Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Jakiego komunikatora używacie?

142 postów w tym temacie

AQQ - najlepszy. Wszystko w nim jest (gg, tlen, skype...). A w dodatku ma różne wtyczki (prognoza pogody, kalendarz i inne, których nawet nie używam, bo za dużo ich jest) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jesli masz włączoną mirandę, zachowuje się tak, jak każdy inny komunikator, czyli masz ikonki koło zegarka itp. i jak najbardziej program zabiera ci cenny RAM. Jaki kominikator by nie był i tak w czasie jego działania ładuje się do pamięci, poza tym każdy program możesz wyłączyć jeżeli nie chcesz z niego korzystać. Plus mirandy to to, że możesz odpalić go na każdym komputerze nawet jeśli nie posiadasz uprawnień administracyjnych (odpalić ją możesz np. z przebośniej pamięci FLASH) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to że Miranda nie uruchamia się razem z sytemem

oczywiście wiem że gdy uruchomię program, nawet kalkurator to weźmie trochę RAMu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam od jakiegoś czasu używam Mirandy :) bardzo dobry komunikator, podstawowa wersja ma sporo opcji a jeszcze więcej można mieć instalując różne pluginy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GG - Możecie mówić ze stary że niestabilny , ale tak się do niego przyzwyczaiłem to poco zmieniać:)
Używam wersji 7.1 gdyż ta nowa z radiem trochę się przecina.

Kiedyś używałem tlena, ale był jakiś dziwny najlepsze w nim było ze pliki się szybko przesyłały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować