Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 11:38, IMRO lion napisał:

> > > > > > /.../> I jeszcze coś. Nie śmieszy was że według autorów gry na tym statku .Kto
> > > > może
> mnie tego
> > nauczyć?Niestety kryjówkę złodziej w kanałach zlkwidowałem,teraz tego żałuję.
> > > Został Ci jeszcze jeden
> z piratów na plaży
> > w Jarkendarze.
> > > no i właśnie głupie jest to,że
w zwykłym Gothicu kradzieży kieszonkowej uczy tylko
> jedna osoba a w NK tylko 2...

A uważasz,że ilu ludzi powinno
znać takie techniki :P


napewno nie 1 osoba czy dwie..gdzieś tak przynajmniej 3-5 i żeby nie była to tylko gildia złodziei i piraci no bo np.bandyci powinni być mistrzami kradzieży,podobnie najemnicy z farmy Onara,bo przecież większośc z nich to zwykli łotrzykowie,jak np.Sylvio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 14:59, mathewmw napisał:

napewno nie 1 osoba czy dwie..gdzieś tak przynajmniej 3-5 i żeby nie była to tylko gildia złodziei i piraci no bo np.bandyci powinni być mistrzami kradzieży,podobnie najemnicy z farmy Onara,bo przecież większośc z nich to zwykli łotrzykowie,jak np.Sylvio



Z pewnośćią są. Problem w tym, że niekoniecznie chcą nas tego fachu(??) wyuczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest takie zle! Takiej sztuczki moga uczyc tylko zlodzieje a w Gothic I-IINK nie bylo ich tak za duzo! Gdyby kazdy mistrz uczyl tego fachu to co ty bybyla za oprzyjemnosc a tak to kazmy mistrz uczy czegos innego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:05, Milteen napisał:

Nie jest takie zle! Takiej sztuczki moga uczyc tylko zlodzieje a w Gothic I-IINK nie bylo ich tak za duzo! Gdyby kazdy mistrz
uczyl tego fachu to co ty bybyla za oprzyjemnosc a tak to kazmy mistrz uczy czegos innego :]


No może w sumie masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!Jestem już w tym dworze Idorath czy jak mu tam zabiłem czarnego maga który gadał bredził same bzdury po czym mam od niego list a tam pisze "Niech oko mocy oświetla ci drogę".O co chodzi? Jak mogę otworzyć te drzwi które są za tym magiem.Mam to oko z jego skrzynki ale nie wiem co dalej.Na statku wszyscy nic nie wiedzą a labolatoria które są blisko drzwi też nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!Jestem już w tym dworze Idorath czy jak mu tam zabiłem czarnego maga który gadał bredził same bzdury po czym mam od niego list a tam pisze "Niech oko mocy oświetla ci drogę".O co chodzi? Jak mogę otworzyć te drzwi które są za tym magiem.Mam to oko z jego skrzynki ale nie wiem co dalej.Na statku wszyscy nic nie wiedzą a labolatoria które są blisko drzwi też nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:11, Darkstar181 napisał:

Pomocy!Jestem już w tym dworze Idorath czy jak mu tam zabiłem czarnego maga który gadał bredził same bzdury po czym mam
od niego list a tam pisze "Niech oko mocy oświetla ci drogę".O co chodzi? Jak mogę otworzyć te drzwi które są za tym magiem.Mam
to oko z jego skrzynki ale nie wiem co dalej.Na statku wszyscy nic nie wiedzą a labolatoria które są blisko drzwi też nic
nie dają.

Trzeba uklęknąć przed wrotami i odczytać formułę... jest ona albo w liście, albo w almanachu w jednej z komnat. Musisz stanąć przed wrotami tak, zeby podświetlił się do użycia ten świecący ornament po środku. Wtedy klikasz control (i chyba strzałkę do przodu, zależy od tego jak sobie ustawisz sterowanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:26, Monastor napisał:

> Pomocy!Jestem już w tym dworze Idorath czy jak mu tam zabiłem czarnego maga który gadał bredził same bzdury po czym
mam
> od niego list a tam pisze "Niech oko mocy oświetla ci drogę".O co chodzi? Jak mogę otworzyć te drzwi które są
za tym magiem.Mam
> to oko z jego skrzynki ale nie wiem co dalej.Na statku wszyscy nic nie wiedzą a labolatoria które
są blisko drzwi też nic
> nie dają.
Trzeba uklęknąć przed wrotami i odczytać formułę... jest ona albo w liście, albo
w almanachu w jednej z komnat. Musisz stanąć przed wrotami tak, zeby podświetlił się do użycia ten świecący ornament po
środku. Wtedy klikasz control (i chyba strzałkę do przodu, zależy od tego jak sobie ustawisz sterowanie).

Dzięki. Xardas ty zdrajco! Obym cię nie spotkał w Gothic3 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 23:30, Darkstar181 napisał:

> > Pomocy!Jestem już w tym dworze Idorath czy jak mu tam zabiłem czarnego maga który gadał bredził same bzdury po
czym
> mam
> > od niego list a tam pisze "Niech oko mocy oświetla ci drogę".O co chodzi? Jak mogę otworzyć te
drzwi które są
> za tym magiem.Mam
> > to oko z jego skrzynki ale nie wiem co dalej.Na statku wszyscy nic nie
wiedzą a labolatoria które
> są blisko drzwi też nic
> > nie dają.
> Trzeba uklęknąć przed wrotami i odczytać
formułę... jest ona albo w liście, albo
> w almanachu w jednej z komnat. Musisz stanąć przed wrotami tak, zeby podświetlił
się do użycia ten świecący ornament po
> środku. Wtedy klikasz control (i chyba strzałkę do przodu, zależy od tego jak
sobie ustawisz sterowanie).
Dzięki. Xardas ty zdrajco! Obym cię nie spotkał w Gothic3 :))

Heh :) Widać że smok nie stawiał zbyt zaciętego oporu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 13.10.2005 o 23:32, Monastor napisał:

> > Heh :) Widać że smok nie stawiał zbyt zaciętego oporu
;)


No to jest raczej normalne...dla mnie łatwiej zabić smoka trupa niż np. orka w 2 rozdziale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 10:32, mathewmw napisał:

/.../
> > > Heh :) Widać że smok nie stawiał zbyt zaciętego oporu
> ;)
>

No to jest raczej normalne...dla
mnie łatwiej zabić smoka trupa niż np. orka w 2 rozdziale:D


tak to jest prawda ale czy nie jest łatwiej go pokonać w 4 rozdzile taj kjak smoka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 12:22, Łukasz.G napisał:

tak to jest prawda ale czy nie jest łatwiej go pokonać w 4 rozdzile taj kjak smoka??


Oczywiście, że łatwiej, ale po co czekać tak długo?:P Ja wchodząc do Górniczej Doliny zawsze w pierwszej kolejności po Dextera, potem tylko biegam wokół tych wsiowych głupków (orków), on ich wykańcza, a exp leci... :-) Tak czy siak, tak dyskusja chyba trochę zboczyła z kursu, to jest temat o gothic1, do 2 stworzono osobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dextera zabiłem.Po prostu zapomniałem wcześniej jeszcze raz zapytać bandytę ktry czekał już na początku gry.Szkoda mi było 10 sztuk złota ale jak sie okazało inaczej nie ruszało się fabuły.Jak pozniej wrocilem to okazalo sie że go wargi zżarły.A sava już nie było.
P.S Smok faktycznie nie sprawił mi problemu:)).
Do Miltena: Ja uważam że w sumie o Gothicu 1 to nie ma o czym pisać bo mało się tam działo,nie było żadnych ukrytych skarbw i w ogole misje prawie niczym się nie rożnią,gdy się jest w innym obozie.Jak by był temat o gothicu 2 to tam bym pisał,ale jakoś nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgłupszy błąd jaki mi sie trafil w serii gothic to wejscie w kredens wypadniecie do podziemnego swiata;] i strzelalem sobie do ludzi a oni biegali , krzczyeli i nie wiedziali co robic;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 17:01, Darkstar181 napisał:

Ja tam dextera zabiłem.Po prostu zapomniałem wcześniej jeszcze raz zapytać bandytę ktry czekał już na początku gry.Szkoda
mi było 10 sztuk złota ale jak sie okazało inaczej nie ruszało się fabuły.Jak pozniej wrocilem to okazalo sie że go wargi
zżarły.A sava już nie było.
P.S Smok faktycznie nie sprawił mi problemu:)).
Do Miltena: Ja uważam że w sumie o Gothicu 1
to nie ma o czym pisać bo mało się tam działo,nie było żadnych ukrytych skarbw i w ogole misje prawie niczym się nie rożnią,gdy
się jest w innym obozie.Jak by był temat o gothicu 2 to tam bym pisał,ale jakoś nie ma.


i tu sie mylisz bo temat o Gtohicu 2 jest a oto jego adres: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&tpage=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 17:10, Widek napisał:

Najgłupszy błąd jaki mi sie trafil w serii gothic to wejscie w kredens wypadniecie do podziemnego swiata;] i strzelalem
sobie do ludzi a oni biegali , krzczyeli i nie wiedziali co robic;]


Takie bledy kazdemu sie zdazaly, Gothic wiele ma bledow ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 17:31, mathewmw napisał:

> Ja tam dextera zabiłem.Po prostu zapomniałem wcześniej jeszcze raz zapytać bandytę ktry czekał już na początku gry.Szkoda

> mi było 10 sztuk złota ale jak sie okazało inaczej nie ruszało się fabuły.Jak pozniej wrocilem to okazalo sie że go
wargi
> zżarły.A sava już nie było.
> P.S Smok faktycznie nie sprawił mi problemu:)).
> Do Miltena: Ja uważam
że w sumie o Gothicu 1
> to nie ma o czym pisać bo mało się tam działo,nie było żadnych ukrytych skarbw i w ogole misje
prawie niczym się nie rożnią,gdy
> się jest w innym obozie.Jak by był temat o gothicu 2 to tam bym pisał,ale jakoś nie
ma.

i tu sie mylisz bo temat o Gtohicu 2 jest a oto jego adres: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&tpage=3

Nie myle się ,wiedziałem że taki temat jest.Tak to temat Gothic2:NOC KRUKA.Bądzmy konsekwentni.Skoro Milten mowi że Gothic1 a Gothic2 to dwie osobne gry(bo taka jest prawda)to w takim razie Gothic2 a Gothic2:Noc Kruka to też dwie gry.Zauważcie że są założone tematy do wszystkich częsci gothica tylko nie do dwojki.Noc kruka tak czy siak to jednak dodatek,pomimo że dzieje się w dwojce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 20:12, Darkstar181 napisał:

grał ktoś w noc kruka? Fajny ten dodatek?


Przyjmij ze gothic 2NK to tak jak by samo Gothic 2!
Gdy bedziesz mial pytanie z czesci 2 to napewno odpowiedza ci w watku o NK! Poza dodatkiem to nadal jest 2!
A prawdopodobnie nikt nie stwozyl watku o samym Gothic 2 bo po co jak jest Gothic 2 Noc Kruka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować