Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Ta, on był już przestarzały w momencie kupienia, a wymieniam go od dobrych kilku lat... i ciągle nie mam kasy :/
trzeba w końcu ruszyć cztery litery i iść do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 16:05, KrzychW napisał:

> Pytanko: na jakim konfigu kompa grałeś w Diccurica ?
> Tak się zastanawiam czy dałoby się na mojej maszynie pograć w ten mod...
Sprzęt na którym grałem bardzo stary nie był.Celeron 3,06GHz, GF7900GS i 2GB Ram.Jeżeli na
Twoim sprzęcie da się grać w Gothic 1 , to i Diccuric powinien działać.Z tego co wiem , wymagania
są takie same.



Wymagania diccurica to cos pomiedzy g1 i g2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 17:46, Iras. napisał:

Wymagania diccurica to cos pomiedzy g1 i g2.

Zatem bankowo `żabki` na mym sprzęcie będą mocniejsze aniżeli przy pierwszej części. :)
Nie mam większego wyboru. Muszę kupić nowy komp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajną kapliczkę głęboko na bagnie. Jest to mały kamień nad którym unosi się niebieski płomień, podobny do ognika z dwójki. To do czegoś służy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety do niczego, ale jest to fajny ozdobnik na bagnach :)
Szkoda, że tak daleko na mokradłach, ale i tak fajnie wygląda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2007 o 18:37, Zgłębiczart napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21545&pid=6
O ile dobrze pamietam to z Mordragiem, nie Laresem idzie się do Nowego Obozu :)


Pewnie Walgierzowi pomyliło się z sytuacją z Gothic 2, kiedy to Lares może nas zaprowadzić na farmę Onara do Lee. Nothin'' special. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2007 o 19:10, Luke Shadow napisał:

Pewnie Walgierzowi pomyliło się z sytuacją z Gothic 2, kiedy to Lares może nas zaprowadzić
na farmę Onara do Lee. Nothin'' special. :)

Albo z nocy kruka, kiedy prowadzi nas do Doliny Budowniczych. Każdemu może sie zdarzyć, moderator tez człowiek :) Tylko martwie sie o tego gościa :P. Pewnie teraz szuka Laresa w SO xD [proponuje koniec off topa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:23, Zgłębiczart napisał:

> na farmę Onara do Lee. Nothin'' special. :)
Albo z nocy kruka, kiedy prowadzi nas do Doliny Budowniczych. Każdemu może sie zdarzyć, moderator
tez człowiek :) Tylko martwie sie o tego gościa :P. Pewnie teraz szuka Laresa w SO xD [proponuje
koniec off topa :]

Musimy wspierać tego gościa duchowo, może po mimo wszelakich przeszkód uda mu sie znaleźć Laresa w SO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest taki tępy. Jak rozmawiał z Ratfordem to będzie wiedział gdzie jest Mordrag a gdzie Lares. Świat gry jest na tyle przejrzysty, że można się pokapować kto gdzie się znajduje. :) Wystarczy umieć grać i rozmawiać z NPCami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 14:57, szerszeń45 napisał:

Chyba nie jest taki tępy. Jak rozmawiał z Ratfordem to będzie wiedział gdzie jest Mordrag a
gdzie Lares. Świat gry jest na tyle przejrzysty, że można się pokapować kto gdzie się znajduje.
:) Wystarczy umieć grać i rozmawiać z NPCami.

No gothic dla mnie jest bardzo przejrzystą grą, od razu sie kojarzy kto jak sie zwie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 14:57, szerszeń45 napisał:

Chyba nie jest taki tępy. Jak rozmawiał z Ratfordem to będzie wiedział gdzie jest Mordrag a
gdzie Lares. Świat gry jest na tyle przejrzysty, że można się pokapować kto gdzie się znajduje.
:) Wystarczy umieć grać i rozmawiać z NPCami.


No chyba ze ktos gra przewijajac caly czas dialogi, a wie co robic tylko z poradnikow lub for :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:08, szerszeń45 napisał:

Nie rozumiem takiego grania. Przecież właśnie te rozmowy z NPCami są w Gothicu najlepsze.

Ja też mało co z tego kapuje, szczególne ekscytujące są rozmowy z wrzodem :D. Na poważnie to fajnie że są takie gry jak gothic co można pogadać a nie non stop sie napiatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o poważne rozmowy z NPCami którzy mają jakiś tam ważniejszy wpływ na fabułę :)
Ale Wrzód jak najbardziej, ale dla mnie to irytujący człowiek.
A jak ktoś lubi rzeźnię niech odpali Diablo czy inny Titan Quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:08, szerszeń45 napisał:

Nie rozumiem takiego grania. Przecież właśnie te rozmowy z NPCami są w Gothicu najlepsze.

Nie mowie ze ja tak gram, ale niektore osoby (czysty przyklad nie zadna sugestia) kupuja RPG takie jak gothic tylko po to zeby sobie grac w to jak w jakiegos FPSa :P.

------->kuba330 Co do wrzoda wyszedlem z nim za miasto i zabilem po minucie rozpoczecia znajomosci z nim :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 15:18, Smash napisał:

------->kuba330 Co do wrzoda wyszedlem z nim za miasto i zabilem po minucie rozpoczecia
znajomosci z nim :).

Jak mogłeś zabić takiego uprzejmego i miłego facia ;( - żart oczywiście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wrzoda wyszedlem z nim za miasto i zabilem po minucie rozpoczecia

Dnia 12.04.2007 o 15:18, Smash napisał:

znajomosci z nim :).

Nawet to nie jest potrzebne.Wystarczy w obozie ciachnąć go mieczem bez zabijania , a Wrzód ucieka i w następnej rozmowie jest na nas obrażony i mamy spokój.Siada sobie na ławeczce obok kociołka Snaffa i więcej nas nie zaczepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować