Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Odp 1: W stolicach
Odp2: Zmień krainę na Empire&Chaos albo do Elfów. Jak ? Ano przez flight master''a:) w ten sposób możesz dostać się do stolic jak i do innych Tier. Cennik przelotów masz po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 10:30, Lost Paradise napisał:

Odp 1: W stolicach
Odp2: Zmień krainę na Empire&Chaos albo do Elfów. Jak ? Ano przez flight master''a:)
w ten sposób możesz dostać się do stolic jak i do innych Tier. Cennik przelotów masz
po prawej stronie.


OK, czyli rozumiem nawet na 11 levie bede mieć dostęp do Stolic położonych w TIER4 (jesli niec nie przekręcam)? Jak to jest? czy przypadkiem orki nie maja jeszcze udostepnionej stolicy i co się dzieje, że u greenskinów mało osob gra na scenariach? Bo faktycznie kiedyś zagrałem chaosem i nie bylo problemu z dostaniem sie na scenario etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2008 o 10:37, gugli napisał:

OK, czyli rozumiem nawet na 11 levie bede mieć dostęp do Stolic położonych w TIER4 (jesli
niec nie przekręcam)? Jak to jest? czy przypadkiem orki nie maja jeszcze udostepnionej
stolicy i co się dzieje, że u greenskinów mało osob gra? Bo faktycznie kiedyś zagrałem
chaosem i nie bylo problemu z dostaniem sie na scenario etc.


Obsada graczy zależy od serwera :) Na K8Peaks ludziki raczej nie mają problemów - ekipa jest bardzo liczna.

Tak masz dostęp do stolicy:) Polecam pozbycia się gratów na AH - moje sprzedałem w tempie błyskawicznym :)) Pozbywając sie zielonych/niebieskch przedmiotów (jeśli nie masz generalnie komu je oddać) zarobisz sporo kasy.
Na AH byłem 2 razy a już mam 12 golda :))) Zresztą zakupisz sobie ekwipunek którego często brakuje na początku (Cloak, Helmet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Tak więc gram Archmagiem i muszę powiedzieć, że jest naprawdę świetnie. ;-)
Byłem na kilku BG w tier 1 (KE oraz to u ludzi vs chaos gdzie zajmuje się lighthouse, barracs i fortress). Generalnie raz przegrywamy raz wygrywamy, ale nie o o chodzi.
Jednak jako healer czuję się jak ryba w wodzie. ;-) Przede wszystkich człowiek czuje się naprawdę ważny i doceniony, kiedy ludzie dziękują za constant heal podczas dłuższej walki (a zwykle staram się w miarę możliwości leczyć każdego dookoła ;-)) oraz ewentualnie za wskrzeszenie tuż po śmierci (kiedy niestety HoTy to za mało, a nie zawsze zdążysz z BoH dla każdego dookoła) i oszczędzenia czekania 20-30 sec na ressa.
Jakiś DPS też zadaję, ale generalnie staram się leczyć. Sprawia to naprawdę olbrzymią frajdę, a o to przecież chodzi. Pod względem healingu w statsach jestem praktycznie zawsze pierwszy, raz tylko inny archpriest był o 1000 pkt. wyżej ode mnie.
Teraz w zasadzie momentalnie dobiję do 12 lvl i do tier 2. A tam dopiero będzie się działo, oj będzie. ;-) Tym bardziej, że generalnie czytam iż z czasem u AM DPS staje się nieco słabszy, ale za to heal znacznie lepszy.

Wkurza tylko to, że czasami ciężko nacelować jakiegoś konkretnego gracza w ferworze walki, bo jest bez przerwy zasłonięty i trzeba liczyć na szczęście. A paskami po lewej rzadko kiedy się sugeruję, ponieważ najczęściej gracze, których te paski dotyczą są daleko ode mnie i nie ma sensu ich monitorować.
Dlatego też zawsze staram się na każdego biegnącego do walki w pierwszej linii (lub na BW ;-P) rzucać zawczasu klika HoTów w celu kupienia sobie nieco czasu w razie utraty danego gracza z pola widzenia. A jak tylko dobiję do 14 i dostanę shielda, to już w ogóle będzie poezja. ;-)

Także jest lepiej, a będzie jeszcze lepiej niż jest. ;-) Naprawdę po tak żałosnym pod tym względem WoWie nie sądziłem, że PvP może być aż tak porywające. A o world PvP nawet nie wspominam, bo tam to już w ogóle odjazdy. ;-) Szkoda tylko, że na ogół to Destro rządzi i dzieli. Chyba po prostu jest ich więcej i tyle.

No i nareszcie nie brakuje dookoła healerów do PQs. ;-) Teraz by się jeszcze kilka tanków przydało, bo tych niestety nadal nie ma :-/ (ale nie można przecież mieć wszystkiego).

Także polecam siebie do healerki na serverze Karaz-a-Karak. Coś mało polaków tam niestety (so far spotkałem tylko dwóch), ale na brak zaproszeń do rozmaitych gildii póki co nie narzekam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 20:14, Astropath napisał:

Z innej beczki... co trzeba zrobić, żeby mieć nazwisko (drugi człon ign)?

Od 20 lvl''u możesz sobie taki...kupić w stolicy od specjalnego vendora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja się muszę pochwalić moim nowym nabytkiem ^_^
W końcu będę "mondry" i nie będę się więcej gubił w tym wszystkim ( głównie skille) Tylko kiedy ja to przeczytam??? Ponad 500 stron 0_o
Chyba jak net wyłączą bo cały czas gram....
Pozdrawiam

PS: Heh oczywiście dodali kod na itemka, książka która dodaje na 2 godziny czasu 50% więcej expa ( trzykrotny trigger)

20080926141808

20080926141830

20080926141844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:21, RavenSoul napisał:

Heh a ja się muszę pochwalić moim nowym nabytkiem ^_^
W końcu będę "mondry" i nie będę się więcej gubił w tym wszystkim ( głównie skille) Tylko
kiedy ja to przeczytam??? Ponad 500 stron 0_o
Chyba jak net wyłączą bo cały czas gram....
Pozdrawiam

PS: Heh oczywiście dodali kod na itemka, książka która dodaje na 2 godziny czasu 50%
więcej expa ( trzykrotny trigger)


O.o och żesz :)
Fajna kniga :))) ile zapłaciłeś jeśli można wiedzieć ? Allegro ?

ps. czy są tam może dokładnie opisane taktyki dla poszczególnych klas ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:23, Selv napisał:

Książeczka wygląda na to, że super :)
Niestety tylko ochłap 60str dali do normalnego pudełka :(


Tak... wiem, instrukcja z gry jest co najmniej...hmm "uboga" ( z włączonym filtrem rodzicielskim ;)) Właściwie nic z niej nie wyciągnąłem sensownego, a grając od premiery ( nie open bety) nie za bardzo miałem się kogo poradzić. Teraz mi automatycznie tytuł " The Wise" wskoczy ^_^
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie Allegro. Mieszkam w anglii ;) 15 funtów

Yep , z tego co kartkuję to są tu dla wszystkich ras taktyki PvE ( różne na poszczególne regiony), tabelki skilli a także taktyki solo PvP (jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało, chociaż pojedynczy gracz może być przewidywalny ze swoimi zdolnościami) Odblokowywanie skilli, poradnik gildii i RvR sporo tego.....
W atlasie wszystkie key locations, bossy i ich zdolności itp.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:35, RavenSoul napisał:

W sumie to nie Allegro. Mieszkam w anglii ;) 15 funtów

Yep , z tego co kartkuję to są tu dla wszystkich ras taktyki PvE ( różne na poszczególne
regiony), tabelki skilli a także taktyki solo PvP (jakkolwiek śmiesznie by to nie brzmiało,
chociaż pojedynczy gracz może być przewidywalny ze swoimi zdolnościami) Odblokowywanie
skilli, poradnik gildii i RvR sporo tego.....
W atlasie wszystkie key locations, bossy i ich zdolności itp.
Pozdrawiam


Ja tez chcę taki:(
No cóż będę musiał pokombinować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:39, RavenSoul napisał:


> Ja tez chcę taki:(
> No cóż będę musiał pokombinować....

a kim grasz? Jeśli mogę wiedzieć?


Chosen - zdjęcie z profilu masz na moim avatarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 14:41, Lost Paradise napisał:

Chosen - zdjęcie z profilu masz na moim avatarze :)



To tak jak ja ^_^ . Słuchaj coś pokombinuję na skanerze w sumie esencja to 5 stron ( reszta to porady napisane w literackim stylu i fajne graficzki)... jakoś uda mi się to tu zmieścić w odpowiedniej rozdzielczości i jakości. Ale musisz mi wybaczyć, zajmę się tym wieczorkiem bo na prawdę muszę przetrzepać parę imperialnych tchórzoskoczków.. ( i przy okazji poczekam, czy mi jakiś mod nie zabroni z powodu propagowania piractwa czy cuś ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie kombinuj na skanerze bo ktoś się pewnie namęczył z tym poradnikiem. Książeczka fajna i według mnie powinna być dodawana do wersji standardowej bo w końcu z kąd mamy się dowiedzieć szczegółów.... producent jednak na to "leje" że tak brzydko napisze. Lepiej byłoby gdybyś zamówił koledze a on przelał by ci kase. 15 funtów za takie coś to dla fana nic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam troszke dosc.. pomijam ze w destro gra wiekszosc idiotow, ktorzy nie wiedza ze healer to nie jest dps wannabe tylko HEALER...

dzisiaj gram sobie scenario i super fajnie, ale nie moge nikogo stargetowac, nie moge poruszac sie na boki, zaden moj skill nie dziala... i sie zastanawiam.. wtf... nie wiem dlaczego nagle mi padlo sterowanie + myszka + targetowanie, ale co tam... to co ze gram dzisiaj 3h i 1 scenario udalo mi sie zagrac. no i oczywiscie przegrany i to ostro... stoi obok mnie 3 healerow i zaden nie leczy tylko sobie dpsuja... az sie zachciewa zmienic serwer i strone konfliktu mimo ze orderu nie lubie to jakos bardziej zorganizowani sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 17:35, Onybic napisał:

ja juz mam troszke dosc.. pomijam ze w destro gra wiekszosc idiotow, ktorzy nie wiedza
ze healer to nie jest dps wannabe tylko HEALER...

dzisiaj gram sobie scenario i super fajnie, ale nie moge nikogo stargetowac, nie moge
poruszac sie na boki, zaden moj skill nie dziala... i sie zastanawiam.. wtf... nie wiem
dlaczego nagle mi padlo sterowanie + myszka + targetowanie, ale co tam... to co ze gram
dzisiaj 3h i 1 scenario udalo mi sie zagrac. no i oczywiscie przegrany i to ostro...
stoi obok mnie 3 healerow i zaden nie leczy tylko sobie dpsuja... az sie zachciewa zmienic
serwer i strone konfliktu mimo ze orderu nie lubie to jakos bardziej zorganizowani sa...


nie uogolniaj bo wypisujesz glupoty...

czasem tak jest, ale nie zawsze... jak gralem w scenariusz 2 u greenskinow to zycie ponizej 3000/4000 nie schodziło a walczylem w pierwszej linii z artefaktem. I co ? Trafiaja sie tez scenariusze bez ZADNEGO healera, albo ostatnio gralem w taki co bylem jedynym walczacym w zwarciu, reszta to rangedy :D I to nawet wysoko nie przegralismy.

znajdz sobie grupke stalych graczy na scenariusze to nie bedziesz płakał wtedy ze nie ma heala... to gra MMO i polega na grze z innymi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że były pewnie już takie pytania, ale zadam je, bo nie znalazłem zadowalających mnie odpowiedzi. Pytanie jest bardzo proste: Czy warto zakupić tego MMO? Pytam szczególnie graczy, którzy przenieśli się do świata WO:AoR z World of Warcraft. Jestem graczem z dość długim stażem w WoW''a i, mimo że przez dobry rok grało się świetnie, to po wyjściu dodatku zaczęło się sypać. Dlatego szukam jakiejś alternatywy. GW zagrałem triala i nie spodobało mi się. O AoC słyszałem dosyć sporo mało ciekawych opinii. Właśnie dlatego zainteresowałem się Warhammerem. Czy jest to dopracowana pozycja (bo twórcy często niestety puszczają produkty, które śmiało nadawałyby się jeszcze do fazy beta testów)? Czy wciąga i czy oferuje coś więcej niż ciągłe ekspienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytanie ze zrozumieniem boli prawda?
"wiekszosc" nie wszyscy, "wiekszosc" jesli nie rozumiesz sprawdz w slowniku co to slowo znaczy...

wiesz, przez ostatnie 3 dni gry wygralem moze 3 scenario, a jestem zapisany non stop, fajnie prawda?

wow(nie mylic z gra) to na prawde mmo? nie wiedzialem, gra z innymi? myslalem ze to single... jak nie masz czegos interesujacego do napisania to po prostu nic nie pisz. ciesze sie ze masz super ultra heal,mozesz sie cieszyc, na moim serwie nie jest to czeste, ba raz na 20 scenario ktos bedzie dobrze leczyl

edit:
troche dodalem zeby wiecej sensu bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować