Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Hitman podzielony na sezony

8 postów w tym temacie

Dlatego właśnie, jakiś czas temu, wykreśliłem Hitmana z listy gier oczekiwanych.
Teraz jest raczej,... w dalekiej perspektywie, ( wydanie fizyczne ), jeżeli gra będzie warta pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oni robią graczy w głupka? Zapewniali, że kupując grę uzyska się dostęp do wszystkich aktualizacji i misji wydanych przez cały rok. Teraz okazuje się, że to sezon pierwszy. Czyli wychodząc z założenia nie kupuję CAŁEJ GRY ale sezon 1. Oczywiście jeśli udostępnią Season Pass wtedy będę mógł zakupić grę... a raczej SEZON pierwszy wraz z sezonem drugim. A pełna gra składa się z dwóch lub kilku sezonów, jak wynika z tekstu. Nie dość, że kłamali mówiąc, że uzyskamy dostęp do CAŁEJ gry, to nagle zmieniają zdanie, że kupując grę w dniu premiery lub przez pre-order uzyskamy dostęp do SEZONU PIERWSZEGO, bez mowy o jakichkolwiek aktualizacjach (które zapewne okażą się płatne wraz ze dalszymi sezonami).
Gracze powinni zebrać się razem i zażądać wydania pełnej wersji gry, a tą "IMITACJĘ" "CAŁEJ" gry bojkotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w takim razie zagram za te 3-4 lata kiedy to wypuszczą "pełną" grę. Tak, możliwe, że ominę kilka czasowych misji, ale zwisa mi to. Na pewno nie będę się bawił w takie eksperymenty. Kiedy kupuję grę i chcę w nią zagrać to zazwyczaj po to żeby ukończyć całość w kilka posiedzeń, a nie po to żeby przeciągać coś na okres takiego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego właśnie, jakiś czas temu, wykreśliłem Hitmana z listy gier oczekiwanych.
> Teraz jest raczej,... w dalekiej perspektywie, ( wydanie fizyczne ), jeżeli gra będzie
> warta pieniędzy.
Za trzy lata mają przestać dorabiać części i może wydadzą razem.
> Czy oni robią graczy w głupka? Zapewniali, że kupując grę uzyska się dostęp do wszystkich
> aktualizacji i misji wydanych przez cały rok. Teraz okazuje się, że to sezon pierwszy.
> Czyli wychodząc z założenia nie kupuję CAŁEJ GRY ale sezon 1. Oczywiście jeśli udostępnią
> Season Pass wtedy będę mógł zakupić grę... a raczej SEZON pierwszy wraz z sezonem drugim.
> A pełna gra składa się z dwóch lub kilku sezonów, jak wynika z tekstu. Nie dość, że kłamali
> mówiąc, że uzyskamy dostęp do CAŁEJ gry, to nagle zmieniają zdanie, że kupując grę w
> dniu premiery lub przez pre-order uzyskamy dostęp do SEZONU PIERWSZEGO, bez mowy o jakichkolwiek
> aktualizacjach (które zapewne okażą się płatne wraz ze dalszymi sezonami).
> Gracze powinni zebrać się razem i zażądać wydania pełnej wersji gry, a tą "IMITACJĘ"
> "CAŁEJ" gry bojkotować.
Tak, maja graczy za głupków. Sorry, ale jak ktoś mi mówi, ze nie wydaje gry w częściach, ale wydaje pełną, nieukończoną grę, to chyba przecenia moją miłość do napojów wyskokowych. Jak coś może być pełna i nieukończone? Zresztą i tak połowa gnatów będzie w DLC. Sam nie wiem dla kogo, bo ja takie BM ukończyłem z bodaj jednym strzałem (w ostatniej misji na dachu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować