Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

No to dzisiaj miałem kolejny rzut nauczycieli. Na pierwszy ogień facet od matmy. Wygląda jak Boberek i gada przez zęby. Nauczycielka od Łaciny może być, nawet ładna. Historyczka to już takie wyższe stany średnie:P Zresztą nie wiem, bo to dopiero lekcja organizacyjna. Za to informatyczka to już w ogóle babcia, ale mówi całkiem do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele... Jeśli wytrzymasz do końca roku szkolnego to będziesz moim bohaterem! ;D Strasznie dużo lekcji masz w ciągu jednego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej gimnazjum miałem jeszcze więcej lekcji (cztery razy po 8 i raz po 7) + 2 godziny obowiązkowego fakultetu po lekcjach w jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy macie tyle godzin? Ja chodze do 1 LO i mam 34h tygodniowo. Chociaż chcą nam wrzucić jeszcze PDŻ, ale na to nie będę chodził, bo po co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w III gimnazjum i mam 30 godzin od tego można odjąć 4 bo nie chodzę na wf bo gość od wf to mój trener i pozwala mi nie chodzić za to chodzę na treningi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:20, Unser Fuhrer napisał:

Ja moge być twoim bohaterem - ma 36h tygodniowo - ja tak miałem w 1 i 2 gimnazjum :)

Jezuu... Polskie szkolnictwo... :D
BTW Racja, mieszkam w Szkocji, a dokładniej to w Edynburgu.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:21, reykan napisał:

Skąd wy macie tyle godzin? Ja chodze do 1 LO i mam 34h tygodniowo. Chociaż chcą nam wrzucić
jeszcze PDŻ, ale na to nie będę chodził, bo po co:)

4 x Polski
6 x angielski
3 x niemiecki
7 x matematyka
4 x informatyka
4 x fizyka
1 x historia
1 x wiedza o kulturze
2 x chemia
1 x geografia
3 x WF
1 x przysposobienie obronne
2 x religia/etyka (w moim przypadku etyka)
∑ 39 lekcji
A chcą nam jeszcze dorzucić francuski/hiszpański :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:28, galaus napisał:

Ja To Dziś Dostałem Romanowskie Munury :/ przyyyypałowe... I Jestem w II gimnazjum...

Nie martw sie przynajmniej się możecie gąbkami rzucać i ciuchy będą czyste :) (trzeba widzieć te dobre strony ;))

--> reykan

Ja mam podobnie jak Ty 34 h tygodniowo (jestem na biochemie z rozszerzonym angielskim) i też jestem w I LO
W sumie jak na tyle godzin to mam świetny plan lekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:33, reykan napisał:

Żarty! Do której ty chodzisz klasy, że masz tyle godzin. A ja myślałem, że to ja mam przerąbane.

Nie żarty, niestety :( Chodzę do I klasy LO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:36, galaus napisał:

Bimbermistrz uczysz sie Hiszpańskiego tak jak ja!!! Hola Mi Companiero

Oh non! J''etudie francais :) A dokładniej to uczyłem się. Między innymi wybrałem klasę informatyczną, by się francuskiego nie uczyć, ale niektórzy są za wprowadzeniem go do planu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh jestem już w III LO, cieszyć się czy płakać, że jestem maturzystą?

No a obecnie mam 30 godzin tygodniowo... To jest zaleta klas kończących, jest mniej godzin... W II klasie jest najgorzej, w tedy to miałem napchane nieźle, a teraz już spokojnie się robi..
Tera zdać mature i na studia... hmm łatwizna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:41, Bimbermistrz napisał:

Między innymi wybrałem klasę informatyczną,
by się francuskiego nie uczyć, ale niektórzy są za wprowadzeniem go do planu :/

A to ja miałam lepiej... też się uczyłam w gim francuskiego i chciałam od niego uciec. Moja grupa językowa nie powstała i... przydzielili mnie na francuski xD mam nadzieję, że się uda zamienić bo jedna dziewczyna chciała się wymienić za niemiecki... wcale nie mój ulubiony język ale po co mam sie uczyć od początku tego samego... (na francuskim nie powstała grupa która kontynuuje naukę fr. tylko podstawowa...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:42, galaus napisał:

:D niemyli ci sie francuz z Hiszpanem??

Nie, gdyż hiszpańskiego się nie uczyłem (aż tak przerąbane nie miałem, by musieć uczyć się naraz angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego :). Te dwa ostatnie języki były do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować