Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2007 o 22:02, Adamido napisał:

Spring,AEG do 200stu złotych to w większości kicz.


No mi tego nie musisz mowic=P mi troche sluzył M15A4 CA. Kupilem gdzies za 239 i sie naprawde niezle spisywal. Zasieg nieczgo sobie, 2 sposoby przeladowania - debilny magazynek, cały z plastiku. Mimo to polecam go, ale pozbieraj z 200zł i kup AEGa Cymy czy Wella..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 12:16, Zauri napisał:


Daruj sobie to badziewie, potrafi się rozpaść po kilku strzelankach i ma tragiczny 15m zasięg, każdy AEG i nawet springi Cię załatwią. Poniżej czegoś niż MP5 Cymy nie ma co schodzić bo to shit co najwyżej jako atrapa do zdjęc z 15 m bo bliżej widać,że to wybitnie tylko zabawka anie replika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie odpuszcze te tanie sprezyniaki i uzbieram sobie na kalasza firmy CYMA, albo innego elektrycznego kalasza :) kocham te bron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybor. Zwlaszcza, ze kalasz CYMY to chyba najlepsza giwera z oferty tej firmy. Inna sprawa, ze ja np nie kupie go bo z kolei wygladowo mi nie odpowiada. Ale jak o bebechy idzie jest wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 17:56, Gottfried napisał:

Hmm zawsze mnie zastanawiało czy można gdzieś kupić repliki starszych broni ( II wojna światowa)oczywiście
strzelające:) ?


jasne ze mozna, tylko trzeba byc na biezaco na allegro :)
sam kiedys widzialem elektryczne Tommy Gun`y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 17:49, Astmatyk napisał:

Dobry wybor. Zwlaszcza, ze kalasz CYMY to chyba najlepsza giwera z oferty tej firmy. Inna sprawa,
ze ja np nie kupie go bo z kolei wygladowo mi nie odpowiada. Ale jak o bebechy idzie jest wypas


http://www.sklep.airsoftguns.pl/projector.php?product=1133185140&client=50a816a5ec692bdaef4a03d426f80c1d

jesli chodzi o ten karabin wg mnie nie wyglada zachecajaco, szczegolnie kiepska imitacja drewna, blee


http://www.allegro.pl/item168629388_ak47_asg_cyma_elektryk_totalna_wyprzedaz.html

a ten wyglada juz o niebo lepiej i nawet tanszy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedno pytanie od nie obeznanego z tematem o co dokładnie chodzi z pistoletami i karabinkami sprężynowymi? Po każdym strzale trzeba je naciągnąć żeby kulka "weszła" do komory? Czy źle myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 18:35, Gottfried napisał:

No to jeszcze jedno pytanie od nie obeznanego z tematem o co dokładnie chodzi z pistoletami
i karabinkami sprężynowymi? Po każdym strzale trzeba je naciągnąć żeby kulka "weszła" do komory?
Czy źle myślę?


dokladnie :) dobrze myslisz, dlatego odpuscilem sobie kupno sprezynowego karabinu, poniewaz na polu walki nie bede mial czasu na przeladowywanie. A jak kupie elektryka to bede mial opcje full auto i pojedynczych strzalow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 18:35, Gottfried napisał:

No to jeszcze jedno pytanie od nie obeznanego z tematem o co dokładnie chodzi z pistoletami
i karabinkami sprężynowymi? Po każdym strzale trzeba je naciągnąć żeby kulka "weszła" do komory?
Czy źle myślę?


dobrze myslisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 23:29, Astmatyk napisał:

Jak mowione bylo wiele razy w tym temacie: ponizej 300 pln nie schodzic!!


no wiesz, ja ASG tak bardzo bardzo na serio nie traktuje, ta wersje ktora przedstawiles na pewno kiedys kupie, ale na razie chcialbym miec kase na inne rzeczy wiec kupie chyba ta tansza, troche brzydsza.
mnie ona wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

huh , aj wczoraj otrzymałem długo oczekiwaną przesyłkkę - 1008a - a raczej mp5 tylko z inną nazwą(brak licencji ?). karabin sprawuje się bardzo dobrze , po paru usprawdnieniach (zamontrowałem celownik laserowy) jest rewelacyjny. kosztował mnie ok. 80 zł :)

najdziwniejsze jest to , ze nie mogę go zanleźc na stronie gdzie kupiłem teraz xD ale poszukajcie w zdjęciach forumowiczów , mam z nim zdjęcie (nie mylić z mp40!)

a właśnie : mój poprzedni karabin - sprawował się bardzo dobrze , ale wolałem wymienić na co innego - miałem sprężynową replike niemieckiego mp40 - tez sprawowała się dobrze z przyczepionym celownikiem laserowym (dorobiłem go sam xD) a oto on :

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product_info.php?cPath=49_33&products_id=38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 23:50, Zauri napisał:

> Jak mowione bylo wiele razy w tym temacie: ponizej 300 pln nie schodzic!!

no wiesz, ja ASG tak bardzo bardzo na serio nie traktuje, ta wersje ktora przedstawiles na
pewno kiedys kupie, ale na razie chcialbym miec kase na inne rzeczy wiec kupie chyba ta tansza,
troche brzydsza.
mnie ona wystarczy


Tu nie chodzi o wyglad ale o skutecznosc. Zauwaz, ze predkosc wylotowa kulki w wybranym przez ciebie modelu jest o polowe nizsza niz ta w tym lepszym kalachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 02:25, Astmatyk napisał:

Tu nie chodzi o wyglad ale o skutecznosc. Zauwaz, ze predkosc wylotowa kulki w wybranym przez
ciebie modelu jest o polowe nizsza niz ta w tym lepszym kalachu.


ale ten lepszy kalach jest drozszy o 200zl a jak dla mnie nie malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie strzelalem 10 lat zanim stac mnie bylo na dobrego elektryka, wiec cie rozumiem. Mowie tylko, ze juz lepiej poczekac i odlozyc kase niz wywalic mniejsza kase ale na badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 16:37, Astmatyk napisał:

Ja sie strzelalem 10 lat zanim stac mnie bylo na dobrego elektryka, wiec cie rozumiem. Mowie
tylko, ze juz lepiej poczekac i odlozyc kase niz wywalic mniejsza kase ale na badziew.



huh szczególnie , że juz teraz można kupić tanie a dobre elektryki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w krakowie 2 gosci, ktorzy sie takimi bawia. Jeden taki gosc dobrze ustawiony potrafi zatrzymac 10 osobowa grupe i przycisnac ja do gleby :). Nawet strzelalem z takiego. Fajne ale ciezkie jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 14:00, Astmatyk napisał:

Jest w krakowie 2 gosci, ktorzy sie takimi bawia. Jeden taki gosc dobrze ustawiony potrafi
zatrzymac 10 osobowa grupe i przycisnac ja do gleby :). Nawet strzelalem z takiego. Fajne ale
ciezkie jak cholera.



czyli to jest zabawka dla mnie :P bo to ja obię najczęściej - kładę zaporę :D a w tym czasie reszta drużyny spokojnie obchodzi przyszpilowanego gościa:p dlatego zawsze biorę bron z magazynkami wsypowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować