Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Zergowie i tossi też grają na NA i EU, a mimo to zdominowali GSL. Problem jest i nieda się tego ukryć, Blizzard jak zwykle wypuści tekst, że badają sytuację, za pół rok może jakiś patch. A ludzie każdego dnia się odwracają od tej gry, liczba graczy na ladderze systematycznie maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że patrz na to z innej strony - gdyby faktycznie niektórzy koreańscy Terranie zostali w GSL, najprędzej Bomber, Taeja, jakji to wyglądałoby to może nieco inaczej. Narzekania na imbę będą zawsze. Ja bym mógł powiedzieć, że dla mnie imba jest zerg lecący na mnie samymi karakanami, bo tego nie idzie we wczesnej fazie dobrze zablokować niekiedy nawet wiedząc dokładnie co mój przeciwnik ma w głowie. Mógłbym powiedzieć, że zrobienie żółwika przez terka i postawienie z 2-3 tanków na high groundzie też jest imba nawet na blink stalkera. Ostatnio ładnie typek sprawę na mnie załatwił stawiając wdowie minki w miejscu potencjalnego blinka i moja imba poszła z dymem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze wrzucę od siebie jedną rzecz, bo chyba warto się tym zainteresować :)

Na najbliższym Fan4Fan w Gdańsku, poza turniejami w SC 2, LoLa i chyba Dotę 2 będzie można spotkać... White-Ra! I chyba teraz już na sto procent pojadę, może się autograf czy zdjęcie z Papa Tossem się uda zrobić, jakieś Special Tactics ogarnąć... ;)

Ktoś też jedzie? :D

http://fan4fan.org/fan4fan/2014/01/white-ra-oraz-tt-esports-dolaczaja-do-fan4fan5/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie IEM sobie chyba odpuszczę, bo biletów nie zdążyłem kupić, a stać w kolejce od samego rańca mi się nie uśmiecha. Dlatego pojadę na Pyrkon i tam chyba będzie kolejny F4F, więc byłoby całkiem spoko. Nie jest to może światowa czołówka, ale na pewno krajowa tam wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam biletów, bo jednak 110 za karnet to spory wydatek dla biednego studenta xD ale myślę, że jeśli rano będę przed spodkiem to jakoś się uda wbić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale też ciekawe o której ja musiałbym wyjechać z Olsztyna żeby tam na rano wpaść na pierwszy dzień odpowiednio wcześnie ;P A patrząc na to, co miałem w tym roku na PGA - będąc nawet odpowiednio wcześnie na stanowisko Riotu nie dało się wbić bez tarana. Dlatego może lepiej nieco kameralnie, ale mieć okazję spotkać White Ra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawa laddera chyba ruszyła pełną parą, bo właśnie po tak naprawdę jednej grze wrzuciło mnie do golda. Pytanie tylko czy Blizzard robi to dobrze. Jeśli dzisiaj wieczorem podczas sesyjki ladderowej wpadnę do platyny to będzie coś chyba nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak - rozgrywki rankingowe i nierankingowe są w menu matchmakingu. Natomiast jeżeli chcesz zagrać ze znajomym to wystarczy, że dodasz go do grupy, utworzysz grę dowolną i jeden z Was będzie w okienku drużyny 1, a drugi 2. Start gry i macie sparing ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam i mam nadzieję, że nie narażę się tym na jakiegoś warna/bana/cokolwiek.

A brzmi ono tak - czy zna ktoś z Was jakiś klan/grupę, która przyjęłaby na do siebie pewnego krasnoludzkiego Protossa, co zwą go Muradinem? Chodzi mi o to, aby nieco przyskillować w grze głównie i powoli przebijać się do góry. Samemu to tak trochę słabo to idzie, a zawsze ktoś coś podpowie, dopowie, zauważy to, czego ja nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 14:13, Muradin_07 napisał:

Naprawa laddera chyba ruszyła pełną parą, bo właśnie po tak naprawdę jednej grze wrzuciło
mnie do golda. Pytanie tylko czy Blizzard robi to dobrze. Jeśli dzisiaj wieczorem podczas
sesyjki ladderowej wpadnę do platyny to będzie coś chyba nie tak...


Mnie też coś dziwnie dwie ligi wyżej rzuciło. W pierwrwszym momencie myślałem że jak wpadłem do platyny to że już jestem godzien na taką trudną ligę a tu po kolejnej potyczce wpadam do diamentu - o [cenzura]! - pewnie coś nawaliło albo bardzo duzo graczy odeszło z WoLa.

Sam nie wiem czy jest sens grać na ledderze. Nawet nie wiadomo kiedy to naprawią. Wolałbym stopniowo się rozwijać.

P.S. Puki co nie widzę sensu kupna HoSa.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hue, hue hue. Rozegrałem 5 meczy, które miały mi ligę przydzielić. Z trzech wyszedłem po załadowaniu, dwa przegrałem. Srebro. Dwa meczy w lidze i ludzie z poziomami 86 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na poziomy, bo one mało co mówią. Ktoś może nabić sobie teraz już 105 lvl i mieć wszystkie Carbotowe ikonki, a grać w brązie i nie wiedzieć czym się warpuje kolejne jednostki. Tak więc no... ;)

Natomiast u mnie w goldzie sprawa się ma tak, że tam wojna po tych ostatnich roszadach i raz jestem 30, raz 20, raz 15 i wracam na 25. Wczoraj udało mi się jedną grę zagrać - pvp, dostałem proxy gate''a. Udało mi się fajnie wymikrować i się obronić nawet w sytuacji 4 zealoty na jednego poobijanego z probami i wygrać. Już nie wnikam, że dwa razy zjadłem naturala przeciwnika potem w kontrze. Raz postawiłem u siebie drugiego nexa i musiałem go anulować, ale potem już pod koniec zapomniałem to zrobić to bardzo był przeciwnik zuy, że go nie miałem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 06:30, Muradin_07 napisał:

Nie patrz na poziomy, bo one mało co mówią. Ktoś może nabić sobie teraz już 105 lvl i
mieć wszystkie Carbotowe ikonki, a grać w brązie i nie wiedzieć czym się warpuje kolejne
jednostki. Tak więc no... ;)


Ale to nadal jest trochę przygnębiające :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciągle 44-ty i nie czuję się jakiś zdemotywowany. Można ewentualnie po tym zobaczyć, czy ktoś gra więcej czy nie. A jak ktoś ma 8-my np. to wcale nie musi oznaczać, że nie umie grać. Po prostu laddera nie grał albo też grał dużo w WoLa i dopiero kupił HotSa. Naprawdę nie ma czym się przejmować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie na IMBAbuilds, tam są wszystkie ładnie rozpisane na każdy matchup i są uaktualnione z tych hotsowych. I po prostu się ich uczyć. Choć ja do dzisiaj nie umiem zagrać na zerga FFE, co mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować