Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2006 o 20:12, wdowiakm napisał:

> Gomez będzie kiedyś śmiertelny? Denerwuje mnie ten gość
Gomez jest niesmiertelny ale na początku gry go nie zabijesz dopiero w późniejszym okresie
gry ;))

Tym razem to ja się pomyliłem oczywiście że Gomez jest śmiertelny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakieś zadanie związane z obozem bandytów przy kanionie trolli? Kiedy tam wchodzę bandyci atakują mnie i nie mogę porozmawiać z ich przywódcą (nie pamiętam jak on ma na imię). Nawet kiedy wchodze w tym samym stroju który oni mają też mnie biją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 08:45, Jotek47 napisał:

Czy jest jakieś zadanie związane z obozem bandytów przy kanionie trolli? Kiedy tam wchodzę
bandyci atakują mnie i nie mogę porozmawiać z ich przywódcą (nie pamiętam jak on ma na imię).
Nawet kiedy wchodze w tym samym stroju który oni mają też mnie biją.

Niestety nie mam tam żadnego zadania. Można ich wybić co do nogi, ale NPC - mimo że posiada imię ;] - nie zagada do nas tylko rzuci się na nas, ale jeśli jesteśmy od niech silniejsi to zaczynają uciekać. Szkoda, że ta lokacja została tak potraktowana ;] - aż się prosi o jakiegoś questa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 09:03, szerszeń45 napisał:

Niestety nie mam tam żadnego zadania. Można ich wybić co do nogi, ale NPC - mimo że posiada
imię ;] - nie zagada do nas tylko rzuci się na nas, ale jeśli jesteśmy od niech silniejsi to
zaczynają uciekać. Szkoda, że ta lokacja została tak potraktowana ;] - aż się prosi o jakiegoś
questa...

Dobrze , że w ogóle jest.Trochę sprzętu i doświadczenia zawsze się przyda , a przy niezbyt rozwiniętej postaci czeka nas wymagająca walka.Same przyjemności.A z tym questem to masz rację.Jak pierwszy raz grałem w Gothic , to wczytywałem sejwy i kilka razy próbowałem wejść do tego obzu będąc przekonanym , że coś więcej da się z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 10:58, Zdzichu 007 napisał:

GÓWNO PRAWDA PADALCU!!!!!!!!!!!!!!!!!


Za to oraz za całą resztę, którą również opiszę żegnamy się z Panem.
Nie toleruje się tu wulgaryzmów, obrażania innych oraz SPAMu.
Złamałeś wszystkie te zasady i to nie raz.
BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 01:47, Darkstar181 napisał:

> /.../
Tobie niby chodzi że Gomez jest nieśmiertelny,czy co? Nie jest, na poczatku gry ma po prostu
za dobra zbroję jak dla nas.a my nie mamy porządnej broni.

Na początku Gomez jest nieśmiertelny. Możesz sobie kodami wpisać nieśmiertelność a i tak Gomeza nie zabijesz, nawet nienaładowanym Urizielem.Dopiero, jak kodami przywołasz naładowanego Uriziela to można pozbawić Gomeza życia. Tylko wtedy gra traci sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 10:59, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
> Tobie niby chodzi że Gomez jest nieśmiertelny,czy co? Nie jest, na poczatku gry ma po
prostu
> za dobra zbroję jak dla nas.a my nie mamy porządnej broni.
Na początku Gomez jest nieśmiertelny. Możesz sobie kodami wpisać nieśmiertelność a i tak Gomeza
nie zabijesz, nawet nienaładowanym Urizielem.Dopiero, jak kodami przywołasz naładowanego
Uriziela to można pozbawić Gomeza życia. Tylko wtedy gra traci sens...


najlepiej naladowac go normalnie ;)
poprostu pozniej go zabic koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 11:00, diablolod napisał:

> > > /.../ > najlepiej naladowac go normalnie ;)
poprostu pozniej go zabic koniec ;)

Ależ oczywiście! Gra jest po to, żeby w nią grać i cieszyć się grą a nie żeby kodami zabić parę osób i uważać, że zaliczono kolejną grę. Czasem kody mogą pomóc, ale to sytuacje raczej rzadkie i najczęście związane z drobnym błędem w grze. Zresztą, jak kogoś bawi gra na kodach, ja mu tego nie zabraniam ani go potępiam, najważniejsze, to czy przy tym dobrze się bawi.
Zresztą w końcu zabicie Gomeza jest potrzebne, żeby Stone ulepszył nam zbroję od Xardasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 11:07, KrzysztofMarek napisał:

Zresztą w końcu zabicie Gomeza jest potrzebne, żeby Stone ulepszył nam zbroję od Xardasa ;)

Ale nie konieczne.Ja np.dopiero kiedy drugi raz grałem,przypomniało mi się o runie teleportacyjnej do magów ognia...

Zresztą,skoro niby wytępiliśmy obóz... to dlaczego w Nocy Kruka spotykam tyle dawnych twarzy z tego obozu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest wlasnie zagadka. No bo i Kruk i Thorus i Bloodwyn i paru innych. Takie rzeczy powinny byc przewidywane wedlug mnie bo to potem ma sie takie dziwne wrazenie ze sie juz robilo to co w drugiej czesci gry robi sie (wg fabuły calej serii) pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 11:18, Darkstar181 napisał:

z tego obozu?

To ukłon twórców gry w moją stronę, ja tam ich wszystkich nie zabijałem;).
A poza tym, byli potrzebni do fabuły... więc pewnie Beliar ich ożywił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 11:22, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../to dlaczego w Nocy Kruka spotykam tyle dawnych twarzy
> z tego obozu?
To ukłon twórców gry w moją stronę, ja tam ich wszystkich nie zabijałem;).

Mnie bawiło jak Thorus zagadnięty o dawne czasy (zawsze go ubijałem, bo mnie drażnił) mówi, że nie jest ważne to, co było. Jaaaaasne, tak sobie zmartwychwstał, ale to nieistotne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 11:22, KrzysztofMarek napisał:

To ukłon twórców gry w moją stronę, ja tam ich wszystkich nie zabijałem;).
A poza tym, byli potrzebni do fabuły... więc pewnie Beliar ich ożywił ;)

No ja też nie zabiłem.Trzymam się tego,co wykonałem w grze za pierwszym razem:)
No tak,ale wiesz... Kruk był, Thorus był, Bloodwyn był... a Gomeza i jego ochroniarzy(Blizna na ten przygład) zżarły smoki,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak nie pojde zabic ludzi ze Starego Obozu to czemu nie ma Gomeza czemu to on nie jest szefem ? Czemu to nie jest wyjasnione ? Natomiast jak pojde go zabic to zabijam Kruka które sie nie da nie zabic bo stoi na drodze go Gomeza to jakim prawem jest on w drugiej czesci ? widac troszke to pomieszane :/ Powinni zrezygnowac z tego ulepszenia zbroi i wtedy byłoby ok bo tworcy z zabiciem ich nic nie wiazli a ja zabiłem ich bo chciałem. Tak samo mogłem zabic Fortuno a jest w NK ale tego fabuła nie wymagała wiec mozna przyjac ze na koniec zyje. Niestety z Gomezem tak fajnie i przejrzyscie nie jest. Moze w trojce sie to rozwiaze spotkamy Gomeza i powie ze chciano go zabic (nie wie kto to zrobił dzieki temu jak tam nie poszlismy bedzie tez zgodnie i bedzie myslał ze to Kruk i przejał oboz a jak my to my) ale dzieki bogom zyje dalej. Sam juz nie wiem tak namieszałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawości: co daje ulepszenie do starożytnej zbroi? Ja tego nigdy nie zrobiłem, nie byłem nawet w Starym Obozie po jego zamknięciu. Znalazłem runę, ale jakoś nie przyszło mi do głowy, żeby teleportować się tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:27, GanD napisał:

Zapytam z ciekawości: co daje ulepszenie do starożytnej zbroi? Ja tego nigdy nie zrobiłem,
nie byłem nawet w Starym Obozie po jego zamknięciu. Znalazłem runę, ale jakoś nie przyszło
mi do głowy, żeby teleportować się tam...

Ma poprawiona obrone ale ile do poszczególnych rzeczy (bron , strzały, ogien , magia) niestety nie pamietam :)
opłaca sie bedziesz ma lepsza zbroje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:27, GanD napisał:

Zapytam z ciekawości: co daje ulepszenie do starożytnej zbroi? Ja tego nigdy nie zrobiłem,
nie byłem nawet w Starym Obozie po jego zamknięciu. Znalazłem runę, ale jakoś nie przyszło
mi do głowy, żeby teleportować się tam...

Daje ona większą obronę. Wygląda na bardziej "masywną". Po prostu zapewnia większą ochronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 12:27, GanD napisał:

/.../ Znalazłem runę, ale jakoś nie przyszło
mi do głowy, żeby teleportować się tam...

Może i dobrze, bo komitet powitalny już na Ciebie czekał ;). Ale mogłeś zebrać sporo ciekawych rzeczy po magach, mogłeś zabić Gomeza, który posiadał miecz "Gniew Innosa" - tyle, że Ty już miałeś Uriziela. No i wszyscy Cię ścigają, strzelają z kusz... albo uciekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszyscy Cię ścigają, strzelają z kusz... albo uciekają...

Dnia 16.08.2006 o 12:50, KrzysztofMarek napisał:


Czyli po prostu jedna z najlepszych akcji w Gorhicu.
No i zabijamy Thorusa i Kruka , ale jak potem widać , to jednak nie całkiem na śmierć.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 13:29, KrzychW napisał:

Czyli po prostu jedna z najlepszych akcji w Gorhicu.
No i zabijamy Thorusa i Kruka , ale jak potem widać , to jednak nie całkiem na śmierć.:-)

Mi się zdaję po prostu, że podczas ich zabijania Bezi po prostu zamiast przebić mieczem serce trafia w ręke, ale nie zauważył tego i poszedł dalej. :) Niezapominajmy, że Kruk jest sługą Beliara, więc po prostu Beliar mógł przywołać go do życia spowrotem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować