego pojęcia.


Pisałem już - grałem na padzie w turówkę. I to była tragedia, zero wygody. A tam chociaż miałem czas na reakcję - w RTSach tego nie mam.

Dnia 29.07.2006 o 19:30, J.a.k napisał:

Dlaczego wszyscy zapominają, że na PS3 i X360 mozna podlaczyc klawiature? ;-[


A dlaczego konsolowcy zapominają, że do PC mozna podłączyć pada i gdzie się da trąbią, że PC się nie nadaje do GTA/Prince of Persia/platformówek/bijatyk?


Dawn of War nie potrzebuje drugiego życia - wciąż ma pierwsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować