Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Niedawno wróciłem do tej wspaniałej gry (przeszedłem ją już ją kilka lat temu) i się zdziwiłem. Otóż jestem strażnikiem (Stary Obóz) i już dwa razy trenowałem walkę bronią jednoręczną u Scathy''iego. W statystykach mam napisane, że jestem mistrzem, a obok jest 10%... Mogę gdzieś jeszcze nauczyć się walczyć bronią jednoręczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:56, Luke Shadow napisał:

Niedawno wróciłem do tej wspaniałej gry (przeszedłem ją już ją kilka lat temu) i się zdziwiłem.
Otóż jestem strażnikiem (Stary Obóz) i już dwa razy trenowałem walkę bronią jednoręczną u Scathy''iego.
W statystykach mam napisane, że jestem mistrzem, a obok jest 10%... Mogę gdzieś jeszcze nauczyć
się walczyć bronią jednoręczną?


W G1 10% to maksymalny poziom tego współczynnika. Nie można go podnieść tak jak w G2 do 100%. Jeśli jesteś już mistrzem nie możesz się dalej uczyć, ale zbieraj punkty na naukę wali bronią dwuręczną, bo jest ona dużo bardziej "kosztowna". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2007 o 21:07, rob006 napisał:

W G1 10% to maksymalny poziom tego współczynnika. Nie można go podnieść tak jak w G2 do 100%.
Jeśli jesteś już mistrzem nie możesz się dalej uczyć, ale zbieraj punkty na naukę wali bronią
dwuręczną, bo jest ona dużo bardziej "kosztowna". ;)


Tzn, teraz jedyne co mogę zrobić to zacząć inwestować w walkę bronią dwuręczną? Szkoda, bo w Gothic 2 dobrze mi się walczyło bronią jednoręczną. Szybkie ciosy etc. Punktów "odłożonych" trochę mam, bo oszczędzałem na dalsze poziomy broni jednoręcznej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 21:12, Luke Shadow napisał:

Tzn, teraz jedyne co mogę zrobić to zacząć inwestować w walkę bronią dwuręczną? Szkoda, bo
w Gothic 2 dobrze mi się walczyło bronią jednoręczną. Szybkie ciosy etc. Punktów "odłożonych"
trochę mam, bo oszczędzałem na dalsze poziomy broni jednoręcznej. :)


Musisz inwestować w broń dwuręczną, bo inaczej później nie wyrobisz. Mimo wszystko później dobrze nauczyłem się walczyć dwuręczną, ale w dwójce śmigałem jednoręczną. Trochę głupie jest w G1 to, że przymusza do walki dwuręczną, ale cóż, inaczej gry nie przejdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 13:56, Mat.W napisał:

już jestem w drużynie gomeza:):):):)


Ciesz się ciesz dopuki mozesz bo w piatym lub czwartym rozdziale stanie się......... a tego nie powiem bo zniszczę przyjemność z gry ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2007 o 12:47, tykus napisał:

Musisz inwestować w broń dwuręczną, bo inaczej później nie wyrobisz. Mimo wszystko później
dobrze nauczyłem się walczyć dwuręczną, ale w dwójce śmigałem jednoręczną. Trochę głupie jest
w G1 to, że przymusza do walki dwuręczną, ale cóż, inaczej gry nie przejdziesz...



gadasz ja tam walczyłem zawsze bronią jednoręczna a tylko na końcu się nauczyłem dwuręcznej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 13:56, Mat.W napisał:

już jestem w drużynie gomeza:):):):)



najprościej iść do starego obozu i tam się przyłączyć.... ale potem będzie niemiła niespodzianka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:17, paweusz napisał:

Za dużo gadacie. Chłopak za pewne przechodzi grę po raz pierwszy, a wy już mu zaśmiecacie umysł
dalszymi faktami z gry. Niby nie konkrety, ale już daje to do myślenia. Kolejne fakty z gry
same ujawnią mu dalsze losy bezimiennego.



ale to go powinno bardziej zachęcić do gry.... fabuła w gothic-u to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Gram w Gothica 3 już drugi raz.. Nie wiecie przypadkiem gdzie mozna zdobyc taki pancerz jak na rysunku pudelka gothic 3??? I czy wogóle jest on w grze???
Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:36, Vegetaziom napisał:

Siema!
Gram w Gothica 3 już drugi raz.. Nie wiecie przypadkiem gdzie mozna zdobyc taki pancerz jak
na rysunku pudelka gothic 3??? I czy wogóle jest on w grze???
Prosze o odpowiedz


Pisz o tym w watku o Gothic 3. Tu jest wątek o Gothic I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:36, Vegetaziom napisał:

Siema!
Gram w Gothica 3 już drugi raz.. Nie wiecie przypadkiem gdzie mozna zdobyc taki pancerz jak
na rysunku pudelka gothic 3??? I czy wogóle jest on w grze???
Prosze o odpowiedz


przykro mi stary - to nie ten wątek ;)
spróbuj tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&u=12782 - Gothic 3 Oficjalny Temat Gry

mroczny mrok - posty w podobnej tonacji to baaardzo nieładny spam. albo dodajesz odpowiedniego linka albo siedzisz cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:20, deux napisał:

ale to go powinno bardziej zachęcić do gry.... fabuła w gothic-u to podstawa

Zgadzam się, ale tylko, gdy odkrywa się ją samodzielnie, bo wtedy jest pełna niespodzianek i ciekawostek. Dlatego uważam, że paweusz ma rację - nie powinniście zdradzać takich rzeczy, gdy ktoś gra po raz pierwszy, bo to po prostu spojlerowanie (niewielkie, bo nie podajecie konkretów, ale jednak może negatywnie wpłynąć na przyjemność płynącą z rozgrywki).


Dobra, ale ja tutaj w innej sprawie. Pisałem o tym wczoraj, ale jak wysyłałem posta, to dostałem ładną informację, że forum przechodzi konserwację i cała wiadomość poszła się paść... :/ A chciałem się podzielić odkryciem, że granie magiem i poleganie bardziej na zaklęciach niż na stali wcale nie jest takie złe (rozmawialiśmy o tym kilka(naście? Nie chce mi się sprawdzać) stron wcześniej). O co konkretnie chodzi? O zaklęcie Burza Ognia, które świetnie się sprawdza przy eliminowaniu całych grup przeciwników. Dlaczego? Dobrze wymierzone w środek atakującej zgrai obejmuje swoim działaniem całą grupę (albo przynajmniej jej większość), a ponieważ przeciwnicy potraktowani tym czarem płoną przez chwilę (a oddają się tej niewątpliwej przyjemności stając w miejscu), to mamy czas na umieszczenie kolejnej Burzy Ognia pomiędzy nacierającymi. Zanim zdążą do nas dobiec - są już usmażeni :] Przetestowane wczoraj na dwóch hordach orkowych psów i jednym oddziale orków-wojowników. Zaznaczam, że walcząc klasycznym orężem miałbym z nimi pewne problemy (zwłaszcza z orkami). A jak już się dorobię Lodowej Fali, to dopiero będzie jazda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy nie ciekawi was co Lester zrobił z aktem własności ziem który musieliśmy dla niego znaleźć w Górskiej Fortecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:25, CR7 napisał:

Mam pytanko. Czy nie ciekawi was co Lester zrobił z aktem własności ziem który musieliśmy dla
niego znaleźć w Górskiej Fortecy?


Zamieszkał tam i uprawiał bagienne ziele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować