Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2007 o 17:21, Piciambeer napisał:

> A i jakis czas temu pierwsza część była na DVD w CD-Action...
Yyyy... Ponad rok minął.... xD

Jakis czas temu to termin bliżej nieokreślony. Może to być rok, dwa lata a nwet 2 tygodnie ;-)

Dnia 16.04.2007 o 17:21, Piciambeer napisał:

(...) Oj, błądziłem,
błądziłem...

No ale skoro już się nawróciłeś jestem w stanie Ci to wybaczyć... Na Potęgę Świętej Wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 17:18, Gracz 23 napisał:

Nie chodzi o to ale w temacie gothic3 nie którzy mają problem z odpaleniem a niektórzy mówią
że pomoże tylko modyfikacja plików


Bo Gothic 3 jest grą z bardzo kiepsko zoptymalizowanym silnikiem, a wyedytowanie odpowiednio pliku ge3.ini pomaga, tak samo jak podmiana niektórych plików. Niektórzy stosują też gotowe tweaki, większa pewność że nic się nie spieprzy. Sam musiałem G3 ztweakować, bo po prostu na moim sprzęcie nie mogłem ujechać. I chyba tyle na ten temat, odsyłam do tematów o G3 oraz o jego wielkich wymaganiach sprzętowych, w końcu jesteśmy w temacie o G1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo znowu zacznę grać w Gothica1. Jest to wspaniała gra. Sam nie wiem dlaczego jej nie skończyłem :/.
Później zamówię sobie Gothca 2. Tylko trzeba jeszcze rodziców przekonać.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:45, legenda27 napisał:

Ja niedługo znowu zacznę grać w Gothica1. Jest to wspaniała gra. Sam nie wiem dlaczego jej
nie skończyłem :/.

Jak juz ją przejdziesz to wybaczymy ten potworny grzech. Oczywiście nie móglbym byc sobą i nie polecić pewnej gildii. :) zatem polecam ( tadam ! ) Magów Wody ! :P

Dnia 16.04.2007 o 21:45, legenda27 napisał:

Później zamówię sobie Gothca 2.

Dobra idea. Ja tak zrobiłem, ale G2 no moim sprzęcie odmówił współpracy :( A to ci dziadostwo ;-)

Dnia 16.04.2007 o 21:45, legenda27 napisał:

Tylko trzeba jeszcze rodziców przekonać.... :/

Do czego ? Do kupna gry ? Gothic 2 ? Mam nadzieję, że tu chodzi o kwestię finansowe, ale Gothic 2 jest dość tani, a dodatek do niego podobnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 21:45, legenda27 napisał:

Ja niedługo znowu zacznę grać w Gothica1. Jest to wspaniała gra. Sam nie wiem dlaczego jej
nie skończyłem :/.
Później zamówię sobie Gothca 2. Tylko trzeba jeszcze rodziców przekonać.... :/

No i lepiej kupić tu w sklepie razem z dodatkiem zapłacisz 2zł mniej ale to zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2007 o 21:49, szerszeń45 napisał:

Do czego ? Do kupna gry ? Gothic 2 ? Mam nadzieję, że tu chodzi o kwestię finansowe, ale Gothic
2 jest dość tani, a dodatek do niego podobnie. :-)


Nie chodzi o finanse! Mama od razu się zgodziła bo mam dzisiaj imieniny. I jeszcze mi sama kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:48, legenda27 napisał:


> Do czego ? Do kupna gry ? Gothic 2 ? Mam nadzieję, że tu chodzi o kwestię finansowe, ale
Gothic
> 2 jest dość tani, a dodatek do niego podobnie. :-)

Nie chodzi o finanse! Mama od razu się zgodziła bo mam dzisiaj imieniny. I jeszcze mi sama
kupi.

Jak chodzi o jakąś gre to mama mówi że gry musze sam finasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:59, radzio12345 napisał:

Jak chodzi o jakąś gre to mama mówi że gry musze sam finasować.

Dokładnie tak, jak ja! Gdy tylko sie pytam, czy mogę kupić sobie grę, to od razu słyszę: "A masz kasę?" :)
Takie życie... Ale w problemach finansowych mogę liczyć na ich pomoc! :)
A rodziców (jak mam kasę) nie muszę przekonywać... Chyba,że to moja 2 gra, w krótkim czasie...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:13, kuba330 napisał:

Jak komuś sie nudzi to może wejść tu http://video.google.pl/videoplay?docid=-2385777335122365718&q=gi%C5%84%21%21
Jest to film na podstawie gry gothic i przedstawia emocje związane z namiataką w tej właśnie
grze :D

Kolejny wspaniały film rób jeszcze naprawde ten mi się podobał
a czy mogł byś mi podać link do tego filmiku wrzoda jescze raz se obejrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:13, kuba330 napisał:

Jak komuś sie nudzi to może wejść tu http://video.google.pl/videoplay?docid=-2385777335122365718&q=gi%C5%84%21%21
Jest to film na podstawie gry gothic i przedstawia emocje związane z namiataką w tej właśnie
grze :D

No nudziło mi się.... Film nieprawdopodobnie zreżyserowany!!!! Oscara zgarnął zdecydowanie zasłużenie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:28, Piciambeer napisał:

A czy masz jeszcze na koncie jakieś inne filmiki z G w roli głównej?? Jak tak to bym prosił
o podanie linka:D

Niestety nie :( ale może zrobie jakiś nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 19:31, kuba330 napisał:

> A czy masz jeszcze na koncie jakieś inne filmiki z G w roli głównej?? Jak tak to bym prosił

> o podanie linka:D
Niestety nie :( ale może zrobie jakiś nowy


Szczerze mówiąc twój filmik pod tutyłem "GIŃ" powalił mnie śmiechawką na podłogi. Oscar zdobyty zasłużenie- szacuneczek:) Chociaż filmik mógłby być ciut dłuższy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2007 o 22:14, mroczny mrok napisał:

Szczerze mówiąc twój filmik pod tutyłem "GIŃ" powalił mnie śmiechawką na podłogi. Oscar zdobyty
zasłużenie- szacuneczek:) Chociaż filmik mógłby być ciut dłuższy:)

Nie sądziłem że ten film jest taki dobry :D a tu sie okazuje że sie komuś nawet bardzo podoba, dzienX :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 22:44, kuba330 napisał:

Nie sądziłem że ten film jest taki dobry :D a tu sie okazuje że sie komuś nawet bardzo podoba,
dzienX :D

Oglądałem ten filmik... Jest... ciekawy, nie powiem!! :)
Jeśli ktoś znajdzie jeszcze jakieś filmy na temat Gothica to poproszę... :P (Wrzoda widziałem)
A wracając do filmu... Zastanawiałem się o czym będzie filmik czytając tytuł... :)
Myślałem, że jakiś szczególnie szybki i efektowny kombos, a tu proszę... :P
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kolejny problem w świątyni śniącego. Jestem mniej więcej w miejscu gdzie jest pomieszczenie zalane krwią niedaleko stoi Gor boba. W pomieszczeniu z krwią uruchamiam wszystkie przełączniki, otwiera się pomieszczenie z trzema przełącznikami (po uruchomieniu każdego za każdym razem pojawia się demon). Zabijam Gor boba (nie chce mnie przepuścić) ale przejście za nim nie otwiera się. Co trzeba zrobić by się otworzyło albo gdzie pójść ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz ilu szamanów już zgładziłeś ? Nie pamiętam już dobrze, ale skoro tamte przełączniki nie otworzyły kraty (próbowałeś tej kombinacji co przedtem) to musisz iść gdzie indziej a tam wrócić później. Schodziłeś do podziemi to tam gdzie tak ciemno i chodzą pełzacze, nimi też dojdziesz do jednego szamana i tak też są przełączniki do pobawienia się z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować