Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dziękuje za gratulacje xD

PS. Podobnie załatwiłem ziomka od fizyki... Eh, to mi się podoba, jak ich zatyka xD
PS2. I have a little (?) problem. When I download "Diccuric" mod. When is 32% nagle is open a window "download finished" and DUPA. Tak na prawdę nie zciągneło:( Z oficjalnej [po niemiecku:D] strony tego Moda:/ Please help!! And information: my english is ill :D Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym tak "załatwić" profesora od geografii. Na pytanie " gdzie jest Górnicza Dolina? " byłby by całkiem ciekawe odpowiedzi. :) Przy założeniu że profesor nie grał w Gothica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy... wypróbuję:) Problem w tym, że w tym roku kończę półtora dekady i z profesorami styczności nie miałem:) Ale na wyższych szkołach może to wypróbuję również:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nic :P Zawsze możesz wykorzystać na nauczycielu, który Ciebie teraz uczy goegrafii. :P Mówłem `profesor` bo tak się już w liceum przyzwyczaiłem. ;-)

Albo takie pytanko na sprawdzianie: "Jakiego znasz najsłynniejszego kartografa ?" Odp: Grahama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 15:33, szerszeń45 napisał:

No to nic :P Zawsze możesz wykorzystać na nauczycielu, który Ciebie teraz uczy goegrafii. :P
Mówłem `profesor` bo tak się już w liceum przyzwyczaiłem. ;-)

Albo takie pytanko na sprawdzianie: "Jakiego znasz najsłynniejszego kartografa ?" Odp: Grahama
:)

Albo trzeba "włefiście" :) powiedzieć, że zostajemy Łowcami Smoków i potrzebujemy większej siły...
Odp? Wróćcie, jak nabierzecie większego doświadczenia. Macie za mało punktów nauki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2007 o 16:51, szymonsen napisał:

Albo trzeba "włefiście" :) powiedzieć, że zostajemy Łowcami Smoków i potrzebujemy większej
siły...
Odp? Wróćcie, jak nabierzecie większego doświadczenia. Macie za mało punktów nauki... :)


A od chemii że potrzebujemy więcej many :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:24, Gorn7 napisał:

Jak nazywa się baal który chce zabic później beziego ten

Baal Lukor, jeśli mnie pamięć nie zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:30, Bajuj napisał:

> Jak nazywa się baal który chce zabic później beziego ten
Baal Lukor, jeśli mnie pamięć nie zawodzi.

Nie mogłem sobie przypomnieć, dobrze napisałeś- jest to Ball Lukor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:55, Łukasz.G napisał:

Skad wy te Quizy bierzecie .. :P ?


Na forum jest temat - quiz o gothicu. Zadaje się i odpowiada na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić mapę całej kolonii górniczej skoro Stary obóz jest zamknięty ?? Jak byłem w II rozdziale to kupiłem od Grahama ale jest okrojona (teren wieży Xardasa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:59, Ecko09 napisał:

Nie wiem, poszukaj w NO.


W nowym obozie znalazłem Cronosa z jedną mapą - mapą obozu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 18:09, kolektor napisał:

W nowym obozie znalazłem Cronosa z jedną mapą - mapą obozu :(

Ta mapka co kupiłeś od Grahama jest kompletna lepszej nie znajdziesz. Tereny orków dopiero namaluje Ci pewna osoba (nie wiem czy grałeś dlatego nie zdradzam kto) w późniejszych rozdziałach. Trzymaj mapę przy osobie a wtedy dostaniesz możliwość w dialogu aby NPC domalował brakujące fragmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2007 o 18:13, Bajuj napisał:

Ta mapka co kupiłeś od Grahama jest kompletna lepszej nie znajdziesz. Tereny orków dopiero
namaluje Ci pewna osoba (nie wiem czy grałeś dlatego nie zdradzam kto) w późniejszych rozdziałach.
Trzymaj mapę przy osobie a wtedy dostaniesz możliwość w dialogu aby NPC domalował brakujące
fragmenty.


Chyba jeszcze nie doszedłem. Mam teraz udać się po raz pierwszy raz udać się do wieży Xardasa na zlecenie Magów Wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować