Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2008 o 22:22, wdowiakm napisał:

> Też pousuwaj niepotrzebne pliki z dysku twardego!

Już jest ok przeinstalowałem grę i działa :)

a jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:51, zadymek napisał:

a jednak:)


To się udało :)
A teraz zostałem zasypany bugami. jestem na etapie uwalniania wolnej kopalni z rąk Gomeza ale dzieje się coś dziwnego a mianowicie nikt mnie nie atakuje tylko stoją i patrzą nieruchomo a Gorn lata jak poparzony i mnie atakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że Gorn atakuje Cię w Wolnej Kopalni to akurat normalka - na skutek przeoczenia ktoś tak ustawił mu zachowanie że traktuje zabicie ludzi Gomeza jako morderstwo na neutralnych NPC. Natomiast to że przeciwnicy się nie ruszają faktycznie jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 16:19, Karharot napisał:

/.../ Natomiast to że przeciwnicy się nie ruszają faktycznie jest dziwne.


Najgorsze jest to że jak wczytuje poprzedniego sejva to tak samo się dzieje. Spróbuję z sejvem z przed pójściem do Xardasa. Jeśli to nie pomoże to raczej skończę grę dużo wcześniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli jedynym problemem jest to że się nie ruszają to zawsze możesz ich zarżnąć i mieć to z głowy, w końcu nawet gdyby się bronili to z Bezimiennym nie mieliby większych szans. Gorna natomiast spław zaraz przy wejściu i każ mu tam czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Gothic 1.
Otóż chciałbym dołączyć do Laresa (Nowy Obóz). Warunkiem przyjęcia jest 5 poziom, który mam. Niestety gdy chcę do niego dołączyć wyświetla się napis: WARUNEK PRZYJĘCIA- POZIOM 5. Nie wiem co mam zrobić.
Pozdrawiam!
P.S. Gra w wersji 1.08K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz dać mu 500 bryłek rudy (400?) oraz listę, którą da ci Lan (Jan?) w kopalni odnieść ją do Diego i dopiero spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 12:36, jakubg7 napisał:

Mam problem z grą Gothic 1.
Otóż chciałbym dołączyć do Laresa (Nowy Obóz). Warunkiem przyjęcia jest 5 poziom, który
mam. Niestety gdy chcę do niego dołączyć wyświetla się napis: WARUNEK PRZYJĘCIA- POZIOM
5. Nie wiem co mam zrobić.
Pozdrawiam!


Musisz jeszcze przynieś Laresowi listę zamówień ze Starej Kopalni. Zdobędziesz ją wykonując zadania dla starego obozu, gdy już zrobisz ich wystarczająco wiele Diego wyśle cię po to listę do Iana w Starej Kopalni. Listę zamiast Diego odnieś Laresowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh kumpel się wkurzył na Gothica (raczej powinien na siebie samego) =D próbowałem go zarazić miłością do gier crpg. Otóż wszystko było już na dobrej drodze ... gdy wyskoczył mu jeden szkielet, który go bez trudu zadziobał. Kumpel na to ESC i zamiast wczytaj - kliknął zapisz. No i zapisał w momencie gdy leży i jest martwy :x Czy jakiś kod sprawi by można było kontynuować rozgrywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 15:48, 88Bonzo napisał:

heh kumpel się wkurzył na Gothica (raczej powinien na siebie samego) =D próbowałem go
zarazić miłością do gier crpg. Otóż wszystko było już na dobrej drodze ... gdy wyskoczył
mu jeden szkielet, który go bez trudu zadziobał. Kumpel na to ESC i zamiast wczytaj -
kliknął zapisz. No i zapisał w momencie gdy leży i jest martwy :x Czy jakiś kod sprawi
by można było kontynuować rozgrywkę?


Tak. Włacz okno ze statystykami bohatera, wpisz MARVIN, wyłącz okno i naciśnij F8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz właczyć Marvin mode ... wciskasz "b" i wpisujesz "marvin" po czym znów "b" ... wtedy poprostu naciskasz F8 ... i cudowny klawisz działa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Mam już zbroję od Laresa.
Tak przy okazji-
Odkryłem ciekawy trik z Wilkiem. Kupujemy od niego zbroję poczym go zabijamy zabieramy naszą rudę, a zbroja zostaje w naszym ekwipunku! Można na tym zrobić niezły biznes- jak mamy już 15 ciężkich zbrój szkodnika idziemy do Starego Obozu i sprzedajemy wszystko.
P.S. Znacie jakiegoś człowieka mającego bardzo dużo rudy? Jak tak to gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 17:59, jakubg7 napisał:

Dzięki! Mam już zbroję od Laresa.
Tak przy okazji-
Odkryłem ciekawy trik z Wilkiem. Kupujemy od niego zbroję poczym go zabijamy zabieramy
naszą rudę, a zbroja zostaje w naszym ekwipunku! Można na tym zrobić niezły biznes- jak
mamy już 15 ciężkich zbrój szkodnika idziemy do Starego Obozu i sprzedajemy wszystko.

P.S. Znacie jakiegoś człowieka mającego bardzo dużo rudy? Jak tak to gdzie on jest?

Tak mozna chyba ze wszystkim robic. Wiec nie odkryles niczego nowego. Ale po co oszukiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 17:59, jakubg7 napisał:

P.S. Znacie jakiegoś człowieka mającego bardzo dużo rudy? Jak tak to gdzie on jest?

W nowym obozie. Przechodzisz obok Saturasa i schodzisz w dół. Jest tam tyle rudy że aż strach! Należy do Magów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 19:13, Gothic 12 napisał:

W nowym obozie. Przechodzisz obok Saturasa i schodzisz w dół. Jest tam tyle rudy że aż
strach! Należy do Magów...


Jest tylko jeden problem,w tym momencie nie można tam wejść ,a po za tym tych bryłek do użycia wcale tak dużo nie jest,większość stanowi część tego kopca i nie można tego ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 19:16, raven91 napisał:

Jest tylko jeden problem,w tym momencie nie można tam wejść ,a po za tym tych bryłek
do użycia wcale tak dużo nie jest,większość stanowi część tego kopca i nie można tego
ruszyć.

A nie wspomina o braniu urdy ;) Pytał się kto ma jej dużo i gdzie to jest wiec powiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować