Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

A ja odwrotnie, wole las :D. kwestia gustu. Co do scenariuszy to zalezy ilu was jest. Fajne sa np przeprowadzanie VIPa (druzyna przeprowadza vipa z punktu a do punktu b, drugi team przeszkadza)

Scenariusz ktory chyba najbardziej mi sie podobal byl taki: 2 osoby -komandosi, cala reszta-do wyboru-ma ich byc duzo i to oni kontroluja teren. komandosi maja szereg zadan do wykonania, reszta ma ich powstrzymac. My rozegralismy to w ten sposob: rozkazy komandosow: infiltracja obozu przeciwnika i zabranie stamtad umowionego przedmiotu, wsadzenie mostu w powietrze, ewakuacja. Niestety smiglowiec komandosow rozbija sie i musza zniszczyc wrak. Majac przy sobie ilosc ladunkow wybuchowych wystarczajacy tylko do wysadzenia mostu musza dodatkowo zdobyc materialy z obozu wroga. W miejscu gdzie rozbijaja sie komandosi odpalamy swiece dymna, zeby poszukujacy wiedzieli skad zaczynaja, ale zeby komandosi mieli czas na ucieczke i schowanie sie. Zadanie drugiego teamu- znalesc i pojmac/zabic komandosow, nie dopuscic do wysadzenia mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze polecam odbijanie zakładników i Capture The Flag - szczególnie w takim miejscu jak Fort beniaminów lub opuszczonej kamienicy w pruszkowie koło Wojska Polskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ASG to świetna zabawa, jak zacznę pracować i zbiorę trochę funduszy to się zabawię, u mnie w Cz-Wie jest sporo ludzi, nie mówiąc o Polsce. :) To lepsze jak Battlefield 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam scenariusza na (mniej wiecej) 6h dla 10 osób. Teren: las.
Cos szukam i nie moge znalezc :D Jesli znacie cos w tym stylu to opiszcie (jezeli w ogole taki jest :D). Z gory danke :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to mój M4A1 R.I.S firmy Boys.Strzelamy sobie na starym poligonie(trzeba uważać na miny-raz kumpel opowiadał,że jeden na taką wpadł-zbierali go szufelką).Mam 10 kumpli z takimi karabinkami i fajnie się walczy.

20070331201409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na solidnego ale mojego kumpla m4a1 ris tez wygladal na solidnego :D Jak sie dowiedzialem ze kupil go za 120 zl zapytalem czemu nie dal tych pieniedzy mi?:D Az mi sie go szkoda bylo. Narazie trzyma sie 3 tygodnie i przezyl 3 akcje. Nie stracil mocy i strzela tak jak na poczatku. Ale zasieg... 20m i kulki leca tak wolno ze mozna ich unikac, lapac itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem zdjątko bez żadnych bajerów.My strzelamy sobie na poligonie i w pustostanach na obrzeżach miasta.Czasem idziemy sobie do lasu.

20070401095734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On jest (prawie) taki sam jak moja sprezynowka (tez z boyi) dalem 45zl :D Tylko ze ja mam m4a1 a tu jest m4a1 ris. Kolba tak samo zrobiona jak moja i pewnie tak samo sie ja odczepia :D Magazynek identyczny (od polowy w dol:D).
I ja nie mam tyle napisów co na tym modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi! Sklep: www.airsoftguns.pl - zaczyna mnie denerwować :/ raz jak zamawiałem M83 to mi przysłali nie działajacy laser, potem mi przysłali nowy, działający ale bez regulacji, no to sobie dałem spokój. Teraz zamówiłem 3 paczki kulek 0.12g. BEZSZWOWYCH. i co?? Dostałem Chińskie gówna, i do tego Szwowe...:/ grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zamawiam, od pierwszego zamowienia juz tam nie zagladam. Zamowilem deserta z "zasiegiem 20 m." a dostalem deserta z zasiegiem nie przekraczajacym 8m. ;/. Teraz zamawaim na specshopie i u krakmana. :D Moze i sklepy sa drozsze ale za jakosc i dobra obsluge sie placi :D Jeszcze nigdy mi nie zrobili walka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować