Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 18:25, boduczek napisał:

pomysl 3 bezimiennych braci

Nie mów mi o braciach, błagam cię. Chcesz bezimiennego mówiącego głosem prezydenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 20:08, Misiekolxp001 napisał:

Wiesz gdzie jest nowy obóz jak tak to idz po ścierzce na góre jest tam kilku najemników którzy
se ćwiczą idz dalej dość długo zabijesz po drodze pare zwierząt. Jak skończy się ścierzka zobaczysz
wielką dziure z ludzmi zejdz na dół i wejdz do kopalni ale wejście nie jest łatwe jak coś to
moge ci napisać co trza zrobić aby wejść do środka kopalni. :)

Nie dzięki.Ja tu się pytam o coś takiego, co raczej nie psuje zabawy.Dzieki wszystkiem za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wiele to ja ci nie powiem ale z doswiadczenia wiem ze takie mody sa zazwyczaj po niemiecku (Gothi to gra niemiecka) i dlatego najlatweij ci bedzie poszukac na google w tym wlasnie jezyku. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 22:18, mateuszb0 napisał:

witam, jak mogę zdobyć rudę? gram w tą grę od kilku godzin i nie za bardzo wiem o co chodzi.
za wszelką pomoc wielkie dzięki


Na początku będzie ciężko, ale jak pójdziesz do Dextera,który znajduje się na targowisku zleci Ci zadanie żebyś przyniósł mu recepture to gadaj z nim tak żeby zapłacił Ci z góry za wykonanie tego zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 22:24, Driger napisał:

Na początku będzie ciężko, ale jak pójdziesz do Dextera,który znajduje się na targowisku zleci
Ci zadanie żebyś przyniósł mu recepture to gadaj z nim tak żeby zapłacił Ci z góry za wykonanie
tego zadania

a jak bym chciał sam wydobywać rudę to co? gdzie i jak mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 22:29, mateuszb0 napisał:

a jak bym chciał sam wydobywać rudę to co? gdzie i jak mogę?


Powalić kilofem zawsze możesz. Ale rudy za to nie dostaniesz... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 22:37, mateuszb0 napisał:

> Powalić kilofem zawsze możesz. Ale rudy za to nie dostaniesz... ;P
a jakaś konkretna odpowiedź?


W grze istnieje możliwość łupania kilofem w bryły rudy. Przekonasz się o tym odwiedzając jedną z kopalni. Lecz niestety przez kopanie rudy ci nie przybywa. Nie ma tak łatwo. ;)

Teraz może być? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 20:09, WorldWar3PL napisał:

> pomysl 3 bezimiennych braci
Nie mów mi o braciach, błagam cię. Chcesz bezimiennego mówiącego głosem prezydenta?

hehehe tylko zartowałem taka sugestia no bo pomys jak by pogodzic wszystkich graczy chyba tylko w ten sposób...:P chyba ze bezimienny nalezał by do kazdej z gildi tak ze lee nie wie ze oprócz najemnikiem jest magiem i paladynem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 22:24, Driger napisał:

> witam, jak mogę zdobyć rudę? gram w tą grę od kilku godzin i nie za bardzo wiem o co chodzi.

> za wszelką pomoc wielkie dzięki

Na początku będzie ciężko, ale jak pójdziesz do Dextera,który znajduje się na targowisku zleci
Ci zadanie żebyś przyniósł mu recepture to gadaj z nim tak żeby zapłacił Ci z góry za wykonanie
tego zadania

Jak już zdobędziesz 40 bryłek rudy kup u huna (zewnętrzny pierścień starego obozu) stal przerób na niewykończony miecz i sprzedaj za 50 bryłek rudy. Za to kup stal i znowu przerób itd. Praca wymaga trochę czasu, ale się opłace ja tak zarobiłem 20000 bryłek rudy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie.Jestem z Gornem w wolnej kopalnii.Zabiłem już Szakala i jego dwóch strażników.Dostałem ten klucz, ale co ja mam z nim zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 12:57, plada napisał:

Mam kolejne pytanie.Jestem z Gornem w wolnej kopalnii.Zabiłem już Szakala i jego dwóch strażników.Dostałem
ten klucz, ale co ja mam z nim zrobić?

Jeśli to to, co myślę, to musisz się dostać do wnętrza kopalni. Musisz wejść do małej budki przy bramie i ją odblokować.
O to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale o jaką budkę chodzi.Tam na dole kopalnii jest taka brama, a obok domek.Kiedy tam próbuje wejść Gorn mnie karci.Czy to oto chodzi?A tak przy okazji...nie wiem czy to błąd czy co.Otóż kiedy byłem w tej kopalni (na górze) pookradałem zwłoki najemników i kretów.Potem kiedy Gorn zabił strażników rzucił się na mnie i ja dostałem 190 p.d.Czy to normalne, czy to błąd, a może poprostu coś zrobiłem nie tak?Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 13:03, plada napisał:

Tak, ale o jaką budkę chodzi.Tam na dole kopalnii jest taka brama, a obok domek.Kiedy tam próbuje
wejść Gorn mnie karci.Czy to oto chodzi?A tak przy okazji...nie wiem czy to błąd czy co.Otóż
kiedy byłem w tej kopalni (na górze) pookradałem zwłoki najemników i kretów.Potem kiedy Gorn
zabił strażników rzucił się na mnie i ja dostałem 190 p.d.Czy to normalne, czy
to błąd, a może poprostu coś zrobiłem nie tak?Z góry dzięki za odpowiedzi.

W kopalni Gorn zawsze się rzuca na gracza, to normalka, ale jak dobrze pamiętam, to zawsze robił to już wewnątrz. Nie pamiętam tego już na tyle dobrze.
Spróbuj z nim pogadać (może trzeba mu wytłumaczyć, żeby nie karcił beziego) i dostać się do pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 09:13, Jotek47 napisał:

Jak mogę zdobyć tchnienie smierci?

>
rune tchnienia śmierci bedzie miał ten szaman co normalna bronia nic mu nie zrobisz musisz uzyc Uriziela albo przerobic go na rune po pokonani w szczatkach odnajdziesz...tchnienie smierci!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 13:08, plada napisał:

Jak kiedy wyświetla mi się okno rozmowy z Gornem to jest tylko KONIEC.

Spróbuj otworzyć pomieszczenie i bramę mimo wszystko. Zapisz najpierw grę.
(rozumiem że jedyny problem jest w tekstach Gorna, czy tak? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować