Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 18:44, bodzio152 napisał:

Mam pytanie, co jeśli odmówie przyjęcie przesyłki wie ktoś?

Nic nie dostaniesz zamówienia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:44, bodzio152 napisał:

Mam pytanie, co jeśli odmówie przyjęcie przesyłki wie ktoś?

Zniesmaczony cala sytuacja z brakiem dostawy Wiedzmina na czas uzyskalem informacje, ze moge nie przyjac paczki bez zadnych konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:42, Zagul napisał:

Ja bym zadzwonił tak to moga być problemy, ale jak nie chcesz tracic kasy(majątek byś stracił
na telefon) to czekaj na e-maila.

No wlasnie, jeszcze troche poczekam, ostatecznie na granie i tak nie mam wcale tak wiele czasu ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moglibyście mi dać listę wszystkich edycji kolekcjonerskich ze sklepu gram.pl(żeby były dostępne, albo z niedługo dostępne)
bo jak wpisywałem edycja kolekcjonerska w wyszukiwarce sklepu
to nie jestem pewien czy to wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - czy jeśli wpłaciłem przez pocztę podaną kwotę, ale w tytule wpłaty pomyliłem jedną cyferkę to dostane gre? Pomylić nie pomyliłem bo napisałem jak kazali "zero" ale to podobne do "O" - wpłaciłem w piątek rano, a tu dalej weryfikacja płatności. Czy jeśli Pani na poczcie pomyliła 0 z O to mimo to dostane swoją gierke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli pieniadze zostaly wplacone na inne konto niz konto sklepu nie dostaniesz swojej gry gdyz pieniadze nie trafia do odbiorcy - jesli tytul przelewu nie bedzie sie zgadzac to raczej powinienes dostac gre - choc zawsze mozesz zadzwonic do BOK CDP i sprawe wyjasnic (lub tez ustalic czy pieniadze juz weszly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(RIPLEJ że tak się wyrażę) Już kilka krotnie dzwoniłem do CDP i do tej pory ni widu ni słychu. Więc mam pytanie kiedy będzie GW w gram.pl albo w jakimkolwiek sklepie . A jeśli nie ma być już więcej napiszcie to i wykreślcie GW ze sklepu. Z góry wielkie THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:09, Gizmomochu napisał:

(RIPLEJ że tak się wyrażę) Już kilka krotnie dzwoniłem do CDP i do tej pory ni widu ni słychu.
Więc mam pytanie kiedy będzie GW w gram.pl albo w jakimkolwiek sklepie . A jeśli nie ma być
już więcej napiszcie to i wykreślcie GW ze sklepu. Z góry wielkie THX.

GW ponoć jak się pojawi to już znika w ułamkach godzin. ;p

Z Guild Wars to ci polecam kupić gdzie indziej, chyba ,ze przypadkiem trafisz akurat w czasie dostawy na egzemplarz i szybciutko zamówisz. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:21, Gizmomochu napisał:

To po co jest opcja powiadom na maila itp. PEWNIE ŚCIEMA. A dwa czemu nikt nie potrafi podać
daty KONKRETNEJ kiedy będzie. Albo czy w ogóle będzie.

Z pomocą to tak naprawdę sie czeka od 48h w górę......

Ale z dostępnością GW - polecam ci już teraz wypatrywać, bodajże pod koniec lub na początku miesiąca jest dostawa. I tak czy siak bym ci polecał zamówić GW w innym sklepie i tylko potem zarejestrować na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) mam sprawę... W wątku "Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!" zadałem pytanie związane z zamówieniem na które nie dostałem konkretnej odp. (jest to jeden z ostatnich postów)... Może tu mi odpiszecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:32, Erwin160 napisał:

Witam wszystkich:) mam sprawę... W wątku "Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!"
zadałem pytanie związane z zamówieniem na które nie dostałem konkretnej odp. (jest to jeden
z ostatnich postów)... Może tu mi odpiszecie?:)


No bo, żeby dać czas ludziom do namysłu, czy jeszcze zrezygnować i na wszelki wypadek jak coś się stanie można anulować zamówienie. To się naprawdę przydaje. A ty, na razie poczekaj sobie na e-maila , w którym będziesz mógł sobie potwierdzić lub zrezygnować z zamówienia(czas od otrzymania maila - 5 dni czy coś koło tego). ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałbym małe pytanko.
Otóż planuje złożyć zamówienie na kilka gier, a raczej dodatków do juz posiadanych. Część z nich jest już dostepna, czesc to pre-ordery, na które mam zniżki :) Wiem o tym, że paczka zostanie do mnie wysłana, w momencie gdy wszystkie produkty będą dostępne. Jednak jak to się ma odnośnie płatności? Gdy zamawiam klasyczny pre-order prośba o zapłate przychodzi kilka dni przed wysyłką (płacę karta kredytową), a gdy zamawiam produkty dostepne to oczywiście płatności trzeba dokonać natychmiast. Jak jest w wypadku zamówienia mieszanego (preorder razem z prod. dostępnymi)? Kusi korzystanie z zaoferowanych zniżek, ale jednoczesnie wielkośc zamówienia zalezy od terminu płatności :P W końcu trzeba kontrolowac wydatki :)
Liczę na odpowiedź i pozdrawiam :)

[EDIT] Interesowałaby mnie tez informacja kiedy w sprzedaży dostępny będzie dodatek do Medieval 2. Od kilku dni jest info o wyczerpanym nakładzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zamowilem sobie w piatek "Wiedźmina", w piatek przelałem im na konto pieniądze(expresem), a oni jeszcze mi zamowienia nie wyslali poprostu paranoja, :/ wam tez tak dlugo wysyłaja zamowienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy już była w tym miesiącu dostawa towarów (a konkretnie guild wars) ? Pytam się, ponieważ nie wiem czy kupić gdzie indziej, bo już jej nie będzie w tym miesiącu, czy poczekać jeszcze dzisiaj (bo chyba dzisiaj jest już ostateczny termin dostawy) ?
Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał zapłacić wtedy, kiedy to będziesz potwierdzać zamówienie (czyli jak wszystko dostępne będzie). Przecież, nie będziesz płacić za pre-ordera miesiąc przed premierą, co nie? ;P

@Lemon8
Zadzwoń do nich, możliwe, że coś nie tak, sprawdź czy poprawnie wysłałeś i możliwe też, że coś sie ociąga w expresie. Po prostu kasa jeszcze nie doszła do nich , więc jeszcze raczej nie wysyłają.....

@sinir
Powinna już być dostawa, ew. początek miesiąca. Bym mógł powiedzieć, że GW znika w oszałamiającym tempie z gram.pl (albo ku dziwu - nie ma dostaw ;/). Możesz spróbować zamówić go w innym sklepie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować