Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

No i mnie też się zaczął wcześniejszy weekend ^_^... Zaraz pędzę do sklepu po Warhamca ( a co... w komputerowym już nie ma, więc się wczoraj "wycwaniakowałem" i w Games Workshop zamówiłem i już czeka ^_^)
Wiem, że już o tym sporo była mowa, ale mógłby mi ktoś pokrótce wyjaśnić różnice (plusy i minusy) pomiędzy RvR (głównie), core, open, bo jeszcze nie wiem co wybrać :/ (oczywiście pojęcia PvP, PvE, RP) nie są mi obce.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd i hańba dla gram.pl w sprawie sprzedaży warhammera online, jakim cudem zamawiam preorder i czekam dłużej od tych co w sklepie kupują ?... kolega dzwonił i mówili że problem polega na tym iż zamiast wczoraj wysyłają dzisiaj... Wciskają kit na meila nie odpowiadają a termin wysyłki odkładają z dnia na dzień... zamiast dawać status że jest problem z przesyłką to niech napiszą w statusie brak towaru następna partia za tydzień a niech nie liczą że dziś dostaną i jutro wyślą... gram.pl najbardziej chyba spierdzielone jeżeli chodzi o wysyłanie preorderów... już na ultima.pl dają info że im towaru zabrakło i że wyślą jak będą mieli a tu nic... portal powinien nazywać się sramnaklienta.pl - srzasz?

A te pieniądze wirtualne to nic mi nie dały a takie to udogodnienie dla stałych klientów... lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 15:51, rastakol napisał:

Wstyd i hańba dla gram.pl w sprawie sprzedaży warhammera online, jakim cudem zamawiam
preorder i czekam dłużej od tych co w sklepie kupują ?... kolega dzwonił i mówili że
problem polega na tym iż zamiast wczoraj wysyłają dzisiaj... Wciskają kit na meila nie
odpowiadają a termin wysyłki odkładają z dnia na dzień... zamiast dawać status że jest
problem z przesyłką to niech napiszą w statusie brak towaru następna partia za tydzień
a niech nie liczą że dziś dostaną i jutro wyślą... gram.pl najbardziej chyba spierdzielone
jeżeli chodzi o wysyłanie preorderów... już na ultima.pl dają info że im towaru zabrakło
i że wyślą jak będą mieli a tu nic... portal powinien nazywać się sramnaklienta.pl -
srzasz?

A te pieniądze wirtualne to nic mi nie dały a takie to udogodnienie dla stałych klientów...
lol...


gre spokojnie mogles kupic juz wczoraj za 119pln :] ja juz sie nauczylem ze gier itp nie kupuje sie przez internet, bo w sklepach i tak sa szybciej niz wyslanie "pre-orderow". I nie mowie tu tylko o gram.pl bo w kazdym sklepie internetowym co jakis czas zdarzaja sie "problemy" z wysylka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:11, Selv napisał:

Ja gram na core i nie widzę większego sensu w tym aby postać na 30lv mogła zaatakować
postać z 11.
Kurczakowanie na core ma sens, chcesz bić dużo słabszych - idź graj w wowa :P

A co powiesz w przypadku gdy chcesz się wrócić do podstawowego terenu aby np pomóc koledze, albo żeby wykonać zaległego questa i nagle dowiadujesz się, że musisz kluczyć, chodzić szlaczkami, żeby tylko nie wejść w strefe rvr bo zamienia cie w qrczaka. Dodatkowo podoba ci się to, że nie ważne jaki masz lvl, nie ważne jaki ekwipunek, jak wchodzisz na rvr w core to sztucznie jesteś "zawyżany" aby sprostać innym, jaka w tym frajda ? Zdobywasz nowy przemdiot, chcesz się nie "pochwalić" na rvr, podczas gy przeciwnicy niżsi lvl''em są na równie z tobą dzięki zawyżaniu. Na open rvr nie ma czegoś takiego że jesteś atakowany przez 30-tke na lvl 11, absolutnie, Open rvr również ma zasady, tyle, że są ustawione w innej granicy niż na core. No i nie ma czegoś takiego, że przelatuje przez środek twojej grupy jakiś gość z destro wpisując /lol bez dostania po tyłku ;]
Zachęcam do wypróbowania open rvr, gra się - dla mnie przynajmniej - znacznie przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, panowie właśnie wróciłem z Games Workshop z gierką pod pachą... Przedstawiam moje wydanie angielskie. Podobają mi się strasznie pocztóweczki, tutaj ogólnie gry są strasznie lipnie wydane, wręcz jak w Polsce piraty ze stadionu, powaga ;) głównie pudełko, płyta i kilka stron instrukcji ( wymagania, klawiszologia ) Edycje kolekcjonerskie różnią się właściwie tym, że mamy tylko steelboxa ( mam takiego STALKERA CS) a tu taka niespodzianka, pocztóweczki :-D

Doradzi mi ktoś z tymi serwerami, bo właściwie z tego co czytam, to wolałbym przylać komuś z Orderu jak mi przebiegnie drogę, ale żeby nie móc gdzieś wrócić z powodu levelu to też lipa trochę... Jak to jest właściwie?
Pozdrawiam

Ps: kurde, tylko niech się czasem żaden konsul nie oddzywa (wiem, że takowi też grają) ;) Moje ukochane forum ( jedyne właściwie) ale jak spotkam w grze to utłukę, za to , że na necie 3,2Mb tylko gram.pl mi się ładuje z prędkością światła ( ze świeczki chyba) czasem wręcz sprawdzam czy mnie z netu nie wywaliło dopiero jak włączę inne strony ( a potrafię załadować 6- 8 zanim forum się załączy... przypomina mi się: aha CDP, normalka....

20080918165938

20080918165952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:00, RavenSoul napisał:

No, panowie właśnie wróciłem z Games Workshop z gierką pod pachą... Przedstawiam moje
wydanie angielskie. Podobają mi się strasznie pocztóweczki, tutaj ogólnie gry są strasznie
lipnie wydane, wręcz jak w Polsce piraty ze stadionu, powaga ;) głównie pudełko, płyta
i kilka stron instrukcji ( wymagania, klawiszologia ) Edycje kolekcjonerskie różnią się
właściwie tym, że mamy tylko steelboxa ( mam takiego STALKERA CS) a tu taka niespodzianka,
pocztóweczki :-D


ja juz odstawilem na polke pudelko i nie mam zamiaru go tykac :P rozerwalem folie, przepisalem numer a reszte mozna wywalic... teraz sa straszne kolejki na Eigh Peaks (ponad 350 osob, co daje z 45minut czekania :P) pogram sobie w nocy :]

co do Twojego pytania - przeczytaj kilka poprzednich stron tego tematu, no moze z 10, wiele osob wyrazalo swoje zdanie na temat Core i Open.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie Pytanie na szybko. Czy ktos sie spotkal z problemem samego "uruchomienia" sie gry? Ja gram juz od Headstartu mam klienta bety z sieci i wszystko szlo bardzo szybko i sprawnie, natomiast moja luba sciagnela tez tego klienta z sieci zainstalowala gre, dzis dopiero jej konto zostalo aktywowane i .. klops gra u niej kompletnie nie startuje, warpatch.exe wbija sie w rejestr i zaczyna chodzic w tle ale nie wyrzuca "Mythic patcher" na ekran firewale wywalone port odblokowany gra reinstalowana kilka razy ... brak mi juz pomyslow jak z tym walczyc. Plytki sa u mnie bo ja kupowalem jej gre a miedzy nami jest spora odleglosc chwilowo wiec bedzie trzeba wyslac w ostatecznosci by instalowala z plyt ale moze jednak ktos cos doradzi ...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, gra się patchuje. ;-)

Teraz mam tylko pytanko, czy ktoś może z czystym sumieniem polecić mi jakiś serwer core, na którym warto by zacząć grę ?
Po stronie orderu oczywiście , jeśli już. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:47, Selv napisał:

Tia, tylko, że na open w ogóle nie możesz się wrócić na niższe tiery :P
Wole już omijanie niż brak wstępu ;)

Nie słyszałem o takim wynalazku ;] możesz podać jakiegoś linka do tej informacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:26, Selv napisał:

ja gram na Karak Eight Peaks ale straszne kolejki Oo


A to jest core czy PvP ?
I TBH nie bardzo widzi mi się zakładać postać na serwerze, na którym już teraz są olbrzymie kolejki.

Jeśli są jakieś oznaczenia serwerów pod względem populacji (jak w WoWie, np. normal, low, high, recommended), to zapewne skupię się na tych normal lub poniżej, a potem wybiorę z nich taki o dość chwytliwej nazwie. ;-)
Dokładnie tak samo jak z WoWem, gdzie trafiłem na Doomhammera i w sumie poza sporymi lagami nie narzekałem na ludzi. ;-P
Także w razie czego dam później znać gdzie się zadomowiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:30, johnnybravo15 napisał:

Czy mozna resetować drzewko kariery? Czy jak w Diablo trzeba robic nowa postac zeby inaczej
rozdac punkty.



można resetować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera....znalazłem taką informacje.... gracze, którzy są dwa tier''y wyżej niż dana lokacja są zamieniani w qrczaki.... czyli dla przykładu gracz na lvl 31 nie pobiega sobie po początkowych lokacjach. Musze przyznać, że pusje mi to całą "otoczkę" samej gry. Nie dlatego, że lubie gankować i sprawia mi radość jak bije niższego lvl''em kilka razy z rzędu, ale dlatego, że jestem przeciwnikiem wszelkich "udziwnień"/ utrudnień w takich grach, odbiegających od normy. Open pvp w tej grze totalnie leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest serwer core, sam na nim gram. Na twoim miejscu pchałbym się tam, gdzie jest najwięcej ludzi. Nie ma nic gorszego, niż biegać ciągle z kiepskim sprzętem, ponieważ nie ma z kim robić public questów.
Oznaczenia masz od low-medium-high-full

Edit: sorki, mogłem zedytować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:52, johnnybravo15 napisał:

No i jak widze najwiekszy problem to wybor miedzy core a open pvp.

Open pvp mi sie bardziej podoba, ale te kurczaki... poza tym chyba wiecej ludzi idzie
na core.

To prawda, też wracam na core, wole już unikać tych miejsc do rvr na core niż wchodzić jako qrczak do obszarów o 2 tier''y niższych... porażka dla mnie z open pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować