Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2006 o 14:11, windows00 napisał:

> pobrałem sobie moda Diccuric 1.1 lecz gdy włączam nową gre to zanim sie załadue to gra
się
> wyłacza co moge zrobić żeby w to zagrać??
Jeśli masz komunikat "MMS not found: LOB_G2_V1.MMS", to musisz:
1) Znależć plik dic_polish.ini albo dic_polish_light.ini w folderze [Gothic]\System i otworzyć
go w notatniku.
2) Odszukać wiersz zaczynający się od "vdf=" i nazwę diccuric.mod zmienić na Diccuric_1_1e.mod.
Teraz powinno działać.
Oczywiśie przed modyfikacjami skopiuj ten plik na wszelki wypadek.

zrobiłem wszystko według instrukcji ale nic z tego przypadkiem nie trzeba zrobic coś wiecej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 14:25, wojtósio napisał:

zrobiłem wszystko według instrukcji ale nic z tego przypadkiem nie trzeba zrobic coś wiecej
??

U mnie wystarczyła modyfikacja tego pliku. A Zainstalowałeś wszystko w odpowiedniej kolejności?
Najpierw PlayerKit, potem Niemieckojęzyczny Diccuric, a na końcu łatke spolszczającą?
Jeśli tak to nie wiem dlaczego gra Ci się nie ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 15:57, paweusz napisał:

> a po co to zrobiles?
Jak to po co ? Przecież to najlepszy motyw w tej grze. Ja jak za pierwszym razem wszedłem do
beczki, to siedziałem w niej 1 godzinę non-stop....
Aleś pytanie zadał :/

przepraszam mosci panow. z calym szacunkiem, ale ja wam nie wierze. chce screena w beczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły kwas z tego jak grałem w Gothica to nawet o tym nie słychałem ani nie wiedziałem co trzeba zrobić żeby wejść do beczki?I czy ma to jakiś cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest niedaleko Diega. Stań obok niego twarzą do bramy zamku ( nie obozu, zamku ). Odwróć się o 180'' i idź prosto. Pierwsza beczka w prawo będzie otwarta. Co teraz ? CTRL + PRZÓD, czyli po prostu "użyj" beczki i obserwuj chowającego się Beziego.
p.s. : śmiesznie wygląda jak siedzi w niej 4 godziny. Tzn. bez różnicy w wyglądzie, ale kto by tyle wytrzymał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałem Wrzoda na karku? Bo jak coś Bezimienny robił to on zawsze się jakoś przyczepiał ciekawe czy na tą sytuacje też by jakoś zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 16:28, WorldWar3PL napisał:

Dobry pomysł :) Mam sprawdzić teraz ?


Jak chcesz to możesz sprawdzić ja też bym sprawdził ale nie mam Gothica gdzieś mi go wcięło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 16:21, WorldWar3PL napisał:

p.s. : śmiesznie wygląda jak siedzi w niej 4 godziny. Tzn. bez różnicy w wyglądzie, ale kto
by tyle wytrzymał ?

Hmm... Da się. Ja raz wysiedziałem 7 (słownie: siedem) godzin bez przerwy pod małym biurkiem, poskładany jak scyzoryk. Ale zakład wygrałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 16:33, WorldWar3PL napisał:

Niestety, zero reakcji. Nie zwraca uwagi na to, że sobie siedzę w beczce.


a szkoda kolejna rzecz niedokończona...albo zapomniana tak samo jak ci bandyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 16:33, WorldWar3PL napisał:

Niestety, zero reakcji. Nie zwraca uwagi na to, że sobie siedzę w beczce.


Hehe - tym właśnie ma się m.in. różnić Gothic 3 od pozostałych części - że każde nasze działanie wywoła reakcję otoczenia (no, pewnie prawie każde...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała beczka a cieszy :D Szkoda tylko ze nie działa jak ktos Cie goni by sie w niej ukryć :/
W zamku Gomez jest natomiast miska z woda w której kapie sie jedna pani próbował ktos do niej wejsc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować