Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

ile gier mam/mamy/macie zarejestrowanych może padnie jakiś rekord

594 postów w tym temacie

19 zarejestrowanych gier.
265 wPLN
przy czym piszę codziennie mejle do CDP z pytaniem czemu w PESie 6 nie ma karty rejestracyjnej :? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

31 zarejestrowanych, 91 wplnów <ostatnio dużo wydałem> i jeszcze Gothic 3 i Neverwinter Nights 2 będą 3 stycznia ^^

Co do rekordu, to pamiętam, kiedyś posta tutaj napisał Evil Kaan, trzeba by przewertować temat.On miał chyba najwięcej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 19:01, Razak napisał:

Ten temat powinien być uznany jako spam (tak samo temat "ile macie wpln-u?")



Chyba ty piszesz spam!Jakoś jeszcze żaden moderator tematu niezamknąl czyli wsystko jest w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego mojego posta w tym temacie (jest na pierwszej stronie) trochę się zmieniło. Rok 2006 kończę 43 tytułami zarejestrowanymi na moim koncie.
wPLNów tylko 147, bo sporo udało mi się wykorzystać robiąc zakupy w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ludziska to macie sporo gierek i do tego tych o wyzszec cenie, ja chyab najdrozej 49zl za gre zaplacilem:) gdyby nie to ze gierek ostatnio mam sporo to bym sie szykowal do "rekordowego zakupu" medieval 2 za 59.90 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 18:24, Guciothic napisał:

a ile wydanych?


A z 20 ;] Nie pamietam juz ile mozna bylo placic za Dark Crusade''a, ogolnie rzecz biorac wole kupic giere w sklepie na miejscu, niz czekac na paczke pare dni, wiec wPLN czeka sobie na lepsze chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować