Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2006 o 07:38, Paqs napisał:

Czy gdy wychodziłeś z kopalni za peierwszym razem nie bawiłeś się przy kołowrocie ??

A takiego typu bugi wyskakują często gdy wykorzystujesz inne bugi do własnych celów :P, np.
kiedy po dołączeniu do szkodników wykorzystasz często występujący bug, który pozwala na dołączenie
odrazu do najemników (jeszcze w pierwszym rozdziale) :)


Jak to można zrobić ?? :D Jeszcze o tym bugu nie słyszałem :) Powiedz jak to się robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, ale wiem, że gdy przystąpiłeś do szkodników (powinieneś mieć 5 poziom).
Wtedy idziesz do Lee, ale najpierw dobij do 10 poziomu i zagadaj z Lee, że chcesz zostać najemnikiem, przy odrobinie szczęścia bug się pojawi i zostaniesz najemnikiem :P

Tylko pamiętaj, że bugi tego typu mogą uniemożliwić Ci skończenie gry. Wiem co mówię, bo kiedyś wykorzystałem ten bug i Xardas nie dał mi zwoju z zaklęciem naładowania Uriziela :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś taki bug że Lares wogóle nie chciał mnie przyjąć do szkodników, potrzebny był tam 5 poziom, ja miałem 7 i nic. Pochodziłem po świecie miałem 10 Lares dalej nic, wkońcu wkurzyłem się zrobiłem 15lvl i też nic :D
Po tym wszyskim zostałem Cieniem, bo już nie miałem siły (w rzczywistości bo w grze już miałem pakera, lol).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czym dokładnie miałeś problem ? Możemy rozwiązać problem na forum bądź dać ci link do solucji. Co wybierasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem nigdy znaleśc tych 6 czy i tam było tych ostrz te ostrza posiadali szamani. Ja zanjdywałęm zawsze pieć a powiniem miec 5 wiem ze zawsze jedno miałęm mniej. I jak śniacego chciałęm wykurzyć do nie dało sie bo mi brakowało jednego ostrza: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrza jest bardzo łatwo znaleść trzeba zajrzeć w każdry korytarz poprostu ;] a to masz po kolei rozstawione ładnie, pierwsze musisz zejść zaraz na początku do tunelu w pajęczyny i iść nim skręcając w pierwszą odnoge w prawo i tam wskakujesz rozawalisz paru ożywieńców i dalej idziesz a reszta jest już po kolei idąc znajdziesz bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 00:26, Bambadil napisał:

/.../> w 2 rozdziale jeszcze niemożna zamieniać się w chrząszcza(chyba) i napewno niema jeszcze run
teleportacji

Już dokładnie nie pamiętam, ale... można spróbować klawisza F8. Może się uda, może nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 09:19, Szympek napisał:

Problem sam sie rozwiązał już :)

A oto moje końcowe staty:

Miałem lepsze: mianowicie 40 lvl,200 sily (nawet nie wiem dlaczego mialem jakis bug w pierscieniu zamiast dac mi 5 sily na stale tylko raz to dostawalem caly czas po piec i tak mi sie uzbieralo tego)95 zrecznosci,100 many,nie wiem ile punktuw zdrowia jedno i dwu-reczna -Mistrz,Kusze Mistrz zlodziejstwo(otwieranie zamkuw,i kradziez)-Mistrz.Skradanie sie i akrobatyka-Tak.Oto moje koncowe staty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 10:45, Bezimieny130 napisał:

(nawet nie wiem dlaczego mialem jakis bug w pierscieniu zamiast dac mi 5 sily na stale tylko raz to dostawalem caly > czas po piec i tak mi sie uzbieralo tego)


Co do tego to zapewne działo sięto dlatego, gdyż miałeś uruchomioną konsolę (BMARVINB) :P
Takie rzeczy właśnie dzieją się kiedy jest aktywowana konsola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 11:28, Paqs napisał:

> (nawet nie wiem dlaczego mialem jakis bug w pierscieniu zamiast dac mi 5 sily na stale
tylko raz to dostawalem caly > czas po piec i tak mi sie uzbieralo tego)

Co do tego to zapewne działo sięto dlatego, gdyż miałeś uruchomioną konsolę (BMARVINB) :P
Takie rzeczy właśnie dzieją się kiedy jest aktywowana konsola :)

Nie wiem bo wtedy byl muj kuzyn i cos grzebal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze jest fajny sposób na zdobycie dużej ilości pieniędzy. Zaczynając grę nie będziesz miał nigdy finansowych kłopotów.
Kiedy będziesz robił w kuźni więcej niż jedną broń w tym czasie (ze surowej stali) u kowala spróbuj nacisnąć ''Użyj'' najszybciej jak możesz. Naciskając tak, na końcu wszystkich procedur dostaniesz więcej mieczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 10:10, MastAlol napisał:

Ja miałem kiedyś taki bug że Lares wogóle nie chciał mnie przyjąć do szkodników, potrzebny
był tam 5 poziom, ja miałem 7 i nic. Pochodziłem po świecie miałem 10 Lares dalej nic, wkońcu
wkurzyłem się zrobiłem 15lvl i też nic :D
Po tym wszyskim zostałem Cieniem, bo już nie miałem siły (w rzczywistości bo w grze już miałem
pakera, lol).

Glupio masz bo ja dostalem sie bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 10:10, MastAlol napisał:

Ja miałem kiedyś taki bug że Lares wogóle nie chciał mnie przyjąć do szkodników, potrzebny
był tam 5 poziom, ja miałem 7 i nic. Pochodziłem po świecie miałem 10 Lares dalej nic, wkońcu
wkurzyłem się zrobiłem 15lvl i też nic :D
Po tym wszyskim zostałem Cieniem, bo już nie miałem siły (w rzczywistości bo w grze już miałem
pakera, lol).

A czy wykonałeś dla Laresa questa dotyczącego sprzedaży ziela oraz przyniosłeś mu listę potrzebnych przedmiotów ze Starej Kopalni, którą kazał ci przynieść Diego? Jeśli Lares tej listy nie dostanie o Nowym Obozie możesz zapomnieć. Nawet cię ze 100 lvl + nie przyjmą xD Dziwne nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 10:10, MastAlol napisał:

Ja miałem kiedyś taki bug że Lares wogóle nie chciał mnie przyjąć do szkodników, potrzebny
był tam 5 poziom, ja miałem 7 i nic. Pochodziłem po świecie miałem 10 Lares dalej nic, wkońcu
wkurzyłem się zrobiłem 15lvl i też nic :D


Może dlatego, że oprócz poziomu trzeba było mieć jeszcze odpowiednią siłę bodajże i wykonane zadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oddałes mu pierscien Mordraga ?
Przyniosłe liste z Starej Kopalni ta od Iana ?
Przyniosłe mu bryłki od tego Baala (nie pamietam imienia bo one takie troche za podobne :P ) co stoi sobie przy kotle ?
Czy nie nalezałes juz do inne gilid :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 11:18, Łukol napisał:

Może dlatego, że oprócz poziomu trzeba było mieć jeszcze odpowiednią siłę bodajże i wykonane
zadanie :D


Żeby było można zostać przyjętym do szkodników to trzeba było:
1. Zanieść Laresowi pierścień od Mordraga.
2. Wykonać dla niego quest - tj. sprzedać ziele od Baala Isidro i zanieść mu 400 bryłek rudy.
3. Tu najważniesze - zanieść mu listę od Iana ze starej kopalni.

Do bandy Laresa nie można być przyjętym dopóki nie przynisie się listy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To all

Zrobiłem wszysko wszysko, bo grając drugi raz już nie miałem problemu takiego, po prostu gra się zawiesiła i nic nie mogłem zrobić :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować