Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Hhmm im dłużej czytam o tej zabawie tym bardziej chcę spróbować upatrzyłem sobie nawet giwerę lecz w tym miejscu mam problem, chodzi o rodziców w jaki sposób mogę ich przekonać żeby zafundowali mi sprzęt? Nie powiem przecież "Mamo, tato pożycie trochę pieniędzy, bo chcę pobiegać po lesie i postrzelać do ludzi" Jak wy przekonaliscie swoich rodziców to tego pomysłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 15:06, Gottfried napisał:

Hhmm im dłużej czytam o tej zabawie tym bardziej chcę spróbować upatrzyłem sobie nawet giwerę
lecz w tym miejscu mam problem, chodzi o rodziców w jaki sposób mogę ich przekonać żeby zafundowali
mi sprzęt? Nie powiem przecież "Mamo, tato pożycie trochę pieniędzy, bo chcę pobiegać po lesie
i postrzelać do ludzi" Jak wy przekonaliscie swoich rodziców to tego pomysłu?



u mnie poszło gładko , jak ju.ż rz wspominałem , moim pierwszym krabinem była sprężynówka mp40 - niemieckiego karabinu z II Wojny Światowej. moi rodzice , wiedząc o tym , że interesuję sie II Wojną Światową , kupili mi go bez wachania , kiedy poweidziałem , zę chcę coś takiego mieć jako olejny gadżet , który stanie na półce obok oryginalnej naszywki 101 powietrznodesantowej:p. A to , że tak nagle trafił an treningi naszej ekipy ASG to była zupełnie inna bajka - powiedziałem , ze razem z kumplami organizujemy coś takiego , a mój ojciec się zgodził - fakt , w rodzinie tradycja , zainteresowanie militariami do tego stopnia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich na Majówkę z Airsoft''em 2007: II edycja Ogólnopolskiego Zlotu Maniaków ASG w okresie 1-3 maja 2007 w Bornem Sulinowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 15:29, 02danio02 napisał:

Zapraszam wszystkich na Majówkę z Airsoft''em 2007: II edycja Ogólnopolskiego Zlotu Maniaków
ASG w okresie 1-3 maja 2007 w Bornem Sulinowie :)


hmmm jakis link do strony tej imprezy ? i czy wejście iles kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, ojciec tez sie strzela w zasadzie to uwazamy sie za jednych z pierwszych w polsce, ktorzy zaczeli sie w to bawic (to byly takie czasy, ze hohoo, gazowcow nie bylo w polsce a o czyms takjim jak elektryki to nawet nikomu sie nie snilo). Matka oczywiscie troche marudzila ale odpowiednie podejscie i mozna przekonac. W koncu to sport i tak naprawde samo strzelanie do ludzi to tylko maly procent zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:57, Astmatyk napisał:

W koncu to sport i tak naprawde samo strzelanie
do ludzi to tylko maly procent zabawy.


hmm. wiesz, sa na pewno niektorzy tacy wredni ludzie co np. kupia sobie steyera aug elektryka 490fps za niewiadomo jaka kwote tylko po to by sobie z balokonu do przechodniow postrzelac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 07:04, deput666 napisał:

> Zapraszam wszystkich na Majówkę z Airsoft''em 2007: II edycja Ogólnopolskiego Zlotu Maniaków

> ASG w okresie 1-3 maja 2007 w Bornem Sulinowie :)

hmmm jakis link do strony tej imprezy ? i czy wejście iles kosztuje ?


Oto link do forum :) (Majówka z AirSoftem)

http://www.majowkazairsoftem.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie, podjąłem dziś pierwsze próbę przekonanie rodziców do pożyczenia mi pieniędzy na sprzęt. Niestety usłyszałem tylko "musimy się nad tym zastanowić" mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie bo naprawdę mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 16:28, 02danio02 napisał:

> > Zapraszam wszystkich na Majówkę z Airsoft''em 2007: II edycja Ogólnopolskiego Zlotu
Maniaków
>
> > ASG w okresie 1-3 maja 2007 w Bornem Sulinowie :)
>
> hmmm jakis link do strony tej imprezy ? i czy wejście iles kosztuje ?

Oto link do forum :) (Majówka z AirSoftem)

http://www.majowkazairsoftem.fora.pl/



rozmawiałem z moją ekipa asg - my na 99% tam bedziemy w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw musze się do jakieś ekipy wkręcić xD Mój brat jest przewodniczącym najwiekszej ekipy w moim mieście i ze swoim Desertem nie mam tam czego szukać. Ale i tak na żaden zjazd by mnie starzy nie wypuścili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 21:24, Raven12 napisał:

Ja najpierw musze się do jakieś ekipy wkręcić xD Mój brat jest przewodniczącym najwiekszej
ekipy w moim mieście i ze swoim Desertem nie mam tam czego szukać. Ale i tak na żaden zjazd
by mnie starzy nie wypuścili :(


oj, desert jako 2 bron a jako pierwsza moglbys sobie kupic jakiegos shotguna, tanie, mocne i niezawodne :) ale tylko w ciasnych pomieszczeniach, a jezeli brat jest jest przewodniczacym "super" skladu to wg mnie powinienes miec latwiej sie do nich wkreicic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rangershop.pl - tam poszukaj

Ja za rok kończę szesnastkę i zacznę odwiedzać Pasternik :) Z tatą byłem jako obserwator, kiedy mieliście jakiś iracki scenariusz, taki fajny :P Jeszcze tamtego lata :)
Jak będę miał wystarczająco dużo kasy, sprawię sobie USP Compact od KSC-KWA (fajnie wygląda) i mundurek z demobilu z RangerShopa :) A potem się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:19, Zyzio Ziom napisał:

rangershop.pl - tam poszukaj

Ja za rok kończę szesnastkę i zacznę odwiedzać Pasternik :) Z tatą byłem jako obserwator, kiedy
mieliście jakiś iracki scenariusz, taki fajny :P Jeszcze tamtego lata :)
Jak będę miał wystarczająco dużo kasy, sprawię sobie USP Compact od KSC-KWA (fajnie wygląda)
i mundurek z demobilu z RangerShopa :) A potem się zobaczy.


Iracki scenariusz byl wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem mały trening naszej ekipy - sprawdziliśmy nowe sposoby komunikacji w ogniu walki.
Mam an mysli gestykulację , taką samą , jaka jest w amerykańskiej armii. Pochwalę sie tym , ze wymyśliłem to ja op obejrzeniu Kompanii Braci :D ... W ogóle zaczęliśmy grac bardziej taktycznie , nasz założyciel i przy okazji szef grupy odpowiednio wszystkich zmkotywował ... Walki wm lesie ... Nienawidzę. Walki w terenie zabudowanym - są świetne. WALKI W POMIESZCZENIACH - POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować