Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2007 o 09:21, Dawidoskar napisał:

Ja urzywałem: Insert ulumulu
To chyba ten nie jestem do końca pewien wypróbuj go :)


Tylko że Ulu-mulu to zupełnie inna broń :P To ten symbol, dzięki któremu orkowie nas nie atakują ;)
I skończcie z kodami! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:18, tykus napisał:

> Ja urzywałem: Insert ulumulu
> To chyba ten nie jestem do końca pewien wypróbuj go :)

Tylko że Ulu-mulu to zupełnie inna broń :P To ten symbol, dzięki któremu orkowie nas nie atakują
;)
I skończcie z kodami! :P

Acha to wypróbuj może:
Insert + nazwa:
torlofsaxt; roter_wind; ulumulu; artos_schwert; silax_axt; diegos_bogen; thorus_schwert; udshaman_rockefeller; icegolem; freemineorc; meatbug; bridgegolem; troll; youngtroll; yscavenger; ymolerat; xardasdemon; swampshark; btestmodell; ctestmodell; dtestmodell; ftestmodell; gtestmodell; htestmodell; jtestmodell; ababetestmodell;perception_testmodell); atestmodell; urizielrune; xp_map; neks_amulett; cords_spalter; prankenhieb; namibskeule; dmb_armor_m; elementare_arcanei; astronomie; dungeonkey; fakescroll; zeitenklinge; victim

Może się przyda tylko musisz wszystko wypróbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:38, Dawidoskar napisał:

Najlepiej Insert urizielrune pojawia się runa 6 krąg (DZIAŁA :))

Może byś dał sobie spokój z tymi kodami co?? To jest normalne oszustwo i gra z kodami to żadna przyjemność. Większość osób tu na forum tak uważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:41, knopfler napisał:

Może byś dał sobie spokój z tymi kodami co?? To jest normalne oszustwo i gra z kodami to żadna
przyjemność. Większość osób tu na forum tak uważa.


Właściwie racja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 10:41, knopfler napisał:

> Najlepiej Insert urizielrune pojawia się runa 6 krąg (DZIAŁA :))
Może byś dał sobie spokój z tymi kodami co?? To jest normalne oszustwo i gra z kodami to żadna
przyjemność. Większość osób tu na forum tak uważa.

Zgadzam się z tym właśnie dzisiaj dokonałem zakupu Gothica wyprodukowanego przez CD Projekt w biedronce i nie mam zamiaru przechodzić tej gry z kodami nie po to wydałem pieniądze żeby przechodzić grę z kodami i odłożyć na półkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 11:08, Gracz 23 napisał:

> > Najlepiej Insert urizielrune pojawia się runa 6 krąg (DZIAŁA :))
> Może byś dał sobie spokój z tymi kodami co?? To jest normalne oszustwo i gra z kodami
to żadna
> przyjemność. Większość osób tu na forum tak uważa.
Zgadzam się z tym właśnie dzisiaj dokonałem zakupu Gothica wyprodukowanego przez CD Projekt
w biedronce i nie mam zamiaru przechodzić tej gry z kodami nie po to wydałem pieniądze żeby
przechodzić grę z kodami i odłożyć na półkę

właśnie te kody to plaga. mój jeden kolega to bezkodów nigdy nie grał w Gothic''a. ach dostaną za swoje te lamusy jak wyjdzie Gothic Multi. I tu my masters''y gothic''a będziemy wymiatać ha ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 12:57, Pediator napisał:

właśnie te kody to plaga. mój jeden kolega to bezkodów nigdy nie grał w Gothic''a. ach dostaną
za swoje te lamusy jak wyjdzie Gothic Multi. I tu my masters''y gothic''a będziemy wymiatać
ha ha ha...


Przekonałeś mnie, jak będą teamy w Gothicu to gramy razem :P Właśnie, kto chętny śmigać orkiem w Gothic Online? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:02, tykus napisał:

> właśnie te kody to plaga. mój jeden kolega to bezkodów nigdy nie grał w Gothic''a. ach
dostaną
> za swoje te lamusy jak wyjdzie Gothic Multi. I tu my masters''y gothic''a będziemy wymiatać

> ha ha ha...

Przekonałeś mnie, jak będą teamy w Gothicu to gramy razem :P Właśnie, kto chętny śmigać orkiem
w Gothic Online? ;)

ja bym chciał być ścierwojadem ;) i tylko to ataaak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim czarem atakuje nas ostatni szaman, ten którego nie da się zabić zwykłą bronią ?
Chodzi mi o tą lecącą w Bezimiennego czarną chmurę ? Da się zdobyć taką runę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:05, Sith66 napisał:

Jakim czarem atakuje nas ostatni szaman, ten którego nie da się zabić zwykłą bronią ?
Chodzi mi o tą lecącą w Bezimiennego czarną chmurę ? Da się zdobyć taką runę ?

pirokineza chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:05, Sith66 napisał:

Jakim czarem atakuje nas ostatni szaman, ten którego nie da się zabić zwykłą bronią ?
Chodzi mi o tą lecącą w Bezimiennego czarną chmurę ? Da się zdobyć taką runę ?

ona z niego wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:05, Sith66 napisał:

Jakim czarem atakuje nas ostatni szaman, ten którego nie da się zabić zwykłą bronią ?
Chodzi mi o tą lecącą w Bezimiennego czarną chmurę ? Da się zdobyć taką runę ?


Ta runa się tchnienie śmierci nazywa chyba, jak później zabijesz tego szamana to będziesz ja mógł wziąć. Ale potrzebny jest 6 krąg magi żeby jej używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:08, Pediator napisał:

> Jakim czarem atakuje nas ostatni szaman, ten którego nie da się zabić zwykłą bronią ?

> Chodzi mi o tą lecącą w Bezimiennego czarną chmurę ? Da się zdobyć taką runę ?
ona z niego wypada


Nie, to nie pirokineza, ale jak z niego wypada to ok. Zabaczę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie mamy możliwość przyłączenia się do Magów Wody , jeżeli na początku wybraliśmy Nowy Obóz?Bardzo dawno grałem w Gothic magiem i wstyd się przyznać , nie pamiętam tego , a nie chciałbym przegapić odpowiedniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy tylko dowiemy się, że Gomez wymordował wszystkich Magów Ognia (poza Miltenem) i wrócimy do Nowego Obozu i porozmawiamy z Magiem Wody Nefariusem. On powie, że już jesteśmy godni nosić szatę Maga Wody i pośle nas do Saturasa w celu doniesienia o śmierci Magów Ognia i przyłączenia się do Magów Wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:21, Łukasz.G napisał:

A wlasnie kiedy ten G multi wyjdzie ;p Bo chcialbym sobie pograc XP


Miał być w lutym :/ Teraz mówi się o kwietniu ;) Parę screenów dałem na GSie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:02, tykus napisał:

> właśnie te kody to plaga. mój jeden kolega to bezkodów nigdy nie grał w Gothic''a. ach
dostaną
> za swoje te lamusy jak wyjdzie Gothic Multi. I tu my masters''y gothic''a będziemy wymiatać

Tak, skopeimy im tyłki! :D

Dnia 31.03.2007 o 13:02, tykus napisał:

> ha ha ha...


hłehłehłe?

Dnia 31.03.2007 o 13:02, tykus napisał:

Przekonałeś mnie, jak będą teamy w Gothicu to gramy razem :P Właśnie, kto chętny śmigać orkiem
w Gothic Online?


Orkiem? No cóż, jeśli można będzie mieć kilka postaci na koncie, to jedna pewnie będzie orkiem, ale tą główną zostanie potężny wojowniko-łucznik i to ludź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 14:43, Kradziej napisał:

Orkiem? No cóż, jeśli można będzie mieć kilka postaci na koncie, to jedna pewnie będzie orkiem,
ale tą główną zostanie potężny wojowniko-łucznik i to ludź!


Niestety nie udało mi się zdobyć info jakie będą wszystkie rasy dostępne w multi :/ Ale jest gorsza sprawa - początkowe ograniczenie to 10 graczy, a trzeba się również liczyć z ograniczeniem engine Gothica (w single 50 aktywnych NPC to max).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować