Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2010 o 21:04, Feallan napisał:

Spoiler

To jak oni "zaprogramowali" ten artefakt, żeby zrobił dokładnie to, co trzeba? :]




No właśnie a propos kampanii :

Spoiler

Jakim cudem Terranom udało się zaprogramować artefakt do wyrzucania fal energii w odpowiednim momencie? To jest dość nielogiczne, chyba zrobione tylko po to aby misja wyglądała "fajnie" (używanie armagedonu gdy zrobi się naprawdę nieprzyjemnie) oraz aby rozwiązać problem zniszczenia Zergów w jednej misji do której gracz dochodził przez całą kampanię - coś rodem bajki dla dzieci gdzie wszyscy GoodGuys męczą się z BadGuys przez 99odcinków aby w 100 odc. razem się zjednoczyć i od razu pokonać wszystkich - toż to dalej Blizzard?



Kiedy odbędzie się pojedynek pomiędzy The Little One i MadFrogiem? Na stronie blizza jest napisane że niby jutro, ale może chodzi o godziny po północy? Wie ktoś może która to będzie godzina tutaj w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o kampanie.
Czy czasami mając 2-3 planety do wyboru na misje, można wykonać tylko jedną z nich ? Czy jest tak, że jedna z tych planet jest z misją "główną", która posuwa fabułę naprzód, natomiast druga jest z misją poboczną, i gdy ją zrobimy możemy nadal zrobić "główną misję" ? I tylko od szczęścia zależy na którą trafimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy domyślnie po instalacji sc 2 ustawia opcje graf dopasowane do ustawień kompa? Przez ostatni rok coś miałem źle w ustawieniach i zawsze w każdej grze ustawiało mi minimalne. Po instalacji sc2 wszystko władowało dosłownie na full, kompa dobrego mam ale chyba aż tak nie uciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 23:40, Jeggred napisał:

Pytanie o kampanie.
Czy czasami mając 2-3 planety do wyboru na misje, można wykonać tylko jedną z nich ?
Czy jest tak, że jedna z tych planet jest z misją "główną", która posuwa fabułę naprzód,
natomiast druga jest z misją poboczną, i gdy ją zrobimy możemy nadal zrobić "główną
misję" ? I tylko od szczęścia zależy na którą trafimy ?


Misje główne to te dawane przez Tychusa (czy jak tam się zwie) czyli te z odnalezieniem artefaktów.
Możesz je (czyli wszystkie misje) wszystkie robić w dowolnej kolejności bo tak długo jak nie polecisz na planetę Char (będzie osobne ostrzeżenie) to możesz wykonać wszystkie misje i żadna cie nie ominie.
Mały spoiler co do misji (czytac nie musisz):

Spoiler

Jak się pojawią misje od Zeratula (w laboratorium) to warto je zrobić w pierwszej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 23:44, Nightdew napisał:

Czy domyślnie po instalacji sc 2 ustawia opcje graf dopasowane do ustawień kompa?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 23:44, Nightdew napisał:

Czy domyślnie po instalacji sc 2 ustawia opcje graf dopasowane do ustawień kompa? Przez
ostatni rok coś miałem źle w ustawieniach i zawsze w każdej grze ustawiało mi minimalne.
Po instalacji sc2 wszystko władowało dosłownie na full, kompa dobrego mam ale chyba aż
tak nie uciągnie.


Różnie mu to wychodzi. U mnie był zbytnim optymistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego co powiedział Ci Volvox, dopowiem, że 3 razy zdarza się wybór misji spośród dwóch. Nie dokonuje się jednak tego na ekranie planet. Jesteś bezpośrednio pytany którą z dwóch misji wybierzesz. Misje których nie wybierzesz można natomiast rozegrać zaraz potem korzystając z archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Volvox i Daimon_Frey

Podziękował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dwa pytania:
1. Gdzie mozna najtaniej kupic SC2? Bo te 180 zł. to przesada dla mojego portfela.
2. Polska wersja mi nie odpowiada. Czy mozna kupic gdziekolwiek angielską wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 11:29, Last_Aid napisał:

Witam. Mam dwa pytania:
1. Gdzie mozna najtaniej kupic SC2? Bo te 180 zł. to przesada dla mojego portfela.
2. Polska wersja mi nie odpowiada. Czy mozna kupic gdziekolwiek angielską wersję?


AD.1. Polecam keye.pl tam SC2 kosztuje teraz 146 zł. Tanio i bezpiecznie. Mnóstwo graczy tam kupuje klucze, prepaidki.
AD.2. Jeżeli kupisz sam klucz albo grę w sklepie to po wprowadzeniu kodu na battle.net możesz ściągnąć dowolną wersję np. angielską (ok. 7.1 GB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 11:29, Last_Aid napisał:

1. Gdzie mozna najtaniej kupic SC2? Bo te 180 zł. to przesada dla mojego portfela.


Sprawdź serwisy od porównywania cen, jest parę sklepów które sprzedają SC2 za 160zł + przesyłka. Ewentualnie na Allegro możesz kupić sam klucz za 145zł.

Dnia 08.08.2010 o 11:29, Last_Aid napisał:

2. Polska wersja mi nie odpowiada. Czy mozna kupic gdziekolwiek angielską wersję?


Na zachodzie. :P Ale klucz z polskiej wersji pozwala na ściągnięcie angielskiego klienta ze strony BattleNetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 11:29, Last_Aid napisał:

Witam. Mam dwa pytania:
1. Gdzie mozna najtaniej kupic SC2? Bo te 180 zł. to przesada dla mojego portfela.


Ja sam kupowałem w Keye.pl i myślę że tam jest najtaniej i najszybciej, a sam sklep jest sprawdzony przez wielu graczy. Ja swój klucz otrzymałem w 2 minuty po wpłaceniu (na maila wraz ze skanem).
Minus jest taki że nie dostajesz kod do demo Starcraft II ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porzadku, powiedzmy że kupiłem tylko tego keya. Rejestruje go u Blizzarda i mam możliwośc ściagnięcią gry. Ale czy moge grę ściągnąć kiedy chce? Na przykład za tydzień, miesiąć, rok, i czy mozna ściagać gierkę wielokrotnie (przypuśćmy, że grę usunąłem czy format dysku zrobiłem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwosc wyjscia z teamu lub jego rozwiazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem sobie kampanię i muszę powiedzieć, że jest ona naprawdę epicka =). Bardzo mi się podobało, zwłaszcza końcowa scenka. Przy napisach końcowych miałem jedno pytanie, ale na szczęście opis w menu głównym, który wyświetla się zaraz po tych napisach rozwiał wszystkie wątpliwości. Pozostaje czekać na kolejną część. Jedno jest pewne - biorę w ciemno =D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas mozliwosc reconnecta? czy odrazu sie przegrywa... to jest meczace, 3 razy mialem doslownie sekundowe odciecie i dostawalem automatycznie przegrana :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zacznie się turniej Zotac Cup. Niestety już jest pełno ale zawsze można obejrzeć live na paru z tych stron.
/ terran.pl / sc2tv.pl / own3d.tv / glhf.tv /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 12:26, Gosu napisał:

Jest mozliwosc wyjscia z teamu lub jego rozwiazanie?


Oczywiscie, ze tak. Po to jest tam duzy przycisk (pod portretami postaci z druzyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 13:02, diablolod napisał:

Jest jakas mozliwosc reconnecta? czy odrazu sie przegrywa... to jest meczace, 3 razy
mialem doslownie sekundowe odciecie i dostawalem automatycznie przegrana :]


Jest bodajze 60 sekund na powrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować