Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2007 o 21:00, popcorn napisał:

> Ej gosci zejdz ze mnie ok sam fantazjujesz mowiac ze ja fantazjuje i nie zaczynaj znowu
tego
> tematu bo szkoda mi sluchac wszych glupich wypowiedzi bo nie umieci uwierzyc w cos co
wyszlo
> komus a nie wam bo byscie nie umieli ok
O co znowu Ci chodzi. Chcemy jedynie normalnie gadać na tym Forum. A nikt Cie nie atakuje,więc
już przestań. Jaka jest najbardziej tajemnicza postać w Gothicu?

Mi o nic on zaczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:06, popcorn napisał:

No właśnie chodzi o to że Cię nie atakuje. Jaka jest najbardziej tajemnicza Gothicowa postać?

A powiedzialem ze atakuje nie tylko wyzywa mnie klamcom bez podstawy. Uważam że Kruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:06, popcorn napisał:

No właśnie chodzi o to że Cię nie atakuje. Jaka jest najbardziej tajemnicza Gothicowa postać?


Szczerze to brakuje takich. Na początku były, ale wraz z rozwojem fabuły i wydaniem kolejnych części coraz więcej dowiadywaliśmy się o postaciach.

Ale na początku zagadkową postacią byli Gomez i Xardas.

Gomez - magnat, gdy o nim się usłyszało to było wiadomo że rządzi ostro, że ma największą władzę w Kolonii ale jaki naprawdę jest?
Xardas - czy zawsze do końca wszystko o nim wiedzieliśmy? Nie, zawsze był owiany aurą tajemniczości. Gdy dało się list do niego Miltenowi postać ta jeszcze bardziej mnie zafascynowała i zarazem zaciekawiła. Na ten fakt wpływało też to, że był "opowiadaczem" w intro G1 i G2, jak również NK. Brakowało mi jego głosu w intro G3 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:10, WIelbiciel DSII napisał:

Nadja z czerwonej latarni.:)

lol to temat o GOTHIC 1


ZNOWU GRAM W G1 jestem w 1 rozdziale i mam 8lvl jestem już cieniem i tera idę na bagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:14, WIelbiciel DSII napisał:

Filmik jest niezły:D
A co do wrzoda kim on właściwie jest? ciągle za mną chodzi.

Jaki filmik? Wrzoda jest najlepiej od razu uciszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:14, WIelbiciel DSII napisał:

Filmik jest niezły:D
A co do wrzoda kim on właściwie jest? ciągle za mną chodzi.

nikt . irytuje jak wyjdziesz z obozu obij go bo on tylko wkurza ludzi i zgwałcił owce w Khorinis więc uważaj na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:14, WIelbiciel DSII napisał:

Filmik jest niezły:D
A co do wrzoda kim on właściwie jest? ciągle za mną chodzi.

Wrzod to taki wrzod nic nie robi nie pomaga tylko chodzi i przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:14, WIelbiciel DSII napisał:

A co do wrzoda kim on właściwie jest? ciągle za mną chodzi.

Wrzód to faktycznie wrzód na d... tyłku. Ciągle łazi za Bezimiennym i go zaczepia. Wkurza tym samym, a najlepszym moim zdaniem sposobem na niego to po prostu uciszyć go, czyli wywlec poza Stary Obóz i zabić. Osobiście preferuję jaskinię gdzie znajduje się Neka. Jest niedaleko a problemu można się szybko pozbyć. Wrzód i tak nie ma żadnego wpływu na grę. Poza tym łup i exp z niego jest tak mierny, że chyba nawet chrząszcz jest więcej wart... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:33, maciek.mucha napisał:

Ale uwazam ze tworcy dobrze zrobili ze stworzyli wrzoda


Hmm... a możesz powiedzieć dlaczego tak sądzisz? Ja mu nic nie robiłem przez jakiś czas licząc na jakiegoś questa mniejszego ale się nie doczekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A co do wrzoda kim on właściwie jest? ciągle za mną chodzi.
> Wrzód to faktycznie wrzód na d... tyłku. Ciągle łazi za Bezimiennym i go zaczepia. Wkurza tym
> samym, a najlepszym moim zdaniem sposobem na niego to po prostu uciszyć go, czyli wywlec poza
> Stary Obóz i zabić. Osobiście preferuję jaskinię gdzie znajduje się Neka. Jest niedaleko a
> problemu można się szybko pozbyć. Wrzód i tak nie ma żadnego wpływu na grę. Poza tym łup i
> exp z niego jest tak mierny, że chyba nawet chrząszcz jest więcej wart... ;)

Można go sklepać nawet w Obozie i nikt się tym nie przejmie, ale ja go nie zabijam, więc nie wiem co będzie jak
się to zrobi. Zabijam za to tych meneli za obozem co chcą nas pobić za niezapłacenie Dexterowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 21:41, Sith66 napisał:

> > A co do wrzoda kim on właściwie jest? ciągle za mną chodzi.
> Wrzód to faktycznie wrzód na d... tyłku. Ciągle łazi za Bezimiennym i go zaczepia. Wkurza
tym
> samym, a najlepszym moim zdaniem sposobem na niego to po prostu uciszyć go, czyli wywlec
poza
> Stary Obóz i zabić. Osobiście preferuję jaskinię gdzie znajduje się Neka. Jest niedaleko
a
> problemu można się szybko pozbyć. Wrzód i tak nie ma żadnego wpływu na grę. Poza tym łup
i
> exp z niego jest tak mierny, że chyba nawet chrząszcz jest więcej wart... ;)

Można go sklepać nawet w Obozie i nikt się tym nie przejmie, ale ja go nie zabijam, więc nie
wiem co będzie jak
się to zrobi. Zabijam za to tych meneli za obozem co chcą nas pobić za niezapłacenie Dexterowi.

Bloodwynowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj pierwszą osobą jaką zabijam w grze, jest ten nowicjusz co miał kamień ogniskujący(nie pamiętam jak się nazywał). Znaczy ten którego za kamieniem wysłał na początku Y''berion. Tak to staram się nie zabijać ludzi, przynajmniej na początku gry. Większość ludzi raczej obijam, niż zabijam jako że później robi się trochę pustawo, gdy kroczy się ścieżką krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować