Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

>Przynajmniej pierwszy raz

Fakt, że za drugim razem można sobie już kombinowac. Tak robiłem w Gothicu 2. Różne myki, przywoływanie potworów, itemy itp. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwała Innosowi! :P
Wii tajcie, mam do was małą sprawę. Otórz grałem sobie w Gothica i natrafiłem na (buga?) dość dziwny motyw. Ork-Niewolnik, znajomy Ur-Shaka zrobił mi Ulu-Mulu z którym udałem się do obozu orków. Najpierw miałem problem z drewnianymi wrotami (otwieranymi za pomocą kołowrotu) - nie chciały sie otworzyć ("Kołowrót się zaciął!") Problem ten rozwiązałem zmieniając się w chrząszcza i przechodząc pod wrotami. Następnie, za pomocą telekinezy ściągnąłem posążek, potrzebny do otwarcia bramy. Wybiłem orków, którzy się na mnie rzucili, podszedłem do bramy i... nic. Dokładnie, nic ("Dźwignia Ani drgnie!"). Gadałem z R_T_N''em, ale on nie potrafił mi pomóc. Może ktoś z Was trafił na podobną sytuację, czy może mam to zakwalifikować jako bug w grze i próbować od poprzedniego save''a? Proszę o pomoc, z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś dostac się do świątyni za pomocą zwojów teleportacyjnych. Gdzieś w obozowisku orków powinno sie znaleźć kilka.
Z tego co słyszałem, to zacinający sie kołowrót wcale nie należy do rzadkości - mi także kilka razy sie to przydarzyło. Na twoim miejscu spróbowałbym wczytać ostatniego save, bo wchodzić i wychodzić ze świątyni śniącego będziesz musiał kilka razy. Poza tym, jesli nie udało ci sie otworzyć wejścia do świątyni, to w dalszej części gry mogą pojawić sie inne bugi, których nie uda sie już obejść.

Innos z Tobą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 21:57, RX-8 napisał:

/.../


Tak sobie teraz myślę, że to może wcale nie jest bug. Jesli Bezimienny mówi, że kołowrót sie zaciął, to mozliwe, że nie zrobiłeś jeszcze czegoś, co jest niezbędne do wejścia do świątyni. Spróbuj porozmawiać z Saturasem, albo Xardasem. Może musisz wykonać jeszcze jakieś zadanie, albo awansować na kolejny poziom, aby ruszyć fabułę do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mam okradać w gothic 1 trupy martwe zwierzęta i skrzynie.podchodze do kturejś z wymienionych żeczy pokazuje mi się okno ekwipunku moje i tej drugiej żeczy wchodze w to okno ekwipunku np.skrzyni klikam na przedmot ctrl+góra nieziała lewy przycisk myszy nie działa spacja nie działa enter nie działa prubowałem terz inne przyciski ale one terz nie działają.pomocy powieccie jak mam to robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 23:52, czarek.k napisał:

jak mam okradać w gothic 1 trupy martwe zwierzęta i skrzynie.podchodze do kturejś z wymienionych
żeczy pokazuje mi się okno ekwipunku moje i tej drugiej żeczy wchodze w to okno ekwipunku np.skrzyni
klikam na przedmot ctrl+góra nieziała lewy przycisk myszy nie działa spacja nie działa enter
nie działa prubowałem terz inne przyciski ale one terz nie działają.pomocy powieccie jak mam
to robić!


Poprostu wciśnij ctrl i trzymaj teraz strzałką do swojego ekwipunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce dołączyć do obozu baractwa ale udało mi się przekonać tego tylko guru przy wejsciu,tego na placu swiątynnym(przyniosłem mu ziele z nowego obozu),i tego co chce nowego członka.jak mam przekonać tego guru pod tamtym daszkiem albo tego co pilnuje pracujących nowicjuszy(kturzy coś ubijają albo mielą).pomocy!

20070111155326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy, że uśpisz (przy pomocy zwoju z czarem Sen ) jednego z jego uczniów. a potem wystarczy zagadać do Baala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:55, Mat.W napisał:

mam kolejno pytanko ma ktoś jakies kody do Gothica1



Klawisz b wpisujesz Marvin wyłaczasz okienko statystyk wciskasz klawisz F2 i wpisujesz:

Cheat god - nieśmiertelność

A jak chcesz więcej kodów to wpisz w google Gothic i ci znajdzie ;))

Polecam zajrzeć do kolektywu tam jest stronka o Gothicu i tam znajdziesz kody ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:53, czarek.k napisał:

chce dołączyć do obozu baractwa ale udało mi się przekonać tego tylko guru przy wejsciu,tego
na placu swiątynnym(przyniosłem mu ziele z nowego obozu),i tego co chce nowego członka.jak
mam przekonać tego guru pod tamtym daszkiem albo tego co pilnuje pracujących nowicjuszy(kturzy
coś ubijają albo mielą).pomocy!

Musisz skopać Harloka aby Baal Orun to ciebie zagadał. A sympatie Baala Cadara zyskasz gdy uśpisz jednego z jego ucznów(zwój da ci Baal Orun za pomoc Gharinowi). Tyle.
PS. Nie dawaj tych obrazków naokrągło i nie na temat, bo grozi to degradem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rozmawiasz z postacią, która jest przy tym baalu co pilnuje ubijaczy, ten ubijacz mówi ci że jakiś typek ma miał go zmienić ale nie chce (imię będziesz miał podane) idziesz do tego typka i bijesz go jak wstaje to mówisz że ma zmienić tamtego typka. Znów idziesz do baala przy ubijaczach i on wtedy do ciebie zagada da ci misję żebyś zabrał ziele od zbieraczy. Jeden zbieracz da ci ziele bez problemów , a dla drugiego musisz zabić parę krwiopijców(możesz też się dowiedzieć od niego kto może kupić dużo ziela z NO za 50 bryłek) jak już masz ziele to idziesz do Cor Kaloma, potem do baala przy ubijaczach w nagrode daje ci zwój sen, a z tym już wiesz co zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 15:53, czarek.k napisał:

chce dołączyć do obozu baractwa ale udało mi się przekonać tego tylko guru przy wejsciu,tego
na placu swiątynnym(przyniosłem mu ziele z nowego obozu),i tego co chce nowego członka.jak
mam przekonać tego guru pod tamtym daszkiem albo tego co pilnuje pracujących nowicjuszy(kturzy
coś ubijają albo mielą).pomocy!


Jeśli chodzi o tego, który pilnuje pracujących nowicjusz to musisz zagadać do jednego z kolesi który tam pracuje (rozpoznasz go po imieniu) on da ci misje. Będziesz musiał znaleźć jednego kolesia pogadać z nim, pobić go i pogadać z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam misje od jednego z balów żeby zebrać ziele od zbieraczy poszedłem do jednego zbieraczai dostałem ziele i on powiedział że mam iść do innego gościa po drugiej stronie bagna ale nie moge znależć tamtego kolesia a drugiej strony bagna.powiccie gdzie on jest.PS.nie myślcie że jestem poczontkujący przeszedłem gothic 2 a w gothic 1 perwszy raz zostaje członkiem obozu bractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam misje od jednego z balów żeby zebrać ziele od zbieraczy poszedłem do jednego zbieraczai dostałem ziele i on powiedział że mam iść do innego gościa po drugiej stronie bagna ale nie moge znależć tamtego kolesia a drugiej strony bagna.powiccie gdzie on jest.PS.nie myślcie że jestem poczontkujący przeszedłem gothic 2 a w gothic 1 perwszy raz zostaje członkiem obozu bractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 17:50, czarek.k napisał:

właśnie mam misje od jednego z balów żeby zebrać ziele od zbieraczy poszedłem do jednego zbieraczai
dostałem ziele i on powiedział że mam iść do innego gościa po drugiej stronie bagna ale nie
moge znależć tamtego kolesia a drugiej strony bagna.powiccie gdzie on jest.PS.nie myślcie że
jestem poczontkujący przeszedłem gothic 2 a w gothic 1 perwszy raz zostaje członkiem obozu
bractwa.


On jest niedaleko blisko lataja krwiopijcy ;)) dokładnego położenia nie podam ale szukaj krwiopijców a znajdziesz tego gostka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 17:50, czarek.k napisał:

właśnie mam misje od jednego z balów żeby zebrać ziele od zbieraczy poszedłem do jednego zbieraczai
dostałem ziele i on powiedział że mam iść do innego gościa po drugiej stronie bagna ale nie
moge znależć tamtego kolesia a drugiej strony bagna.powiccie gdzie on jest.PS.nie myślcie że
jestem poczontkujący przeszedłem gothic 2 a w gothic 1 perwszy raz zostaje członkiem obozu
bractwa.

hmm jak by to wytłumaczyć....
znajdź drewniana chatę na bagnach. stojąc przodem do tyłu chatki, skręć w lewo i biegnij aż dojdziesz do brzegu morza, potem idź w prawo. tam będą krwiopijcy, ktorych potem będziesz musiał ubić. za krwipijcami troche dalej będzie grupka kopaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować