Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

>/.../Coż powiedzieć więcej jak widzicie jestem mocno niezdecydowany:))
W takim razie poczekaj do przyszłego roku a problem sam się rozwiąże (w przyszłym roku pewnie nie będzie NK). Albo do końca przyszłego roku, wtedy na pewno bedziesz miał inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 18:30, KrzysztofMarek napisał:

>/.../Coż powiedzieć więcej jak widzicie jestem mocno niezdecydowany:))
W takim razie poczekaj do przyszłego roku a
problem sam się rozwiąże (w przyszłym roku pewnie nie będzie NK). Albo do końca przyszłego roku, wtedy na pewno bedziesz
miał inne problemy.
he,he wątpię żeby kiedykolwiek zaniechono sprzedaży tej gry.Co do reszty wypowiedzi-cz ty zle że teraz nie mam zbyt dużych problemow? Po za tym, moim zdaniem nie ma w tym nic śmiesznego że wacham się z zakupem gry.Tak czy siak wydam na nią trochę pieniędzy a dla mnie ma znaczenie na co i ile wydam forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2005 o 22:44, Darkstar181 napisał:

> >/.../
gry.Tak czy siak wydam na nią trochę pieniędzy a dla mnie ma znaczenie na co i ile wydam forsy.

W grudniu ma wyjść Oblivion w wersji anglojęzycznej, po kilku miesiącach najprawdopodobniej spolszczenie. W połowie roku ma wyjść Gothic III. Termin wydania Wiedżmina trochę niepewny, ale w przyszłym roku, raczej później, niż wcześniej. Te gry będą sporo kosztowały i sądzę, że będziesz chciał je kupić. To właśnie miałem na myśli, pisząc, że problem sam się rozwiąże - nie kupisz teraz NK, kupisz potem inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 24.10.2005 o 22:53, KrzysztofMarek napisał:

grudniu ma wyjść Oblivion w wersji adopodobniej spolszczenie. W połowie roku ma
wyjść Gothic III. Termin wydania Wiedżmina trochę niepewny, ale w przyszłym roku, raczej później, niż wcześniej. Te gry
będą sporo kosztowały i sądzę, że będziesz chciał je kupić. To właśnie miałem na myśli, pisząc, że problem sam się rozwiąże
- nie kupisz teraz NK, kupisz potem inne gry.
hmm,Oblivion,hmm.Trzeba sprawdzić bo pierwszy raz słyszę.Wiedżmin,Gothic3-Pozycja obowiązkowa!Tak masz racje ale i tak chyba kupie NK,jednak w wakacje planuje upgrada kompa,więc musze się jeszcze zastanowić.Dzięki za przybliżone daty premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w sklepie gram ukazala sie Zlota Edycja Gothic (II+NK) w cenie 99,- (-30wPLN) = 69,90 + koszt przesylki! Fajnie ze cos takiego wyszlo ale mogli dodac jeszcze do kolekcji Gothica I! Ale i tak wiele osob skozysta z tej promocji :) Moze i ja tez sie skusze (podwojny gothic do kolekcji) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mnie zauroczyla :D Genialna po prostu, a dwojka juz szybko mnie nudzila nie wiem czemu, ale moze zamowie w Złotej Edycji to mnie wciagnie, a jak nie to sprzedam za 99zł i zarobie 30zł-15zł=15zł na tym ;d wPLN rula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 21:13, Darkstar181 napisał:

Coż Gothicka 1 i 2 już mam,została tylko noc kruka ktorą kupie osobno.Jestem fanem tej gry,ale nie w takim stopniu aby przepłacać
o 20zł:))


Heh niekiedy warto przeplacic ale w tym wypadku to bylby nierozsadny krok :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 18:41, Mirtul12 napisał:

Jedynka mnie zauroczyla :D Genialna po prostu, a dwojka juz szybko mnie nudzila nie wiem czemu, ale moze zamowie w Złotej
Edycji to mnie wciagnie, a jak nie to sprzedam za 99zł i zarobie 30zł-15zł=15zł na tym ;d wPLN rula


heh to kto da się an to nabrać?? na pewno nikt z tego forum ale pomysł dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1 był bardzo rozbudowany . To co osiągnęło tak małe studio (w tej chwili nie pamietam ile osob) to naprawde ogromna rzecz. Nie wspomne już o świetnej kontynuacji. Gothic 2 to był fabularny potwór, poprostu świetna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 21:13, Darkstar181 napisał:

Coż Gothicka 1 i 2 już mam,została tylko noc kruka ktorą kupie osobno.Jestem fanem tej gry,ale nie w takim stopniu aby przepłacać
o 20zł:))


Heh, to tak jak ja. Wciąż czekam na jakąś promocję związaną z NK na gram.pl (może za 1 zł ? ;)), albo w jakimś innym sklepie; myślę że ze 30 zł byłbym w stanie za nią dać, bo póki co to nie chcę płacić tyle samo co za podstawową wersję gry z PK - w końcu to tylko dodatek, nawet nie samodzielny, więc chyba twórców kosztowało to mniej pracy niż podstawka i cenę mogli dać mniejszą. Ale tak realnie to wątpię żeby CDP zrobiło teraz promocję, bo wtedy kupienie podstawki i NK z platyny kosztowałoby mniej niż złota edycja Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:41, Raylin napisał:

> Coż Gothicka 1 i 2 już mam,została tylko noc kruka ktorą kupie osobno.Jestem fanem tej gry,ale nie w takim stopniu
aby przepłacać
> o 20zł:))

Heh, to tak jak ja. Wciąż czekam na jakąś promocję związaną z NK na gram.pl (może za 1
zł ? ;)), albo w jakimś innym sklepie; myślę że ze 30 zł byłbym w stanie za nią dać, bo póki co to nie chcę płacić tyle

Ja nie wytrzymałem i w końcu kupiłem.Uwaga!Poziom trudności znacznie wzrasta(na początku proponuje nawalać sobie punkty siły a w trudnych momentach używać zwojow magicznych.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 19:53, Black Knight napisał:

Gothic 1 był bardzo rozbudowany . To co osiągnęło tak małe studio (w tej chwili nie pamietam ile osob) to naprawde ogromna
rzecz. Nie wspomne już o świetnej kontynuacji. Gothic 2 to był fabularny potwór, poprostu świetna gra :)


Jak dla mnie gothic 1 byl najlepszy, moze temu ze byla pierwsza gra w tak rozbudowanej fabule ktora zaskakiwala nas pod kazdym wzgledem, a II juz byla kontynuacja to juz wiedzielismy miej wiecej czego mozemy sie spodziewac w grze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy większy sklep internetowy może Ci wysłać taką ''instalkę''...

REGULAMIN

2. Co jest zabronione

Piractwo

- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
- wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi

- tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
- powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzy po raz pierwszy zagrałem w Gothica (demo) myślałem że zwymiotuje (serio) odrazy odinstalowałem demo i zapomniałem o nim... jakiś czas później gothic pokazał się w ekstraklasyce za 20zł więc go kupiłem I •><• BOOMBA! zawodowa gra przeszedłem ją z 5 razy. Ukazała się druga cześć i ją też kupiłem ale to już nie to co kiedyś, znaczy na początku buło super ale później jakoś dziwnie... NK też mam ale przeszedłem tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 20:26, zuzuzu3 napisał:

ej jak znacie jakieś tajemnice (zagadki) w gothicu to piszcie plz np. jakieś specjalne zadania ablo ukryte pomieszczenia

Może to dlatego że w gothica 1 grałem tylko raz ale napradę, nie przypominam sobie aby były tam jakieś ukryte skarby.Tak naprawdę wszystko co było uznawane za skarby można było znaleźć podczas wypełniania głównych zadań w grze.O ile pamiętam było jednak takie pomieszczenie z dwoma orkami gdzie były różne mikstury podnoszące umiejętności.Jest to chyba na zachód od domu cavalorna.(ale nie od samego domu a ścieżki prowadzącej do niego.Po prostu idziesz scieżką a nad tobą jest taki most który prowadzi do strażnicy gdzie też są jakieś rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem gothica 1 ,gothica2,Nk teraz przechodzę(dostałem się do kopalni Kruka)ale nadal uważam że najlepszy klimat był w jedynce.Zwłaszcza w obozie sekty na bagnach w nocy.Taa co to był za klimacik kiedy w nocy polowało się na węże szukając kamienia ogniskującego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować