Zaloguj się, aby obserwować  
MaccCry

Max Payne 3 - Temat Ogólny

480 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2013 o 16:02, kerkas napisał:

> Teraz ja spytam z ciekawości, grałeś może w Kane & Lynch?

Nie grałem.

Typowa strzelanka z wieloma błędami, ale klimat i postacie jak w najlepszym filmie gangsterskim. Niestety może Cię odstraszyć brutalność i naprawdę wulgarny język. Mimo wszystko polecam, bo jakoś dziwnie miejscami przypomina mi gęsty klimat pierwszych Maksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 17:21, Perry_Cox napisał:


> > Teraz ja spytam z ciekawości, grałeś może w Kane & Lynch?

/.../

Dnia 25.11.2013 o 17:21, Perry_Cox napisał:

Typowa strzelanka z wieloma błędami, ale klimat i postacie jak w najlepszym filmie gangsterskim.
Niestety może Cię odstraszyć brutalność i naprawdę wulgarny język. Mimo wszystko polecam,
bo jakoś dziwnie miejscami przypomina mi gęsty klimat pierwszych Maksów.


Granie złym do szpiku kości psychopatą jakoś mnie nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2013 o 22:30, kerkas napisał:

Granie złym do szpiku kości psychopatą jakoś mnie nie kręci.

Kane nie jest taki zły, Lynchem gra się w drugiej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 22:50, Perry_Cox napisał:

> Granie złym do szpiku kości psychopatą jakoś mnie nie kręci.
Kane nie jest taki zły, Lynchem gra się w drugiej części ;)


Wracając do tematu MP3 i jednocześnie go kończąc apropos błędów

http://www.youtube.com/watch?v=dfcVJrC_NxM

15:54 , 17:58 , 19:24

http://www.youtube.com/watch?v=1KAVN99gGw4


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 14:40, Perry_Cox napisał:

Zazdroszczę ludziom, którzy mają takie błędy w grach. Ja zazwyczaj takowych nie mam,
przez co jestem nieobiektywny.


Jak już się przejdzie wszystkie poziomy trudności są pewne bonusy do odblokowania ale nic za darmo.
W każdym bądź razie jeśli ograniczymy się li tylko do jednego bonusu to jest nieskończony Bullet Time to gra się całkiem przyjemnie wręcz jak za czasów MP1 i MP2.

20131128113122

20131128113132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przeszedłem MP3 na najtrudniejszym poziomie trudności i nie było tak źle. Wystarczyło tylko pilnować wskaźnik zdrowia i już. Co do samego poziomu trudności, to mam teorię, że łatwiej jest dlatego, że lepiej gramy. Ja teraz przechodzę trudne momenty z palcem w nosie, a ostatni etap to dla mnie pryszcz (nawet nie tykam osłon). Teraz męczę każdy poziom na przynajmniej złoto, aby odblokować nieskończony Bullet Time, ale mam problem z wyjściem poza brąz w pierwszej części rozdziału VI. Swoją drogą udało mi się uświadczyć kilka bugów, momentami naprawdę poważnych, ale bardziej mnie rozbawiły niż wkurzyły. W ostatniej misji, dla przykładu, w momencie gdy walczę w pociągu, niefortunnie rzuciłem się na tylne okno i wyleciałem przez nie. Co ciekawe nie zginąłem od razu, mogłem chwilę pochodzić po torach, ale w końcu dopadła mnie śmierć.

http://screenshot.xfire.com/s/129166609-4.jpg
http://screenshot.xfire.com/s/129166606-4.jpg

Teraz mogę potwierdzić, że mogę całą grę przejść bez przylepiania się do ścian (oprócz wkurzającego momentu w rozbitym autobusie), ale trzeba być niemal nieomylnym w robieniu headshotów, cały czas być w powietrzu i rzucać się w przemyślane kierunki. Najlepsza kombinacja broni? Pistolet/rewolwer w jednej dłoni, automat w drugiej. Nie ma chyba skuteczniejszej opcji (ew. RPD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 01:14, Perry_Cox napisał:


Przeszedłem MP3 na najtrudniejszym poziomie trudności i nie było tak źle. Wystarczyło
tylko pilnować wskaźnik zdrowia i już.


Oraz poziomu amunicji, doboru broni, paska bullet time itd. itp.

Dnia 01.12.2013 o 01:14, Perry_Cox napisał:

Co do samego poziomu trudności, to mam teorię,
że łatwiej jest dlatego, że lepiej gramy.


Jest łatwiej bo wiemy skąd nadejdą przeciwnicy i dzięki temu wiemy np. z której strony najpierw podkładać ładunki aby przeciwnicy nie zmaterializowali się tuż za naszymi plecami także jaki rodzaj broni wybrać na dany etap.

>Ja teraz przechodzę trudne momenty z palcem

Dnia 01.12.2013 o 01:14, Perry_Cox napisał:

w nosie, a ostatni etap to dla mnie pryszcz (nawet nie tykam osłon).


O ile nie trafi się na bug np. środki przeciwbólowe dach imperial palace hotel.

Dnia 01.12.2013 o 01:14, Perry_Cox napisał:

Swoją drogą udało mi się uświadczyć
kilka bugów, momentami naprawdę poważnych, ale bardziej mnie rozbawiły niż wkurzyły.
W ostatniej misji, dla przykładu, w momencie gdy walczę w pociągu, niefortunnie rzuciłem
się na tylne okno i wyleciałem przez nie. Co ciekawe nie zginąłem od razu, mogłem chwilę
pochodzić po torach, ale w końcu dopadła mnie śmierć.


To jest standard trzeba uważać bo można spaść z dachu, wyskoczyć poza ramy gry itd. itp.

Dnia 01.12.2013 o 01:14, Perry_Cox napisał:

Teraz mogę potwierdzić, że mogę całą grę przejść bez przylepiania się do ścian (oprócz
wkurzającego momentu w rozbitym autobusie), ale trzeba być niemal nieomylnym w robieniu
headshotów, cały czas być w powietrzu i rzucać się w przemyślane kierunki.


Sorry ale ciężko zachować zimną krew chociażby w etapie w biurze Branco czwarta strzelania kiedy strzelają ze wszystkich kierunków.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wpisując w google piszą mi, że nowy kod trzeba wejść w Social Club w opcje, w marketplace i wpisać tam nowy kod. Tylko, że mi się nie pojawia taka opcja, a posiadam nowe DLC o których mnie informuje STEAM,że posiadam kody. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam spory problem z grą i z tego co wyczytałem w internecie nie tylko ja. Gra w ogóle nie zapisuje moich saveów, przy każdym uruchomieniu muszę rozpocząć od nowa, achivmenty też nie działają. Szukałem pomocy na forum steama, ale, żaden z podanych tam sposobów nie zadziałał. Grę kupiłem wczoraj, a znajomy, który dostał ją na początku grudnia nie zgłasza takich problemów. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby odblokować te trudniejsze poziomy trudności trzeba zaczynać nową grę na trudnym czy wystarczy przejście wszystkich rozdziałów na trudnym przez "wybierz rozdział"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 12:13, Markush napisał:

Żeby odblokować te trudniejsze poziomy trudności trzeba zaczynać nową grę na trudnym
czy wystarczy przejście wszystkich rozdziałów na trudnym przez "wybierz rozdział"?


Przejdź grę na najtrudniejszym poziomie czyli Stary wyjadacz a wszystkie pozostałe poziomy trudności odblokują się.
Kończąc grę na poziomie trudnym odblokujesz grę na poziomie łatwym i średnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mi nie chodzi o achievementy tylko o odblokowanie tych wyższych poziomów, hardkorowego i starego wyjadacza. W tym sensie, że chciałbym na nich pograć, a ich nie mam. A żeby je odblokować to trzeba przejść grę na trudnym, tak? Czy to w ogóle inaczej jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2014 o 13:41, Markush napisał:

tylko o odblokowanie tych wyższych poziomów,
hardkorowego i starego wyjadacza. W tym sensie, że chciałbym na nich pograć, a ich nie mam
A żeby je odblokować to trzeba przejść grę na trudnym, tak?


Tak, trzeba przejść grę na poziomie trudnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Już ją raz przeszedłem, bodaj w maju/czerwcu. Teraz chciałem wrócić i mam kłopot, gra uruchamia się, pojawia się ekran startowy "Wciśnij Enter aby rozpocząć", potem ekran "Inicjalizacja" i koniec, inicjalizacja trwa wieczność, nic się nie dzieje. Podejrzewam jakiś problem z Social Club, bo w tym momencie powinien wyskoczyć ekran logowania, o ile dobrze pamiętam. Reinstalowałem grę kilka razy, przebrnąłem przez forum pomocy technicznej Steam i nic. Steam''owa wersja gry, Win XP SP3. Jak mówię grę już raz przeszedłem, więc to nie powinien być problem sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol w tej grze jest więcej przerywników niż aktualnego gameplayu...wtf?

A tak poza tym myślałem, że Max miał być łysy w tej grze, a tymczasem sobie biega z włosami Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 20:29, Ecko09 napisał:

Lol w tej grze jest więcej przerywników niż aktualnego gameplayu...wtf?


Jakieś 3h przerywników. Sama gra to jakieś 8 - 10 godzin rozrywki w zależności od poziomu trudności i nie tylko.

Dnia 29.12.2014 o 20:29, Ecko09 napisał:

A tak poza tym myślałem, że Max miał być łysy w tej grze, a tymczasem sobie biega z włosami
Oo


Jaki tam Max to Bruce Willis ze Szklanej Pułapki IV :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować