Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Wie ktoś może ile waży trial od WAR? Skasowałem w wakacje a nie uśmiecha mi się znowu wgrywać tych 15 GB i patche. No i czy w końcu ten endless trial dotyczy także europejskich serwerów? Na war-europe.com nie znalazłem o tym informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie gram tylko w triala ale gra bardzo mi się spodobała i planuję kupić pełną wersję jak tylko uzbieram trochę kasy,tylko gnębi mnie ciągle jedna sprawa:czy w okół tej gry nie utworzyła się w ogóle żadna polska społeczność?Strona,forum albo chociaż gildia?
Googlowałem trochę w tej sprawie i nic nie znalazłem,a brak polskiego community dla takich noobków jak ja to duży minus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 23:57, SarenkaB napisał:

Na razie gram tylko w triala ale gra bardzo mi się spodobała i planuję kupić pełną wersję
jak tylko uzbieram trochę kasy,tylko gnębi mnie ciągle jedna sprawa:czy w okół tej gry
nie utworzyła się w ogóle żadna polska społeczność?Strona,forum albo chociaż gildia?
Googlowałem trochę w tej sprawie i nic nie znalazłem,a brak polskiego community dla
takich noobków jak ja to duży minus...


http://www.warhammer-online.pl/ tu jest i forum


powróciłem do gry i niespodziewanie miło gra tylko te wiejące pustkam public questy w lokacjach nie należących do chaosu :( i zbieranie gearu przy tych pustkach na low levelach też mało wygodne ale rvr niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 00:01, hammerfall87 napisał:

powróciłem do gry i niespodziewanie miło gra tylko te wiejące pustkam public questy w
lokacjach nie należących do chaosu :( i zbieranie gearu przy tych pustkach na low levelach
też mało wygodne ale rvr niszczy


Chodzi Ci o rvr na niższych levelach, czy na wyższych też? Z tym nowym trialem, pewnie niezła jest zabawa na 1-11, ale ciekawi mnie jak dalej. Czy nadal klasy aoe wymiatają wszystko inne? Darowałem sobie grę niecały rok temu, gdy poczułem się zażenowany tym, jak olbrzymi dps robił mój czarnoksiężnik (lvl ~25), w porównaniu do łowcy czarownic (lvl ~33).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 17:18, Astropath napisał:

> powróciłem do gry i niespodziewanie miło gra tylko te wiejące pustkam public questy
w
> lokacjach nie należących do chaosu :( i zbieranie gearu przy tych pustkach na low
levelach
> też mało wygodne ale rvr niszczy

Chodzi Ci o rvr na niższych levelach, czy na wyższych też? Z tym nowym trialem, pewnie
niezła jest zabawa na 1-11, ale ciekawi mnie jak dalej. Czy nadal klasy aoe wymiatają
wszystko inne? Darowałem sobie grę niecały rok temu, gdy poczułem się zażenowany tym,
jak olbrzymi dps robił mój czarnoksiężnik (lvl ~25), w porównaniu do łowcy czarownic
(lvl ~33).

np od 11 do 21 możesz już zdobywać i bronić twierdz ,a na dalsze pytanie nie odpowiem bo sam jestem laikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 23:37, qubeq napisał:

Mam pytanie, czy można przedłużyć konto trialowe kodem z pre-paida?


nie,jedynie co możesz zrobić to triala uaktualnić na zwykłe konto (masz 1 miesiąc gratis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 18:51, hammerfall87 napisał:

> Mam pytanie, czy można przedłużyć konto trialowe kodem z pre-paida?

nie,jedynie co możesz zrobić to triala uaktualnić na zwykłe konto (masz 1 miesiąc gratis)


Wielkie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jako ciekawostkę podam, że w USA można zamienić konto trialowe w pełne bez kupowania gry w wersji pudełkowej. Wystarczy zakupić prepaida i wklepać kod. Nie wiem czy ta usługa jest dostępna w Europie, zakładam że jeszcze nie, ale mam nadzieję że i u nas coś takiego wprowadzą.
Źródło: http://www.massively.com/2010/03/26/warhammer-online-streamlines-trial-transition/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry, po dłuższym okresie czasu chciałbym powrócić do warka ale nigdzie nie mogę znaleźć pre-paida do warka do kupienia i tu nasuwa się pytanie czy można w ogóle kupić pre-paida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 11:20, Seba33 napisał:

Dobry, po dłuższym okresie czasu chciałbym powrócić do warka ale nigdzie nie mogę znaleźć
pre-paida do warka do kupienia i tu nasuwa się pytanie czy można w ogóle kupić pre-paida?

Empik,choć nie zawsze mają od ręki ale jak co to zajrzyj na empik.com.Poza tym karty są na ultimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 12:13, Patryk_R1 napisał:

Ważna wiadomość dla graczy WAR z całej Europy. Oficjalnie zostało potwierdzone to, że
GOA usuwa europejskie serwery, a konta graczy z eu zostaną przeniesione na serwery us.
Źródło: http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en769〈=en


A miałem tak wielkie nadzieje związane z WAR. Najlepsze okazało się oczekiwanie i regularne podcasty :] Nauczka na przyszłość... cieszmy się SW:TORem, póki go nie ma, bo później będzie już tylko gorzej :/ Obym się mylił!
A co do WARa - w życiu bym nie pomyślał, że gra w takim uniwersum przetrwa o wiele krócej niż DAoC. To tylko kwestia czasu aż w stanach zaczną zwijać manatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 12:13, Patryk_R1 napisał:

Ważna wiadomość dla graczy WAR z całej Europy. Oficjalnie zostało potwierdzone to, że
GOA usuwa europejskie serwery, a konta graczy z eu zostaną przeniesione na serwery us.
Źródło: http://www.war-europe.com/#/news/?id_news=en769〈=en


Serwery są przenoszone do Niemiec i będą pod jurysdykcją Mythica. Jest to prawdopodobnie test przed SW:TOR (w końcu Mythic będzie się tym zajmować).

Co ciekawe gracze powracający otrzymają niby dostęp darmowy po przenosinach, czyli po 7 lipca, na 14 dni.

A na przyszłość uwaga, żeby jednak sprawdzać, co się dzieje ;) Sprawa była wiadoma już od dłuższego czasu i nawet nie było możliwości wykupienia subskrypcji na kontach GOA na dłużej niż miesiąc (za pomocą karty).

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 02:09, Deathscythe napisał:

A na przyszłość uwaga, żeby jednak sprawdzać, co się dzieje ;) Sprawa była wiadoma już
od dłuższego czasu i nawet nie było możliwości wykupienia subskrypcji na kontach GOA
na dłużej niż miesiąc (za pomocą karty).


Cóż ja zawsze przedłużałem czas gry za pomocą prepaidów :)
Poza tym, gdy pisałem tego posta miałem do dyspozycji jedynie strzępki informacji.

Dnia 02.07.2010 o 02:09, Deathscythe napisał:


Pozdrawiam
C.


Ja również pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto na war-europe.com . Gra po zainstalowaniu karze wpisać login i hasło w celu ściągnięcia patcha i po wpisaniu ich mówi "Authentication failed. Please re-enter your login credentials." innymi słowy wpisać jeszcze raz jakoby było błędne ( a jest dobre ponieważ można zalogować się na war-europe.com). Czy ktoś wie co robić? może czegoś nie zrobiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 19:33, likwidator993 napisał:

Założyłem konto na war-europe.com . Gra po zainstalowaniu karze wpisać login i hasło
w celu ściągnięcia patcha i po wpisaniu ich mówi "Authentication failed. Please re-enter
your login credentials." innymi słowy wpisać jeszcze raz jakoby było błędne ( a jest
dobre ponieważ można zalogować się na war-europe.com). Czy ktoś wie co robić? może czegoś
nie zrobiłem?


Ten błąd oznacza, że prawdopodobnie wpisałeś złą nazwę konta, bądź hasło.
Radziłbym ci jednak zaczekać z logowaniem się do gry. Warhammer online w Europie zmienił operatora z firmy GOA na Mythic. Oznacza to transfer danych z europejskich serwerów GOA na serwery Mythica. Transfer ten ma się zakończyć 6 lub 7 czerwca bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować