Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 09/2006 zapowiedz

418 postów w tym temacie

Tak jeszcze na marginesie. Widzieliscie strony z gram.pl w CDA. Jest coś ciekawego - "grammunity", "trafiony rozGRAMiony". Hehe to pierwszy raz coś takiego się ukazuje ,czy juz było? Nie kupuję CDA regularnie więc nie wiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:57, HumanGhost napisał:

Tak jeszcze na marginesie. Widzieliscie strony z gram.pl w CDA. Jest coś ciekawego - "grammunity",
"trafiony rozGRAMiony". Hehe to pierwszy raz coś takiego się ukazuje ,czy juz było? Nie kupuję
CDA regularnie więc nie wiem. :-)

Same reklamy gram.pl ukazują się o dparu miesięcy... ale takich absurdalnych tekstów jeszcze nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam juz najnowszy numer :) Wszystko extra super :P Fajnie że jest recka Glory of the Roman Empire, które u mnie niestety nie chodzi :( cały czas Runtime error (wersja demo). Z tego co słyszałem dużo ludzi ma ten problem, widocznie w CDA mieli szczęscie, a taką miałem ochotke na ta gre :/

Co do numeru poprawnie, recki ciekawe, aktykuł o chłodzeniu wodnym wypasiony, pełniaczki zaraz sprawdzę, BAD DAY LA na pierwszy front. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super numer jeden z najlepszych w tym roku nic tylko czytac cda i tipsomaniaka i grac w pełne wersje
skonczyłem przeglądac cda i TM teraz przejze cover to spadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 12:30, olki77 napisał:

Co jest w tipsomaniaku napisane , same kody hmmm ?

Przegląd 100 najlepszych horrorów na PC i konsole + trochę tipsów (kilkanaście stron)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:57, HumanGhost napisał:

Tak jeszcze na marginesie. Widzieliscie strony z gram.pl w CDA. Jest coś ciekawego - "grammunity",
"trafiony rozGRAMiony". Hehe to pierwszy raz coś takiego się ukazuje ,czy juz było? Nie kupuję
CDA regularnie więc nie wiem. :-)


4 gramy, bo tak się to nazywa ukazaju sie w CDA od trzech miesięcy i zawsze piszą tam jakaś głupoty, ale z sensem. I oczywiścię rekramują gram.pl jako serwis dla młodziezy , dzięki takim tekstom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 11:58, Maker3 napisał:

Czy mógłby ktoś zeskanować stronę CDA, gdzie jest reklama z nowymi grami w Extra Klasyce NeXt

Neverwinter nights
Heroes IV ZE
Alone ine the Dark Koszmar powraca
Worms Forts
Toca Race Driver 2
Rollercoaster tycoon 2 ZE
Enter the matrix
Morrowind 3 ZE
Świątynia pierwotnego ZŁA
Soldiers Ludzie Honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam mały (no moze duży) problem, kiedy właczam demko Call of Juarez to pojawia mi się czarny ekran (ratunku widzę ciemność, ciemnośc!) i pośrodku klepsydra, czekam 5 minut i nic sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 13:18, kepny napisał:

Ej mam pytanie bo chcę se zamóić prenumerete CDA http://prenumerata.bauer.pl/opis.html?id=5
ale niew iem co i jak tam dawać ilość wydań to o co chodzi ??? niech ktoś mi powie co iaj k:)
z góry dzięki


To bardzo proste:
Ilość gazet - ile sztuk danego numeru zamawiasz
Ilość wydań - ile kolejnych czasopism i tu do wyboru masz 1, 6 i 12
Żadna większa filozofia. Więc nie bój jakoś sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować