Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2007 o 17:11, Zagul napisał:

A jaką grę i za ile zamówiłeś w sklepie, a za ile znalazłeś ta tańszą.

zamówiłem wowa około za 70zł w gram.pl
a kupiłem se w ultimie gw(podstawka) za 110zł z przesyłką.(nie zamówiłem w gram.pl bo nie było :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:17, Zagul napisał:

To nie taniej gram.pl ?? To gram.pl ci wysłało i nie odbierasz, czy nie odbierasz z ultimy.

nie ma prawie różnicy.
nie odbieram z gram.pl(wowa bo jednakwole gw)
odbieram z ultimy
(Guild Wars)gw w gram.pl(około 110zł muszę wykorzystać wpln)
(Guild Wars)ultima (około 110zł nie muszę wykorzystywać wpln)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:54, Gol Galad napisał:

> Druga sprawa: czy możnaby dodać opcję wyszukiwania gier według serii wydawniczych?

Dnia 23.10.2007 o 15:54, Gol Galad napisał:

2. Wejdź w zaawansowane opcje wyszukiwania i wpisz cenę. Zdeka to zastępuje te serie. ;P


To jest rozwiązanie zastępcze, tak jak ręczne wpisywanie adresu do "używek" na przykład. My dopominamy się o rozwiązanie systemowe. Byłoby miło, gdyby jeszcze ktoś nas poparł, to może ekipa sklepu zwróciłaby uwagę na ten apel.

Krótko: prosimy o umieszczenie na stronie głównej sklep.gram.pl linków do strony z "używkami" oraz do stron poszczególnych serii.

I jeszcze jedno pytanie (ponownie): wie ktoś coś o aukcjach, na których stronę można teoretycznie wejść ze strony używek? Póki co wisi tam regulamin i tyle. Czy ten projekt to jakaś przyszłość jest, czy też został już zarzucony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz zwariuje z tym gram.pl
Chodzi o to, że w moim zamowieniu miala sie znalezc 1 edycja kolekcjonerska Wiedźmina i 1 Edycja podstawowa(dla mnie), jednak znalazły się 2 sztuki EK, wiec jest to na moje nieszczescie, ponieważ zamawiałam EP a teraz nie mam i mapy i rekawa! Nie po to skladalam zamowienie na okreslony produkt aby otrzymac co innego! Jak można dopuscic do czegos takiego?!! i co teraz mam to odsylac?!!! Ja chciałam już dzis w to pograc a teraz co?? Przeciez to przekracza wszelkie granice wytrzymałosci, najpierw te problemy z EK a teraz takie cos!
Zaraz chyba popadnę w nerwicę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem, że cały bok mojej edycji kolekcjo...podstawowej jest pognieciony. Jak najlepiej złożyć reklamację? Pisząc maila, dzwoniąc czy korzystać z przycisku "wymień"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 19:18, Ciachoo666 napisał:

Dzisiaj zauważyłem, że cały bok mojej edycji kolekcjo...podstawowej jest pognieciony. Jak najlepiej
złożyć reklamację? Pisząc maila, dzwoniąc czy korzystać z przycisku "wymień"?


Reklamacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:06, Volvox napisał:

Reklamacja

Mógłbyś bardziej rozwinąć swoją wypowiedź? Bo, że mam złożyć reklamację to ja wiem, tylko pytam się czym najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:09, Ciachoo666 napisał:

> Reklamacja
Mógłbyś bardziej rozwinąć swoją wypowiedź? Bo, że mam złożyć reklamację to ja wiem, tylko pytam
się czym najwygodniej.


Wygodniej poprzez reklamacje (korzystajac z opcji wymien wymieniasz tylko plyty z gra, a nie cale pudelko i w dodatku placisz za przesylke).
Jesli chcesz reklamowac tylko pudelko to najlepiej zadzwonic lub napisac maila (chociaz pewnie teraz z powodu duzej ilosc telefonow/maili zwiazanych z Wiedzminem nie bedzie ci latwo) i spytac czy musisz reklamowac calosc czy moze dosla ci pudelko (bo chyba zawartosc jest cala, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak z ceną? Zapłaciłeś za 2 EK? Jeśli nie (a nawet, jeśli tak), to ja bym się na twoim miejscu cieszył ;P Edycje EK Wiedźmiarza chodzą na Allegro obecnie w okolicach 350zł! Za to spokojnie kupiłbyś sobie podstawkę ;PP

Aha - dołączam się do apelu VanPickUp''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:49, Ciachoo666 napisał:

Dzięki, już ślę maila, jak do 15 nie będzie odpowiedzi zadzwonię.
>bo chyba zawartosc jest cala, nie?
Tak, tylko to nieszczęsne pudełko.

Volvox ma rację lepiej za reklamawać bo jak wymieniasz, to płacisz za przeyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek otrzymalem emaila ze sklepu, z oferta wygenerowania dla mnie nowego linka do platnosci. Mimo tego, ze odpisalem na tego emaila zarowno wlasnym emailem jak i przez formularz zgloszeniowy, do dzisiaj nie otrzymalem nowego linka!!! Na domiar zlego, od poniedzialku niemozliwe jest anulowanie mojego zamowienia (chcialem zamowic od razu jeszcze raz, zeby oszczedzic wszystkim roboty...). Czyli de facto uniemozliwia mi sie kupno Wiedzmina, bo przeciez nie moge kupic drugiej kopii, zanim nie anuluje pierwszego zamowienia - inaczej jest ryzyko, ze bede musial placic dwa razy.

Reasumujac: od wtorku czekam na nowy link do platnosci. Bardzo prosze o pomoc... Dzwonic nie bede, bo po to zamawiam przez gram.pl zeby oszczedzic pieniadze, a nie zeby doplacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:44, bodzio152 napisał:

Mam pytanie, co jeśli odmówie przyjęcie przesyłki wie ktoś?


To paczka nie przyjdzie i nic poza tym się nie stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować