Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 22:50, knopfler napisał:

A z jego inteligencją się rzeczywiście nie postarali, ale nie zapominajmy jak stara to
jest gra i ma prawo miec błędy i bugi. Co innego G3.

Grze można wybaczyć, że robiona była przy użyciu archaicznej (dzisiaj już tak...) technologii, ale bugi mogli dopracować. NPC ledwo radzą sobie "na świeżym powietrzu", a co dopiero w kopalni, gdzie co chwile trzeba chodzić po drabinach, łatwo spać na dół etc... No i jeszcze ten zabugowany Gorn, który co chwile atakuje Bezimiennego. Mogli pominąć to, albo usprawnić myślenie Gorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko gothic 1,2,3 to prawie najlepsza gra w stosunku do mnie ale najbardziej mi się podobała 2 część grałem wtedy u kumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:14, Luke Shadow napisał:

Grze można wybaczyć, że robiona była przy użyciu archaicznej (dzisiaj już tak...) technologii,
ale bugi mogli dopracować. NPC ledwo radzą sobie "na świeżym powietrzu", a co dopiero w kopalni,
gdzie co chwile trzeba chodzić po drabinach, łatwo spać na dół etc... No i jeszcze ten zabugowany
Gorn, który co chwile atakuje Bezimiennego. Mogli pominąć to, albo usprawnić myślenie Gorna.


No to jest fakt. Ale zauważmy że Gothic robiła wtedy debiutująca i nikomu nie znana brygada Piranha Bytes. Nikt nie oczekiwał że gra zostanie hitem. A tu niespodzianka ... Widać było to niedoszlifowanie na każdym kroku, jednak gra wciągała mimo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 10:57, Maz'e napisał:

Powiem krótko gothic 1,2,3 to prawie najlepsza gra w stosunku do mnie ale najbardziej mi się
podobała 2 część grałem wtedy u kumpla

A dla mnie jedynka jest jednak najlepsza. Mimo bugów jej klimat był nie do podrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrafię rozstrzygnąć. I Gothic i Gothic II podobały mi się bardzo ... Ale ze względu na bugi w Gothic to chyba jednak G II mi się bardziej podoba. Ale zwycięża minimalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest taki.. Nie mogę wpisać żadnego kodu... Aktywuje mi się Marvin-mode ale jak wcisnę F2 to nie pojawia się żadna konsola tylko okno z misjami, a tam nie mogę nic wpisać... Czy ktoś wie może co trzeba zrobic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 15:25, Franki85 napisał:

(...)
Czy ktoś wie może co trzeba zrobic??????


Granie na kodach w Gothic''a to grzech, ale trudno, twoj wybór... :P


Z tego co wiem, chyba najpierw trzeba wcisnąć przycisk odpowiadający statystykom ("B", ?"C''?, nie pamiętam jaki jest domyślnie przypisany temu przycisk), wpisujesz marvin, wychodzisz ze statystyk i wtedy F2... nigdy tego nie robiłem, ale to raczej właściwa kolejność...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 15:53, szerszeń45 napisał:

Kody to kiepski sposób by grać w takie gry jak Gothic.
W każdym razie tu masz instrukcję:
http://www.gothic.phx.pl/gothic/infopage.php?id=2

Jeśli wszystko zrobiłeś jak należy a konsola się nie uruchamia, to znaczy, że masz cholerne
szczęście i nie będziesz grać na kody. :P

Przeszedłem już ją trzy razy bo to zaj...sta gra i ani razu kodu nie użyłem ale teraz chciałbym spróbować, a tu foka. Zaraz włączę gierkę i sprawdzę to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 18:57, Memorr napisał:

Przeciez granie na kodach nie daje takiej radosci jak gra bez nich;]

No ale skoro juz ktoś grał bez kodów to można sie z kodami pobawić. Jesli jednak ktos gra pierwszy raz na kodach to to rzeczywiscie zabija przyjemnosc gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z toba
polecilem qmplowi G2:NK
a on nie dosc ze przeszedl ja na kodach w tydzien to od xardasia wyszedl z 1000 we wszystkich statach i w zbroi palladyna i sam to widzialem bo zaczynal przy mnie a potem sie dziwil czemu ta gra taka latwa jest
smutne..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 21:14, lancuch napisał:

zgadzam sie z toba
polecilem qmplowi G2:NK
a on nie dosc ze przeszedl ja na kodach w tydzien to od xardasia wyszedl z 1000 we wszystkich
statach i w zbroi palladyna i sam to widzialem bo zaczynal przy mnie a potem sie dziwil czemu
ta gra taka latwa jest
smutne..:((

A jakby grał bez kodów, to by pewnie się dziwił dlaczego taka trudna :)
Ja kody dopuszczam tylko w jednym przypadku. Gdy po raz kolejny przechodzisz grę i chcesz sobie "pocheatować" dla fun-u.
Aha. Ja raz użyłem trainera w Delta Force Helikopter w Ogniu. Ale z innego względu.Nie wiem dlaczego (podejrzewam że mapa była ogromna) ale na jednej planszy gra baaardzo mi skakała. W granicach 10 FPS. A że w DF HwO jest ograniczona liczba save na misję (w tej były 3) nie dało się tego inaczej przejść> A trainer dawał mi nieograniczoną liczbę save na misję. To był jeden, jedyny raz gdy poszedłem na skróty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować