Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

nie na żadnym serwerze nie mogę tego uczynić :/ zamiast orka stojącej postaci z rasy zielonych jest czerwony znaczek :/ nie wiem no cóż zagram kimś ze strony orderu w takim razie bo na każdym serwerze jest więcej chaosu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu na razie są niektóre klasy nie dostępne.
A zostanie używanie ich udostępnione, z dniem jutrzejszej premiery ^^.

Btw. Specjalnie na tą okazję postanowiłem opuścić szkołę ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 22:23, Xsar napisał:

Więc tak skończyłem patchować grę i chciałem zagrać goblinem a otóż mam taki problem
nie mogę wybrać zielonych jako frakcji ;/ czy ktoś wie o co chodzi ??


Może Mythic doszedł do wniosku, że oddanie pod kontrolę inteligentnych graczy, stworzeń których inteligencja równa się szczurowi kanałowemu ( magowie z Altdorfu udowodnili, że szczur magicznie obdarzony narządami mowy potrafi sklecić znacznie więcej słów niż :waagh ) zakłóciło by równowagę w starym świecie?... ^_^

To oczywiście żart, ale nie umiałem się powstrzymać mając taką szansę dogryzienia zielonym. Pomimo że od wieków jestem za Chaosem, to jeszcze się zastanawiam, kogo wybrać.... Nie grałem w betę, ale mam nadzieję, że będąc po stronie Chaosu jako Chosen lub tym bardziej Disciple nie będę musiał tolerować zielonego miecha, chociaż coś mi się zdaję ,że przylać nie będę mógł.... :/
Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 22:51, RavenSoul napisał:

Pomimo że od wieków jestem za Chaosem, to jeszcze się zastanawiam, kogo wybrać.... Nie
grałem w betę, ale mam nadzieję, że będąc po stronie Chaosu jako Chosen lub tym bardziej
Disciple nie będę musiał tolerować zielonego miecha, chociaż coś mi się zdaję ,że przylać
nie będę mógł.... :/


Alez zapewniam Cie ze bedziesz musial. :) Za kogo myslisz biedne male elfie bekarty sie chowaja jak zaczynaja dostawac po pysku w jakims scenario? :D

A powaznie to gra jest tak skonstruowana ze wszystko sie swietnie uzupelnia i bardzo ladnie to wszystko w kupie dziala, o ile kazdy wie co ma robic i sie nie pcha przed orkiestre :D
Btw. na jakim serverze chcesz grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tak dzisiaj, grałem i egh... Nie wbiłem 13 lvlu bo nie ma już więcej questów dla Greenskinów tam gdzie jestem, a końcówka 12 lvlu to za mało na Chapter7 i ogólnie rzecz biorąc stanąłem. RvR też nie dam rady robić bo nie ma ludzi, więc lekka lipa. Chyba muszę lecieć na inny kontynent do innych raz i tam robić questy, przy czym taki lvl jak mam także tam nie do końca wystarcza, egh lekka lipa. Niektóre matołki latają już na 21 lvlu, nie wiem kiedy i jak oni to wbili. oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2008 o 23:10, Terrorite napisał:

Alez zapewniam Cie ze bedziesz musial. :) Za kogo myslisz biedne male elfie bekarty sie
chowaja jak zaczynaja dostawac po pysku w jakims scenario? :D

A powaznie to gra jest tak skonstruowana ze wszystko sie swietnie uzupelnia i bardzo
ladnie to wszystko w kupie dziala, o ile kazdy wie co ma robic i sie nie pcha przed orkiestre
:D
Btw. na jakim serverze chcesz grac?



Terrorite ^_^

No, może masz racje, potolerował bym inteligentnego orka sterowanego przez spoko gracza, ale jak jakiś w drużynie mi się zacznie za bardzo wczuwać i "waagh-ować" naokoło, to klnę się na Tzeentcha ( lub Khain''a, jeszcze nie wymyśliłem ^_^) że sprawię by jego mała niepojętna brodawka mylona z mózgiem zrozumiała jednak pojęcie cierpienia i powolnej nieuniknionej śmierci (hehe, znowu to zrobiłem już drugi raz ^_^)

Co do serwerów, nic jeszcze nie wiem, dopiero jutro po grę do sklepu skoczę i się zobaczy... A masz jakieś propozycje? ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 23:27, RavenSoul napisał:

A masz jakieś propozycje? ;)
Pozdrawiam


My siedzimy na RP Burlok.

@Reven - nie wiem na jakim serverze Ty jestes ale zaskakujace jest to co piszesz o braku questow i braku ludzi do RvR. Ja musialem az pokasowac niektore questy bo ciagle sa nowe a do starych juz mi sie nie chce wracac. A siedze teraz w Deadwater i okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 23:35, Terrorite napisał:

> A masz jakieś propozycje? ;)
> Pozdrawiam

My siedzimy na RP Burlok.




Hmm, RP mi jak najbardziej odpowiada :-D. Postaram się tam wbić jutro lub w weekend.

Tak sobie zrobiłem psychoanalize, i wiem czemu orków nie lubię ;) W czasach młodości sporo grałem w WFRP (lata 92-99) a nasz mistrz był miłośnikiem Chaosu ( fanatycznym, dzieliliśmy armie w WFB ;)) więc na sesjach walczyliśmy głównie z orkami i innymi potworami, jak już był Chaos to całą sesje się uciekało, bo było by po nas... czemu?

Typ mistrza gry : charyzmatyczny
-Czemu ten czerwony wielki smok, przejdzie przez dziurkę od klucza?
- BO JA TAK MÓWIĘ !!!


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo ludzi na rp? Z ekipa sie zastanawiamy miedzy core i rp core. Warunkiem sa ludzie, nie za malo :) jakie ratio jest? Duzo wiecej chaosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 23:44, Selv napisał:

Duzo ludzi na rp? Z ekipa sie zastanawiamy miedzy core i rp core. Warunkiem sa ludzie,
nie za malo :) jakie ratio jest? Duzo wiecej chaosu?


Wyrownane mniej wiecej. Zalezy tez sporo od pory dnia, ale nie ma ewidentnej przewagi jednej ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 23:44, Selv napisał:

Duzo ludzi na rp? Z ekipa sie zastanawiamy miedzy core i rp core. Warunkiem sa ludzie,
nie za malo :) jakie ratio jest? Duzo wiecej chaosu?


a ludzi jest dosc sporo, dzisiaj zrobilem sobie nowa postac i powiem szczerze co 5 minut mialem scenario :) wiec pozytywna sprawa :)

gram tam gdzie Terrorite.

Widze ze sie nie chwali, nawet gildie mamy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 23:15, oOreVenOo napisał:

Grałem tak dzisiaj, grałem i egh... Nie wbiłem 13 lvlu bo nie ma już więcej questów dla
Greenskinów tam gdzie jestem, a końcówka 12 lvlu to za mało na Chapter7 i ogólnie rzecz
biorąc stanąłem. RvR też nie dam rady robić bo nie ma ludzi, więc lekka lipa. Chyba muszę
lecieć na inny kontynent do innych raz i tam robić questy, przy czym taki lvl jak mam
także tam nie do końca wystarcza, egh lekka lipa. Niektóre matołki latają już na 21 lvlu,
nie wiem kiedy i jak oni to wbili. oO


Ja nie wiem jak brakuje ci questów, może nie robiłeś wcześniejszych, bo ja dwarfem w Chapterze 7 doszedłem do 14 levela a jeszcze public questy musze pokończyć żeby influence nazbierać na nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 08:23, T34 napisał:

Hehe nie idzie się zalogować na konto na stronie. Znowu się wysypali.


Nie wysypali :) przygotowują się do oficjalnego otwarcia strony - czyt dla wszystkich graczy posiadających wersję podstawową Warrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 08:28, Lost Paradise napisał:

> Hehe nie idzie się zalogować na konto na stronie. Znowu się wysypali.

Nie wysypali :) przygotowują się do oficjalnego otwarcia strony - czyt dla wszystkich
graczy posiadających wersję podstawową Warrka.


Wiem, wiem ale godzine wcześniej miało to chulać aby ludzie sobie gre spatchowali.
Nieważne, to było do przewidzenia, że się nie wyrobią.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We have encountered some slight technical difficulties and so it has been necessary to delay the launch by one hour. The servers will therefore be opening at 9am CET. The account creation pages and code validation system will be opened at the same time.

We are sorry for the delay and thank you for your patience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 08:43, GoldOx napisał:

We have encountered some slight technical difficulties and so it has been necessary to
delay the launch by one hour. The servers will therefore be opening at 9am CET. The account
creation pages and code validation system will be opened at the same time.

We are sorry for the delay and thank you for your patience.


Zmieniają się czasy, zmieniają ludzie, ale GOA jest niezmienne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować