Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Najlepsze gry wyścigowe

116 postów w tym temacie

Najlepszą grą wyścigową jest Need For Speed:Porsche-najlepsza gra we wszechświecie,pamiętam jak się grywało 7 lat temu w to cudo.Sam miód.Potem jest-uwaga-Alarm For Cobra 11:Nitro!Świetna gra,jakich mało i za 2 dyszki:)Za mało doceniana gra.Już 25 stycznia premiera 2 części,muszę mieć choćby nie wiem co:)Następnie jest TDU na równi z NFS:Carbon.Potem Ukochana przeze mnie Trackmania Nations.Kolejno są Need For Speedy:Most Wanted,Underground 2,Pro Street,Hot Pursuit 2 i Underground.Potem jeszcze Trackmania United.Jeszcze potem Flatout 2 i Crashday.Jeszcze potem Ford Racing 3 i Ford Street Racing.Jeszcze potem GTI Racing.Jeszcze potem World Racing 2.Następnie Toca 2.Kolejno Colin 4 i colin 5 jak i Dirt.Dość dobrą grą jest też Mad Tracks.Kolejno lubię też Mashed.
Skończę na NAJGRORSZEJ GRZE wyścigowej-Glacier.Co to jest!Muza do niczego,grafa też,nic grywalności.DO NICZEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka stara gierka Off-road, całkiem przyjemna, Insane od Codies, ostatnio w CD-Action była jakaś recka symulacji aut terenowych i jazdy po bezdrożach. Niestety zapomniałem tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną grą wyścigową jest Pure, ponieważ bardziej lubię quady niż samochody. Jeżeli jednak chodzi o samochodówki to zdecydowanie wybieram Flatout 2. Radość z rozbijania tych samochodów jest ogromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:16, Alexx1 napisał:

Jest taka stara gierka Off-road, całkiem przyjemna, Insane od Codies, ostatnio w CD-Action
była jakaś recka symulacji aut terenowych i jazdy po bezdrożach. Niestety zapomniałem
tytułu.


Acha, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio grywam sobie w Pure w Pro Street który nie wiem dlaczego nagle mi sie spodobał i w Race Driver Grid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise
Ładna grafika, świetna grywalność, pełno satysfakcji z rozwalania. Nie ma tu wyrobionego stereotypu kupowania coraz to lepszych aut i nie ma również monotonności. Do tego dochodzą takie smaczki, jak dokładnie zniszczenia wozu, akrobacje oraz przede wszystkim świetny tryb On-Line. Nie można również pominąć innowacyjnego sposobu rozpoczynania wyścigu (palenie gumy na światłach) oraz szukania na własną rękę mety. Poza tym soundtrack nowego Burnouta posiada takie hity, jak "Guns N Roses - Paradise City" czy "Avril Lavigne - Girlfriend".

NFS: Most Wanted
Wg. mnie i pewnie wielu najlepsza część całej serii. Niesamowity klimat, fabuła i niepowtarzalny styl. Ładna nawet bardzo ładna grafika oraz policja, której tak bardzo brakowało w UG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli chodzi o NFS-y to zdecydowanie Most Wanted....

Jeśli symulator to tylko GTR 2 bo zapewnia nieziemskie emocje, o realizmie nie muszę wspominać...

Dalej idąc Race Driver: GRID za grafikę, grywalność ilość pojazdów, przyjemny model jazdy i ciekawe multi jeśli nie trafimy na crasherów.

Na PS 2 najlepsza gra wyścigowa to zdecydowanie Gran Turismo 4, połączenie arcade z symulacją, ogromna liczba wozów (700!!!) znośna grafika jak na kilkuletnią grę na PS2 i rozrywka na miesiące.

Na Xboxa 360 król mógł być tylko jeden.....Project Gotham Racing 4... Świetna grafika, najlepsze wozy jeżdżące po Ziemi, dobre multi, zmienne warunki atmosferyczne, Nordschleife, dźwięk silników, grywalność po prostu wszystko.

Nie wspominam o innych świetnych grach jak Burnout Paradise, Forza Motorsport 2, Pure czy Test Drive Unlimited, bo o tej godzinie nie chce mi się tyle pisać xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować