Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Jakiego komunikatora używacie?

142 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2007 o 12:23, jakoktochce napisał:

a ja mam Gadu Gadu 7.7 i jakoś sobie z tym radze....:D


Gratuluje cierpliwości :D ja w życiu nie używałem GG jako komunikatora, wystarczy ze widzę co się u mojej dziołchy dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 12:26, 88Bonzo napisał:

> a ja mam Gadu Gadu 7.7 i jakoś sobie z tym radze....:D

Gratuluje cierpliwości :D ja w życiu nie używałem GG jako komunikatora, wystarczy ze widzę
co się u mojej dziołchy dzieje :D


ej, no przecież GG to jest dobry komunikator....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skype i GG. Czy wiecie jak na te ostatnie łatwo się włamać? Wystarczy, gdy przyjmiemy od kogoś plik i nawiązuje się bezpośrednie połączenie p2p ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stefan - według mnie najlepszy komunikator jaki jest dostępny. Co prawda nadal beta, ale myślę, że w tym roku zostanie już ukończony. Ma świetny i wygodny interfejs, sporo ciekawych dodatków i opcji oraz świetny wygląd, do którego się już przyzwyczaiłem. Bez problemu radzi sobie z wysyłaniem obrazków czy też plików - żadnych zwisów i tym podobnych cudów.
Korzystałem również z Gadu Gadu oraz Tlena, ale nigdy do nich nie wrócę. Tlen nie podobał mi się od początku, a Gadu Gadu często się zawieszało i miało i nadal ma fatalny, a wręcz paskudny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem pewien problem. Zainstalowałem na laptopie (Vista Basic) Skypa, GG i Tlena, w żadnym z tych komunikatorów nie mogę się zalogować do sieci. Wie ktoś co może być przyczyną? Aha windowsowego firewalla ma wyłączonego, a same komunikatory dodane do listy wyjątków. Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jakiegoś dobrego komunikatora, przez który swobodnie będę mógł rozmawiać z kumplami, podczas gry przez sieć. Mam tu ma myśli jak najmniej lagów w czasie gry, zależy mi też na tym aby program był łatwy o obsłudze. Może mi ktoś coś doradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG. Nie mam aż tak wielkich wymagań i on mi wystarcza zdecydowanie. Chociaż ma dziwne błędy. Np. kiedy kupiłam sobie neta bezprzewodowego ,za żadne skarby nie chciał się połączyć przezeń do sieci, ciągle tylko chciał łaczyć się przez "miękki" modem. Kiedy w końcu go wyrzuciłam, poprostu w ogóle nie chciał mi się łączyć, mimo zmian ustawień, doszczętnych ich kasacji, usuwaniu gg i instalce nowego. tak naprawdę zaczął działać dopiero po przeinstalowaniu windowsa, a że to i tak było konieczne, to nie zrobiło mi to wielkiej różnicy.
Często też nie kuma od razu hasła, trzeba urachamiać ponownie komputer... No cóż te wpadki są u niego częste ale i tak mi on wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat, więc odkurzę.
Jaki znacie komunikator, w którym można mieć numer i kontakty z GG ale inny niż Gadu-Gadu?

Bo krótko mówiąc GG ciągle nawala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować