Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 18:32, deux napisał:

nie trzeba jako chrząszcz wystarczy się tam teleportować :P

No można się tam dostać za pomocą runy teleportacyjnej, ale jako chrząszcz także można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2007 o 18:32, deux napisał:

nie trzeba jako chrząszcz wystarczy się tam teleportować :P


Z tego co pamiętam żeby zdobyć runkę trzeba się trochę namęczyć. Trzeba czekać aż Xardas da nam klucz, popłynąć do zatopionej wieży, zabić kilka potworów i znaleźć skrzynię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 20:15, Luke Shadow napisał:


> nie trzeba jako chrząszcz wystarczy się tam teleportować :P

Z tego co pamiętam żeby zdobyć runkę trzeba się trochę namęczyć. Trzeba czekać aż Xardas da
nam klucz, popłynąć do zatopionej wieży, zabić kilka potworów i znaleźć skrzynię. ;)


Jak masz runę "śmierć nieumarłym" to wcale tak trudno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buszuję teraz po Nie-Całkiem-Wolnej-Kopalni i spotkałem ciekawy błąd. Mianowicie: potraktowałem jednego strażnika Burzą Ognia, a ponieważ drugi biegł w moją stronę, to schowałem się za załomem tunelu przed kuszą tego pierwszego, żeby spokojnie skończyć walkę. Usiekłem tego strażnika, który się do mnie pofatygował, po czym wyciągnąłem runę Kuli Ognia i chciałem dokończyć pierwszego gagatka. I tu pojawia się śmieszna sprawa, bo widzę, że on tam cały czas stoi, a nie mogę go wziąć na cel. W końcu stwierdziłem, że gra robi sobie ze mnie jaja, więc wyciągnąłem miecz i poszedłem załatwić sprawę tradycyjnymi metodami. Podchodzę do gościa, a tu się okazuje, że... jest martwy, a mimo to stoi pionowo i nawet próbuje mierzyć do mnie z kuszy (a raczej ręce ma tak ułożone, bo kuszy już w nich nie było) :D
Załączam obrazek :) Chciałem zrobić jeszcze drugi, na którym stoję z wyciągniętym mieczem niejako "w strażniku", tzn. przenikam przez niego i wygląda to jakby Bezimienny miał 4 ręce, ale niestety gdy przełączyłem się na pulpit (Alt+Tab), żeby zapisać tego screena, to Gothic mi się wyłączył :/ Co prawda miałem zapisane właśnie w tamtym miejscu, ale gdy wczytałem grę, to strażnik postanowił się położyć... :/

20070114133358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 17:55, gothicsheep napisał:

O człowieku! Grasz w rozdzielczości 640x480 i to w jedynkę. Hardkor. To jakiego ty kompa
musisz mieć?!

Hmm, może zmniejszył rozdzielczość samego screena, żeby szybciej ładował się na forum !? Bo jakoś trudno uwierzyć, by grał z taką rozdzielczością - Gothic I nie ma dużych wymagać sprzętowych, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam, jak na moim starym kompie G1 się przycianał, tak że nie dało się grać :/. Ale to było z 4 lata temu, jak nie więcej, więc twoja wersja jest bardziej prawdopodobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 18:20, paweusz napisał:

Hmm, może zmniejszył rozdzielczość samego screena, żeby szybciej ładował się na forum !? Bo
jakoś trudno uwierzyć, by grał z taką rozdzielczością - Gothic I nie ma dużych wymagać sprzętowych,
wręcz przeciwnie.

Nie zmniejszył rozmiarów screena! Spójż na ekwipunek po prawej stonie i wszystko wyjaśnione! Kolo gra po prostu na rozdziałce 640x480. Może jest masohistą(joke) ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 18:34, Tomasz K. napisał:

Szkoda że jest ten bug, w którym nie można zdobyć ciężkiej zbroi Straży.


A co to jest za bug tak dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 18:34, Tomasz K. napisał:

Szkoda że jest ten bug, w którym nie można zdobyć ciężkiej zbroi Straży.

To nie jest bug, tylko swiadome dzialanie tworcow gry. Juz predzej bugiem jest to, ze mozna go zdobyc(uzywajac cheat''ow, ale mozna.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 18:38, MagikT napisał:

> Szkoda że jest ten bug, w którym nie można zdobyć ciężkiej zbroi Straży.

A co to jest za bug tak dokładnie?

No że w Starym Obozie nie można zdobyć ciężkiej zbroi Strażnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapewne chodzi o to, że kiedy można by było dostać ten panceż, to nie można wejść już do SO? Jeśli tak to nie jest bug. Wczoraj nawet śmieszną sytuację miałem po uwolnieniu Stona z więźienia pluł się do mnie, żę zabijam ludzi z obozu a to przecież oni go tam wsadzili... Lub Thorus się zaciął przy strzelaniu z kuszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 18:43, MagikT napisał:

Czyli zapewne chodzi o to, że kiedy można by było dostać ten panceż, to nie można wejść już
do SO? Jeśli tak to nie jest bug. Wczoraj nawet śmieszną sytuację miałem po uwolnieniu Stona
z więźienia pluł się do mnie, żę zabijam ludzi z obozu a to przecież oni go tam wsadzili...
Lub Thorus się zaciął przy strzelaniu z kuszy...


Jak ja czyściłem stary obóz to z Thorusem udało mi się nawet pogadać (ale była tylko opcja dotycząca dania łapówki za wejście do zamku) i ze Skipem - ale nie chciał handlować ;( Zresztą i tak obydwu zabiłem... Wiem, wiem - brutal ze mnie.

Samego gothica też już przeszedłem - końcowa animacja bardzo mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 20:15, Prateorian napisał:

A z kond wziąc Pancerz z Magicznej Rudy?

Z "Zatopionej Wieży" gdzie nim wydobędziesz pancerz, stoczysz jeszcze bitke z Szkieletem-Magiem i jego podwładnymi(czyt. szkieletami). Znajdziesz tam również runę teleportacyjną do Starego Obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 20:18, gothicsheep napisał:

> A z kond wziąc Pancerz z Magicznej Rudy?
Z "Zatopionej Wieży" gdzie nim wydobędziesz pancerz, stoczysz jeszcze bitke z Szkieletem-Magiem
i jego podwładnymi(czyt. szkieletami). Znajdziesz tam również runę teleportacyjną do Starego
Obozu.

A gdzie znajduję się ta zatopiona wieża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować