Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2006 o 15:23, Seqiu napisał:

Dostałem zadanie odbicia wolnej kopalni. Kiedy już pokonałem strażników przez kompalnią zacząłem
szukac Gorna żebyśmy razem do niej weszli. Jednak nie mogłem nigdzie go znaleźć i kiedy wróciłem
się pod kopalnie czekał tam na mnie Gorn, ale się w ogóle nie odzywał. Gdy już wszedłem do
wolnej kopalni Gorn wyjął swój topór i zaczął biegać po całej kopali nikogo nie zabijając.
Jestem zmuszony sam wszystkich rozwalić. Czy to jakiś bug ?

Też tak miałem. Ale nie miałem problemu z zabiciem wszystkich w pojedynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 15:25, Darkstar181 napisał:

> Czy to jakiś bug ?
Niestety tak,jeden z najsłynniejszych.

Ale da sie z nim grac! Ja mialem podobny bug ale nic gornowi nie robilem a ten caly czas mnie powala na ziemie mowiac zeby to bylo ostatni raz strasznie mnie to denerwowalo ale dalem sobie rade. Bugi nie sa zbyt straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Gorn ogólnie jest troche zbugowany :/ Ja Sam wybiłem całą kopalnię... i potem Gorn mówi mi że zginął strażnik... i żeby mi to było ostatni raz... Hehe często też okłada mnie toporem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:28, Łukasz.G napisał:

Ten Gorn ogólnie jest troche zbugowany :/ Ja Sam wybiłem całą kopalnię... i potem Gorn mówi
mi że zginął strażnik... i żeby mi to było ostatni raz... Hehe często też okłada mnie toporem
:(

tez mnie okladal ale naszczescie nie okrada i to jest plus tego buga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:28, Łukasz.G napisał:

Ten Gorn ogólnie jest troche zbugowany :/ Ja Sam wybiłem całą kopalnię... i potem Gorn mówi
mi że zginął strażnik... i żeby mi to było ostatni raz... Hehe często też okłada mnie toporem
:(


Taa, ta misja była zwalona. Gorn nic nie robi, nie nadąża za nami, gubi się, nie może gdzieś wejść.
Najlepiej samemu wszystko zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka a ja jak zawsze grałem to nie miałem z nim problemów;) zawsze z nim fajnie się biegało i tłukło potworki!:) Ba ona nawet zabijał więcej niż ja:) no i nigdy ale to nigdy nie podniósł na mnie "ręki":) A moze miałem szczeście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednej z jaskiń pilnowanej przez bandytów znalazłem owce... teraz owca za mną łazi i odczepić się nie chce. Czy ktoś wie, komu mam ją oddać ?? Bo zabić nie mam serca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:43, AGRR napisał:

W jednej z jaskiń pilnowanej przez bandytów znalazłem owce... teraz owca za mną łazi i odczepić
się nie chce. Czy ktoś wie, komu mam ją oddać ?? Bo zabić nie mam serca :P

To chyba ale w Gothic 2 :D
Pojdz z nia do Akila, dobra duszo :)

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=3250 <-- Tu masz temat o G2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:43, AGRR napisał:

W jednej z jaskiń pilnowanej przez bandytów znalazłem owce... teraz owca za mną łazi i odczepić
się nie chce. Czy ktoś wie, komu mam ją oddać ?? Bo zabić nie mam serca :P

Jak nie masz serca jej zabić to pójdx tam gdzie sa wilki lub orkowe psy one się nia zajmą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 15:28, wdowiakm napisał:

> > Czy to jakiś bug ?
> Niestety tak,jeden z najsłynniejszych.
>
Ale da sie z nim grac!

Jasne że da si ę grać,ale musiałem dać się pobić Gornowi, bo tak to latał za mną bez przerwy z toporem i przeszkadzał w walce:) A kopalnie też sam oczyściłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2006 o 18:22, Darkstar181 napisał:

Jasne że da si ę grać,ale musiałem dać się pobić Gornowi, bo tak to latał za mną bez przerwy
z toporem i przeszkadzał w walce:) A kopalnie też sam oczyściłem:)


:D ja kiedyś tez się dałem to mnie z kuszy zabili strażnicy :( gorn nieśmierteny więc nic mu zrobić nie mogli.....
Jeszcze innym razem pobiegłem na ssam dółi zacząłem bić pełzacze..i wróciłem od strony miecha ... patrze a Gorna na pięści się leje ze wszytkimi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem:(.Robie z Gornem najazd na wolną kopalnie w celu odbicia jej od starego obozu.rozwaliłem szakala stoje przy brami i niewiem jak ją otworzyc gdzie znajduje sie jakas wajcha,kołowrut lub cokolwiek co otworzy brame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawo od wejścia do wolnej kopalni znajduje się chata, a w tej chacie kołowrót otwierający bramę do wolnej kopalni. Uwaga na strażników, który strzelają z kusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzę bramę do wolnej kopalni to Gorn powinien coś do mnie zagadać, że już np wchodzimy? Czy nic nie musi mówić, a ja poprostu powinienem wejść do kopaln ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:58, Seqiu napisał:

Jak otworzę bramę do wolnej kopalni to Gorn powinien coś do mnie zagadać, że już np wchodzimy?
Czy nic nie musi mówić, a ja poprostu powinienem wejść do kopaln ?

Sam Cię chyba zaczepi :D A jak nie to poprostu wejdz a on pojdzie w Twe ślady :)
Uprzedzam w srodku jest tzw "Bug z Gornem" było troche na forum jesli chcesz to sobie poczytaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować