Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Zlozylem jeszcze w zeszlym tygodniu zamowienie na Wiedzmina. Sklep wyswietla mi komunikat "oczekiwanie na platnosc". Chcialbym zaplacic, i chcialem zaplacic jeszcze w zeszlym tygodniu!!! Tylko jak mam to zrobic, skoro nie otrzymalem zadnej mozliwosci zaplacenia? Wybralem platnosc karta, ale jakiegokolwiek odpowiedniego linka nigdy nie otrzymalem. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 14:01, Elwro napisał:

Zlozylem jeszcze w zeszlym tygodniu zamowienie na Wiedzmina. Sklep wyswietla mi komunikat "oczekiwanie
na platnosc". Chcialbym zaplacic, i chcialem zaplacic jeszcze w zeszlym tygodniu!!! Tylko jak
mam to zrobic, skoro nie otrzymalem zadnej mozliwosci zaplacenia? Wybralem platnosc karta,
ale jakiegokolwiek odpowiedniego linka nigdy nie otrzymalem. Prosze o pomoc.


Najszybszym sposobem jest zadzwonienie do DoK''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gol Galad - dzieki, ale nic nie przyszlo. W spamie tez sprawdzalem.

@Piotrbov - jakos glupio bym sie czul dzwoniac; specjalnie chcialem kupic przez gram.pl zeby troche przyoszczedzic, a musialbym pewnie dosc drogo zaplacic za rozmowe. Trudno. Problem opisalem na online''owym formularzu zgloszeniowym, zobaczymy czy CDP wywiaze sie z obietnicy kontaktu w ciagu 48 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie da się tak zrobić że nie odbiorę przełyki?
coś mi zrobią jak tak zrobię ?
bo mam zamiar inną gre kupić w innym sklepie
ale jak się nic nie da z tym zrobić to kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zamawaił chyba w vivid.pl film i nie chciałem bo znalazłem taniej to nie odebrał przesyłki.
A przelałeś pieniądze czy za pobraniem płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 08:23, Zagul napisał:

Ja kiedyś zamawaił chyba w vivid.pl film i nie chciałem bo znalazłem taniej to nie odebrał
przesyłki.
A przelałeś pieniądze czy za pobraniem płacisz.

za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy gry z Topsellera miały w sklepie gram kosztować 29,99 (po odjęciu wpln)? Przy złożeniu zamówienia pokazuje mi cenę 33,99.
Druga sprawa: czy możnaby dodać opcję wyszukiwania gier według serii wydawniczych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:06, nurz napisał:

Druga sprawa: czy możnaby dodać opcję wyszukiwania gier według serii wydawniczych?


Dopisuję się. Można by przynajmniej zrobić odnośniki do serii na stronie głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:11, VanPickUp napisał:

> Druga sprawa: czy możnaby dodać opcję wyszukiwania gier według serii wydawniczych?

Dopisuję się. Można by przynajmniej zrobić odnośniki do serii na stronie głównej.


Mniej więcej coś takiego by mi wystarczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:06, nurz napisał:

Czy mi się wydaje czy gry z Topsellera miały w sklepie gram kosztować 29,99 (po odjęciu wpln)?
Przy złożeniu zamówienia pokazuje mi cenę 33,99.
Druga sprawa: czy możnaby dodać opcję wyszukiwania gier według serii wydawniczych?

1. A jo, dziwne...
Jedynie 6 wPLNów do wykorzystania. : /

2. Wejdź w zaawansowane opcje wyszukiwania i wpisz cenę. Zdeka to zastępuje te serie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 14:01, Elwro napisał:

Zlozylem jeszcze w zeszlym tygodniu zamowienie na Wiedzmina. Sklep wyswietla mi komunikat "oczekiwanie
na platnosc". Chcialbym zaplacic, i chcialem zaplacic jeszcze w zeszlym tygodniu!!! Tylko jak
mam to zrobic, skoro nie otrzymalem zadnej mozliwosci zaplacenia? Wybralem platnosc karta,
ale jakiegokolwiek odpowiedniego linka nigdy nie otrzymalem. Prosze o pomoc.



Link do dokonania płatności został wysłany mailem - wystarczy w niego kliknąć, aby dokonać płatności.
Proponuję sprawdzić również skrzynkę spamową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:36, Tiffani napisał:

Link do dokonania płatności został wysłany mailem - wystarczy w niego kliknąć, aby dokonać
płatności.
Proponuję sprawdzić również skrzynkę spamową.

Dziekuje bardzo, nawiazalem juz kontakt z Wasza firma przez formularz zgloszeniowy. Teraz jest problem z platnoscia - musze prosic o ponowne wygenerowanie linka... z niejasnych przyczyn sie nie udalo. (Najpierw ''Transmission stopped'' a potem, za drugim razem, dluuugie i bezowocne oczekiwanie na autoryzacje przy kursorze zamienionym w klepsydre...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(A oczywiscie wczesniej to byl MOJ blad z tym linkiem, przepraszam. Teraz juz nie czuje sie winny, bo ta karta placilem juz po wielokroc i nigdy nie mialem takich problemow...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 16:59, Zagul napisał:

To bym nie odbierał, ale najpierw zadzwoń i powiedz, że nie odbierzesz.

zadzwoniłem zapytałem mogę nie odebrać.
nie poniosę żadnych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować