Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 11:13, mateuszbanach0 napisał:

ja jutro mam spr z matmy z calej 1 technikum!!!! jak ja to napiszę, jak połowy nie umiem?!


Na 2. ;] q=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 11:20, Calia napisał:

> ja jutro mam spr z matmy z calej 1 technikum!!!! jak ja to napiszę, jak połowy nie
umiem?!

Na 2. ;] q=

moze na 3, bo w wakacje zaliczylem poprawke z matmy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 11:22, mateuszbanach0 napisał:

> > ja jutro mam spr z matmy z calej 1 technikum!!!! jak ja to napiszę, jak połowy
nie
> umiem?!
>
> Na 2. ;] q=
moze na 3, bo w wakacje zaliczylem poprawke z matmy ;(


To jak na 3 to się nie martw. Zrób dobre ściągi [byle ręcznie - trochę zawsze się zapamięta] i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2008 o 11:25, Calia napisał:


To jak na 3 to się nie martw. Zrób dobre ściągi [byle ręcznie - trochę zawsze się zapamięta]
i będzie ok.

sciagi... hehe siedze w 1 lawce przed biurkiem nauczycielki - wiec odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 11:27, mateuszbanach0 napisał:


>
> To jak na 3 to się nie martw. Zrób dobre ściągi [byle ręcznie - trochę zawsze się
zapamięta]
> i będzie ok.
sciagi... hehe siedze w 1 lawce przed biurkiem nauczycielki - wiec odpada :(


Zależy. Najczęściej nauczyciele pilnują ostatnich ławek. W pierwszej ściąga się najbezpieczniej. Ale to Ty wiesz lepiej czy się da czy nie. W każdym razie teraz zamiast siedzieć na forum poczytaj zeszyty q= Gderam trochę, ale takie czytanie tuz przed sprawdzianem/egzaminem potrafi sporo pomóc. Masz jeszcze jeden dzień - wykorzystaj go. Zrób po jednym zadaniu z tego co umiesz, po kilka [optymalnie wychodzi mi 3] z tego, czego nie umiesz. Jeden dzień to naprawdę dużo. Tym maminym akcentem kończę, kopię Cię w tyłek na szczęście [bo moje kopy działają] i czekam na wieści jak Ci poszło. [Jutro rzecz jasna q= ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 16:13, Budyn napisał:

ManiekBL- Zośka, a dokładniej Tadeusz Zawadzki, to bohater autentyczny.


No przecież napisałem, że każdy powinien ich znać bo to postacie autentyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 11:32, Calia napisał:

>
> >
> > To jak na 3 to się nie martw. Zrób dobre ściągi [byle ręcznie - trochę zawsze
się
> zapamięta]
> > i będzie ok.
> sciagi... hehe siedze w 1 lawce przed biurkiem nauczycielki - wiec odpada :(

Zależy. Najczęściej nauczyciele pilnują ostatnich ławek. W pierwszej ściąga się najbezpieczniej.
Ale to Ty wiesz lepiej czy się da czy nie. W każdym razie teraz zamiast siedzieć na forum
poczytaj zeszyty q= Gderam trochę, ale takie czytanie tuz przed sprawdzianem/egzaminem
potrafi sporo pomóc. Masz jeszcze jeden dzień - wykorzystaj go. Zrób po jednym zadaniu
z tego co umiesz, po kilka [optymalnie wychodzi mi 3] z tego, czego nie umiesz. Jeden
dzień to naprawdę dużo. Tym maminym akcentem kończę, kopię Cię w tyłek na szczęście [bo
moje kopy działają] i czekam na wieści jak Ci poszło. [Jutro rzecz jasna q= ]


nie da rady sciagac w 1. ale kop w tylek podzialal - przelozywa spr na za tydzien!!! dzieki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 13:51, mateuszbanach0 napisał:

> >
> > >
> > > To jak na 3 to się nie martw. Zrób dobre ściągi [byle ręcznie - trochę
zawsze
> się
> > zapamięta]
> > > i będzie ok.
> > sciagi... hehe siedze w 1 lawce przed biurkiem nauczycielki - wiec odpada :(

>
> Zależy. Najczęściej nauczyciele pilnują ostatnich ławek. W pierwszej ściąga się
najbezpieczniej.
> Ale to Ty wiesz lepiej czy się da czy nie. W każdym razie teraz zamiast siedzieć
na forum
> poczytaj zeszyty q= Gderam trochę, ale takie czytanie tuz przed sprawdzianem/egzaminem

> potrafi sporo pomóc. Masz jeszcze jeden dzień - wykorzystaj go. Zrób po jednym zadaniu

> z tego co umiesz, po kilka [optymalnie wychodzi mi 3] z tego, czego nie umiesz.
Jeden
> dzień to naprawdę dużo. Tym maminym akcentem kończę, kopię Cię w tyłek na szczęście
[bo
> moje kopy działają] i czekam na wieści jak Ci poszło. [Jutro rzecz jasna q= ]

nie da rady sciagac w 1. ale kop w tylek podzialal - przelozywa spr na za tydzien!!!
dzieki!!!!!

polecam się na przyszłość q=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden dzień i będę po pierwszym tygodniu w II klasie liceum z czego się bardzo cieszę. Dzisiaj miałam lekkie lekcje, ale było ich aż 8. rano PP (podstawy przedsiębiorczości, dla tych, co nie wiedzą). Zapisaliśmy sporo, ale nauczycielka nawet sensownie prowadzi lekcje. Potem dwa niemieckie. Wkurzyłam się na grupę, bo nikt nie chciał się zgłosić do odp aż w końcu sama się zgłosiłam (bez nauki, wręcz zastanawiałam się nad zgłoszeniem np). No, ale -5 jest ;P Potem były dwa wfy z jakąś studentką. Ogólnie zanudziliśmy się na śmierć. Potem informatyka. Nawet szybko zleciało (czas przy kompie z reguły leci szybko :P). Chłopcy chcieli włączyć ostre zdjęcia jakieś pani a tu - cenzor :P Ogólnie ubaw był przedni, tym bardziej, że owa kobieta ze zdjęcia była w pełnym odzieniu (tak było widać na pomniejszeniu). Potem majca i w miarę normalne tematy się wreszcie zaczęły no i na końcu chemia. Horror. Potem jeszcze godzinkę posiedziałam z koleżanką bo nie rozumiała majcy a w poniedziałek jest sprawdzian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumuję moje pierwsze dwa tygodnie w trzeciej klasie gimnazjum. Ogólnie jest dobrze, nie ma gorszych ocen niż 5, żadnej uwagi w dzienniku (chociaż było już trochę słownych upomnień za przeklinanie). Zacząłem również treningi w szkolnej drużynie siatkówki. Pierwszy trening nie wypadł za dobrze, ale do zawodów dużo czasu, więc myślę, że się zgramy. Atmosfera w szkole również miła, więc nie mam na co narzekać. Oby tak do końca roku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:18, bartek_kawa napisał:

> liceum jest fajne.
> bez odbioru
Zgadzam się. I to zdecydowanie.


A najfajniejsze jak się je wreszcie skończy [= :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nic nie zakładaj, oczyść umysł..." To na razie początki, wiem bo sam byłem rok temu na tym etapie co Ty teraz i uwierz mi, że do testów was będą cisnąć, a potem to już tylko nieprzespane noce by poprawić oceny na koniec roku. Ale zdecydowanie łatwiej jest w gimnazjum niż liceum.

A teraz może ja opowiem co u mnie w budzie słychać. W budzie...raczej powinienem nazwać to warownią, moja szkoła ma 430 lat tradycji za sobą, sam Mikołaj Kopernik chodził do tej szkoły, więc "rispekt" budynek ode mnie ma. W każdym bądź razie, przez pierwsze dwa tygodnie mieliśmy okres ochronny, aczkolwiek się on już skończył i teraz zaczyna się nauka. Już mamy trzy spr. zapowiedziane. Teraz może temacik przekieruje na salę gimnastyczną, której nie ma na terenie szkoły, ale idzie się do niej 7 min. Budynek również zabytkowy, ma równo 115 lat. Lecz muszę przyznać, że sala niesamowita, lepszej nie widziałem jeszcze, wyposażenie ma najlepsze w Toruniu pod, dlatego też zapisałem się na SKS z gimnastyki by ćwiczyć FreeStyle (Rundak, Fiflak, ButterflyKick itp.). Generalnie: będzie się działo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować