Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

elo... jak mogę zakupić mounta? gram po stronie orderu, znalazłem sprzedawcę mountów a Altdorfie, ale nie mogę nic u niego kupić... wymagany jest do tego jakiś quest, czy co? lvl 17 warrior priest

i kolejne pytanie: gdzie znajdę talisman trainerów? bo apothecary są na pęczki, ale tych, którzy uczą wyrabiania talismanów nie mogę znaleźć w ogóle... a biegam po t2 już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 13:15, Bad Moon napisał:

elo... jak mogę zakupić mounta? gram po stronie orderu, znalazłem sprzedawcę mountów
a Altdorfie, ale nie mogę nic u niego kupić... wymagany jest do tego jakiś quest, czy
co? lvl 17 warrior priest


Wymagany jest lvl 20.

Dnia 24.09.2008 o 13:15, Bad Moon napisał:

i kolejne pytanie: gdzie znajdę talisman trainerów? bo apothecary są na pęczki, ale tych,
którzy uczą wyrabiania talismanów nie mogę znaleźć w ogóle... a biegam po t2 już..


Trenerzy od talizmanów nazywają się Hedge Wizards, są w tych samych wioskach co ci od Apothecary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 13:18, damianvs napisał:

> elo... jak mogę zakupić mounta? gram po stronie orderu, znalazłem sprzedawcę mountów

> a Altdorfie, ale nie mogę nic u niego kupić... wymagany jest do tego jakiś quest,
czy
> co? lvl 17 warrior priest

Wymagany jest lvl 20.


a to ciekawe bo widywałem już kolesi na 16 lvl na koniach.. graczy :)
mozę jakiś bug :]

Dnia 24.09.2008 o 13:18, damianvs napisał:


> i kolejne pytanie: gdzie znajdę talisman trainerów? bo apothecary są na pęczki,
ale tych,
> którzy uczą wyrabiania talismanów nie mogę znaleźć w ogóle... a biegam po t2 już..


Trenerzy od talizmanów nazywają się Hedge Wizards, są w tych samych wioskach co ci od
Apothecary.


super.. szkoda tylko, że nie są zaznaczeni jako trade trainerzy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gugli

"Athlon 64 X2 4800+, 4gb ddr2 800Mhz, Ati HD4850 512mb, i... XFI Fatality, które UWAGA!!! Nie działa pod vistą (mowa o EAX)... próbowałem ściągać jakieś patche, które to zmieniają, ale nic nie działa w praktyce."

XFI działa pod vistą jak najbardziej, obawiam się, że aktualnie w WARze opcja EAX jest zablokowana. Mogę się m ylić, ale takie prawo człowieka;)

To podobny sprzęcior jak ja, trochę szybszy procek mam. I jaką miałeś wydajność na viście64? I jaką masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe... sprawdziłem w dwóch miejscach (Nordland i Brightened Isle) gdzie powinni stać Hedge Wizardzi i ich nie ma... nie pojmuję...może gram na jakimś zbugowanym serwerze? [EN]Eltharion

dobra udało się znaleźć w końcu w 3ciej lokacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drogi interes te talizmany, ja już chyba przerobiłem itemków wartych spokojnie 5G, dobrze, że kasa problemem nie jest no ALE mimo wszystko póki co 0 opłacalności.
Fragmenty wypadają salvagując itemki (czasem).
Chociaż, później tego ma człowiek więcej niż magicznych esencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia :| Po questowaniu w Noresce chciałem sobie pograć PvP. No to z 3 razy scenariusz, dobiłem do 12 lvl i... surprise, zablokowało mi Tier 1 scenario, bo za wysoki poziom. No trudno, pobiegamy po terenach RvR. Dołączyłem do Warbandu i... zapomnij, warband z lvl 12 ludkami, a u Destro lvl 16 - 20. Koszmar. A jak się zdarzy niskolevelowiec to zwykle w grupie po 4-5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, ja dziś cały dzień próbuję pograć i lipa :/ Gram destro na serverze Ellyrion, mam dwie postacie w Nordlandzie i nie mogę się zalogować, po loadzie zawsze wraca mi do screena wyboru postaci :((( Zrobiłem na tą okazję specjalnie goboska shamana na tym samym serwie i nie ma problemu, napisałem na hepldesku z gobosa o pomoc ale jakoś nikt z supportu nie kwapi się z odpowiedzią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się natomiast świetnie bawie na rvr lake''u w tier 1 na poziomie 20 ;] Nie chodzi o to, że na tym poziomie można sobie solować to rvr, ale o to by właśnie pomagać swoim pozbywać się tych wysoko-lvlowców z destro. Dodatkowo z jednej takiej rundki w rvr lake''u można dostać ponad 700 RP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 14:55, Selv napisał:

Strasznie drogi interes te talizmany, ja już chyba przerobiłem itemków wartych spokojnie
5G, dobrze, że kasa problemem nie jest no ALE mimo wszystko póki co 0 opłacalności.


Też na razie mam takie odczucia. Zastanawiałem się nawet, czy się nie przebranżowić na potki. Tym bardziej, że w tej chwili - lvl 15 - mam AŻ jeden przedmiot ze slotem na talizman. Koszty produkcji są tak kosmiczne, że aby odkuć się na sprzedaży, trzeba by za jakąś kosmiczną kasę to wystawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Babmusek --> Bo trza było, jak prawdziwa menszczyzna iść na Open RvR. ;)

Bad Moon --> Gramy na tym samym i po tej samej stronie. Jak się twoja postać nazywa? Może kiedyś wpadniemy na siebie. ;)

U mnie na serwerze leczenie kompleksów przez wysokolevelowców z destro jest na porządku dziennym (a właściwie nocnym). Dostają pewnie regularny oklep od równych sobie, to się potem wyżywają na -10 lvl postaciach. Ale spoko, zauważyłem, że coraz częściej ludzie z orderu wracają do niższych tierów kontrolować sytuację. Sam, jak przelotem jestem, też w miarę możliwości pomagam, bo banda orkowych i goblinowych "bohaterów" z 15-18 lvl na T1 RvR to norma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o.o Również grywam na [EN]Eltharion ...^^ - Shadow Warrior : )
No ale low lvl na razie, bo postać jako druga leveluje, z powodów, iż mam jeszcze marudera na utrzymaniu .

btw. Jakbyście wpadli na pwnera imienia Izirith, to ja ! : DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobrze, że wspomniałeś że chodzi o zielonoskórych bohaterów, bo poczułbym się urażony ;) ( joke ofcoz)
Obecnie biegam ( biegałem, bo dziś cały dzień nie mogę się zalogować) destro 9 lev Chosen po terenie imperialnym. W sumie to nie z żądzy mordu ale czystej ciekawości poznawczej ;) Trafiłem na taki palący się młyn z demonami wokoło, lecę patrzę a tam maguśki zapalniczki walczą, więc stoję i oglądam, nagle jeden taki "odfaszny" żuca we mnie czymś co przypomina w locie tlącego się chomika, więc grzecznie mówię, BE GONE MAGE....nic, znów....BE GONE "match'ie" I''ll warn Ya...nic... Więc chlastłem (co miałem nie chlasnąć) jeden raz wystarczył. Póżniej znajomi opowiadali że pół dnia biegali tam orderowcy lev 14-16 i szukali 9 levelowego destro. Hehe nie wiem kto leczy kompleksy w takim razie :-D
Co do słabości destro w RvR był taki jeden mocny ostrouchy 16 lev z białym kotkiem, lał mnie namiętnie i z lubością mnie słabego destro, ale jak już się zjawił kolejny lev 13 tank to z moją skromną pomocą Elf nie wiedział gdzie uciekać, a nie mógł ( jednak crippling na tchórzoskoczków z orderu to najlepsza umiejętność.Samotnie więcej tym ubiłem zaskoczonych że nie mogą uciekać orderowców niż z jakiejkolwiek zasadzki czy spike''a grupowo)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egh robię sobie PQ questa dzisiaj od tak o... W sumie to kończyłem grać ale przechodzę, 15 osób lata na terenie to myślę, że posiedzę chwile z nimi, skończyło się na tym, iż wbiłem dzisiaj 300k expa (nie nie gram 24h ale tak leci exp w T3), wiecie co mnie zdziwiło ? Koleś walczący na mouncie, nie przypuszczałem, że Chosen mają możliwość walki na mouncie jako jedyni z całej gry. Śmieszna sprawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 10:07, Dann napisał:

podobno są podziemia na zasadzie instnace z WoW ? W którym Tier się znajdują?


To zależy czy chodzi Ci o dunegony czy Lair''s. Dungeony najwcześniej są od 13 lvlu w Invitable City/Altdorf, natomiast Lairy''s masz wszędzie, pierwszy jest bodajże w T1 już, tylko pamiętaj iż tam masz do czynienia z mobkami Hero/Lord/Boss na 40 lvl więc nie pchaj się na razie w tamte okolice. :)

Dnia 24.09.2008 o 10:07, Dann napisał:

Chyba dopiero w Tier 4.


Wszędzie coś jest. Nie tylko T4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 20:32, Myszasty napisał:

Babmusek --> Bo trza było, jak prawdziwa menszczyzna iść na Open RvR. ;)


Jestem na Open RvR serwerze :) Anerielle czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 22:19, oOreVenOo napisał:

? Koleś walczący na mouncie, nie przypuszczałem, że Chosen mają możliwość walki na mouncie
jako jedyni z całej gry. Śmieszna sprawa. :)


To chyba jakiś bug graficzny. Zanim się teraz wylogowałem, na kanale gildiowym dyskutowano o witchhunterze, który nie dość, że walczył z konia, to robił to tyłem :)

Propo bugów... niesamowicie wkurzają mnie problemy z odpalaniem morale skills i innych kluczowych umiejętności.
Spamujesz klawisz, ikona pokazuje, że umiejętność zadziałała... i nic -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować