Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Mam pewien problem. Jestem w 3 rozdziale. Czy Caine - pomocnik Kaloma - będzie w późniejszej grze do czegoś potrzebny? Bo ten idiota spadł z wysokości i się zabił, a poprzedni sejw jest z przed paru dziesięciu minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 20:17, Albatross napisał:

Mam pewien problem. Jestem w 3 rozdziale. Czy Caine - pomocnik Kaloma - będzie w późniejszej grze do czegoś potrzebny? Bo ten idiota spadł z wysokości i się zabił, a poprzedni sejw jest z przed paru dziesięciu minut.

Możesz spokojnie go olać :D
Nie jest do niczego potrzebny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda ze Gothic sie tak szybko konczy;/ teraz zbieram na 2:P szkoda tez ze nie mozna sie wykazac grając takim "monstrem" z 175 siły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 21:02, Qurak napisał:

Kurcze szkoda ze Gothic sie tak szybko konczy;/

Prawda?

Dnia 18.04.2006 o 21:02, Qurak napisał:

teraz zbieram na 2:P

Długo nie bedziesz zbierac niedlugo wyjdzie za 20 zł:) Bez dodatku Nocy kruka niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam koleny problem :(

Rozdział 4. Saturas wysłał mnie do Lee abym przyłączył się najemników. Wstyd przyznać, ale nie rozmawiałem wcześniej z Lee, bo nie wiedziałem gdzie jest. Teraz jak się rozejrzałem to jest to chyba jaskinia na lewo wychodząc od Saturasa, tak? Jeśli tak to dlaczego tam nikogo nie ma? Gdzie jest Lee? Czy to błąd spowodowany tym, że wcześniej w ogóle nie gadałem z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:27, Albatross napisał:

Mam koleny problem :(

Rozdział 4. Saturas wysłał mnie do Lee abym przyłączył się najemników. Wstyd przyznać, ale
nie rozmawiałem wcześniej z Lee, bo nie wiedziałem gdzie jest. Teraz jak się rozejrzałem to
jest to chyba jaskinia na lewo wychodząc od Saturasa, tak? Jeśli tak to dlaczego tam nikogo
nie ma? Gdzie jest Lee? Czy to błąd spowodowany tym, że wcześniej w ogóle nie gadałem z nim?

Jest w pierwszym domku, przy wyjściu z pomieszczeń magow wody.Tam są dwaj strażnicy. Powinien tam być.
Ale,ale. Jeden raz był chyba przy tamie. Wtedy co zaczął opowiadać jak to magnaci go wrobili.Poszukaj go tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 11:28, Łukasz.G napisał:

> ja skonczylem z 165 siły i to bez kodów

oO to jaki miales wtedy lvl i w czym jeszcze się szkoliłeś??


to nie problem mieć tyle siły, w ostatnim rozdziale pod sam koniec w mumiach można znaleźć sporo eliksirów zwiększających siłę, zręczność czy też manę, pamietam, że dzięki temu sam miałem coś koło dwieście siły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2006 o 11:35, cinus` napisał:

to nie problem mieć tyle siły, w ostatnim rozdziale pod sam koniec w mumiach można znaleźć
sporo eliksirów zwiększających siłę, zręczność czy też manę, pamietam, że dzięki temu sam miałem
coś koło dwieście siły ;)

Swiete słowa ja dojechałem do 205 siły i 165 zrecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 13:01, Qurak napisał:

Tak te eliksiry zwiekszające atrybuty są świetne, a wiecie czy mozna je gdzieś kupić?


u magów wody w późniejszych rozdziałach chyba można jakieś kupić, ale niewiele tego mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 13:34, wojowwnik napisał:

Jak rozwiązac zagadkę Chromanina ? Gdzie ja rozpoczac ?

rozpoczynasz w takiej wieży nad morzem. tam łażą ogniste jaszczury a w środku jest pełno szkieletów. opis rozwiązania tej zagadki znajdziesz na każdej dobrej stronce o gothicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2006 o 11:35, cinus` napisał:

to nie problem mieć tyle siły, w ostatnim rozdziale pod sam koniec w mumiach można znaleźć
sporo eliksirów zwiększających siłę, zręczność czy też manę, pamietam, że dzięki temu sam miałem
coś koło dwieście siły ;)


Ja osobiście siły nie rozwijam.... trenuje się we wsyztkich sztuka złodzijestwa akrobatykę strzały z łuku/kuszy oba miecze i kończe ze średnią siłą ale mam takie cisy krytyczne że nawet najlepszemu trudno się długo utrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Taki myśli (i zmartwienia) to tylko w GI. W Nocy Kruka jest odwrotnie - mam trzydzieści (no, prawie... :)) umiejętności, które trzeba podnieść, ale nie mam ani jednego PN (dostajemy je praktycznie ,,raz na ruski miesiąc").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 16:46, Hopeless napisał:

Heh... Taki myśli (i zmartwienia) to tylko w GI. W Nocy Kruka jest odwrotnie - mam trzydzieści
(no, prawie... :)) umiejętności, które trzeba podnieść, ale nie mam ani jednego PN (dostajemy
je praktycznie ,,raz na ruski miesiąc").

Trochę się z Tobą nie zgodzę.Odpowiednio rozplanowując zużywanie punktów , tablic i eliksirów można stworzyć naprawdę mocną postać.Ważne jest kiedy co zużyjesz do podniesienia umiejętności.Ale to w innym temacie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować