Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Prawdopodobnie będziemy grać na Eight Peaks, zobaczę jak ludzie wrócą z pracy ale jako, że zakładam pierwszy to wszyscy raczej tam będą grać.

T34: nie wiem co masz do grafiki, jest b. ładna, zwłaszcza po włączeniu AA i AF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2008 o 10:13, Selv napisał:

T34: nie wiem co masz do grafiki, jest b. ładna, zwłaszcza po włączeniu AA i AF.


Wiadomo o gustach się nie dyskutuje.
Jedni lubią rude i grube, a inni 90/60/90. ;)

Może trochę zmanierowany jestem po AOC, co do grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, jesteś bardzo zmanierowany ;)
Tutaj przynajmniej wiem, że w bitwach mnie nie będzie lagować jak w AoC a bitwy tutaj to chleb powszedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 10:20, Selv napisał:

Oj tak, jesteś bardzo zmanierowany ;)
Tutaj przynajmniej wiem, że w bitwach mnie nie będzie lagować jak w AoC a bitwy tutaj
to chleb powszedni.


Dobra, dobre nie schodżmy z tematu, mnie tam w AOC nie lagowało. ;)
Może miałem więcej farta, tak jak ty z uruchomieniem WARa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie moge sie zalogowac eh nie mam sil juz -.- powiedzcie ci ktorzy sie zalogowali i sciagli patcha jak to zrobiliscie? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A brałeś udział w bitwach 20+ na 20+ w AoC przy wysokim ustawieniu grafiki? Ja niestety miałem problemy mając:
AMD Phenom 8450, GF8800GT 512, 2048 DDR2.

Póki co, podczas bety w WAR przy ludziach 20+ na 20+ pod miastem nie było cięcia :)
EDIT: dla mnie jesteście SOME, ja gram ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We are experiencing an issue where some players are reporting that they are unable to log into the game after successfully validating their licence codes. Our teams are working on this as a matter of urgency and we will keep you update of any developments. In the meantime please note that it is not necessary to re-enter your codes if you have already received the validation email.

Najlepszy jest wyraz SOME w pierwszym zdaniu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 10:26, Selv napisał:

A brałeś udział w bitwach 20+ na 20+ w AoC przy wysokim ustawieniu grafiki? Ja niestety
miałem problemy mając:
AMD Phenom 8450, GF8800GT 512, 2048 DDR2.

Póki co, podczas bety w WAR przy ludziach 20+ na 20+ pod miastem nie było cięcia :)


Gram na serwie RP, więc właściiwe to nie brałem udziału w PVP, natomiast na początku kiedy była masa ludzi na serwach to w niektórych miejscach latało ponad 20 osób obok siebie i nie było problemu. Skopane są shadery 3.0, po ich wyłączeniu silnik dostaje kopa, co nie zmienia faktu, że do pełnej optymalizacji mu daleko. ;)
Z całym szacunkiem ale przy grafie WAR i dzisiejszym sprzęcie, lag byłby strasznym nieporozumieniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 10:24, dLoe napisał:

Ja dalej nie moge sie zalogowac eh nie mam sil juz -.- powiedzcie ci ktorzy sie zalogowali
i sciagli patcha jak to zrobiliscie? : )

Pisałem już kilka razy w wątku. Od oficjalnego startu będzie ci działał klient z płyty w tej chwili działa tylko ten ściągany ze strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SwenG, już jest po oficjalnym starcie, ja mogę normalnie grac na kliencie z płytki i co więcej - gram a oni nie mogą nawet patcha ściągnąć przez auth failed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 10:24, dLoe napisał:

Ja dalej nie moge sie zalogowac eh nie mam sil juz -.- powiedzcie ci ktorzy sie zalogowali
i sciagli patcha jak to zrobiliscie? : )


Zarejestrowalem kod na stronce, wpisalem login/haslo i zaczęło pobierac :). Poki co 25%. Potwierdzenie klucza przyszło na maila po ~5min

btw. Mam wersje z dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować