Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2009 o 18:32, master962 napisał:

nie wszystkie książki można odkupić :] poza tym w niektórych szkołach z książkami jest
taki bajzel że prawie każdy rocznik ma inną książkę do tego samego przedmiotu


Myślisz, że ja się tym przejmuje ? Proszę Cię, i tak z większości książek nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Problemem jest jeszcze to, że nasze jakże kochane Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach reformy szkolnictwa każe kupować podręczniki z rocznika 2008/2009. Tylko po co? Matma się nie zmieni. Rozumiem, geografia. Ale żeby wszystkie książki musiały pachnieć nowością?!

Nie wiem jak u Was, ale ja muszę mieć wszystkie podręczniki z rocznika 2008 i w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 18:51, Burszurasek napisał:

Myślisz, że ja się tym przejmuje ? Proszę Cię, i tak z większości książek nie korzystam.

a myślisz że ja się tym przyjmuję? :] a to że nie korzystasz z książek to już twój problem są jednak ludzie którzy korzystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 21:17, Starscream napisał:

Ja ksiazki bede kupowac dopiero w poniedzialek albo wtorek
Wezcie mnie nie dobijajcie

Weź mnie nie dobijaj swoimi problemami :P Ja muszę się kuć na spr z fizyki który będzie drugiego dnia od rozpoczęcie Argh !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 21:41, HeyBabyGirl napisał:

> Ja ksiazki bede kupowac dopiero w poniedzialek albo wtorek
> Wezcie mnie nie dobijajcie
Weź mnie nie dobijaj swoimi problemami :P Ja muszę się kuć na spr z fizyki który będzie
drugiego dnia od rozpoczęcie Argh !!!

Straszne;p
A ja ide do szkoly z 2 konca miasta gdzie w klasie nie bd znal nikogo
Na dodatek ostatni miesiac wszyscy wagarowalismy a mial byc "wstep" do 1 LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2009 o 21:13, master962 napisał:

a myślisz że ja się tym przyjmuję? :] a to że nie korzystasz z książek to już twój problem
są jednak ludzie którzy korzystają


Bóg z nimi, ja większość zapamiętuje z lekcji i najwyżej czytam notatki czekając w klasie na nauczyciela. Te książki to jest tylko zwykłe trzepanie kasy za nic... Wszystko to można znaleźć w internecie lub szkolnych czytelniach. Eh, biznes jest biznes. Wiesz, najgorsze jest to, że książki mogłyby być tańsze o połowę, gdyby nie były tak odpierdolone ( szata graficzna, w cholerę rysunków ). Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2009 o 00:44, Burszurasek napisał:

Bóg z nimi, ja większość zapamiętuje z lekcji i najwyżej czytam notatki czekając w klasie
na nauczyciela. Te książki to jest tylko zwykłe trzepanie kasy za nic... Wszystko to
można znaleźć w internecie lub szkolnych czytelniach. Eh, biznes jest biznes. Wiesz,
najgorsze jest to, że książki mogłyby być tańsze o połowę, gdyby nie były tak odpierdolone
( szata graficzna, w cholerę rysunków ). Masakra.


Wiesz, tylko,że w niektórych szkołach nauczyciele mają tak ponapieprzane, że jak nie masz podręcznika do laskę dostajesz, nie ważne czy na tej lekcji była potrzebna czy nie.
Ostatnio się zastanawiałem czy nie znaleźć podręczników w internecie i chodzić do szkoły z kartkami A4, ale raz, ze mi się nie chce, a dwa, ze to chyba nielegalne by było.

A co do tego, ze książki powinny być o połowe tańsze, to tak zgadzam się z tym jak nikt, moje książki od angielskiego kosztują coś ok. 70 zł, nie ma bata, zeby je się odkupiło od kogoś ze starszej klasy, w podręczniku jest tyle rysunków, obrazków, że stanowią jakieś 70%, wsystko kolorowe, głównie to zdjęcia jakichś ludzi i domyślam się, że to za nich tyle płacimy, przecież firma musi im zapłacić za zrobienie im zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OO wy idziecie do szkoły kiedy ja jadę na wakacje :) haha pijąc leszka w Międzyzdrojach. Oraz przy innych czynnościach (czytaj strzelanie z paintballu walka z falami) będę o was nie pamiętał:P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 11:32, Ponury666 napisał:

OO wy idziecie do szkoły kiedy ja jadę na wakacje :) haha pijąc leszka w Międzyzdrojach.
Oraz przy innych czynnościach (czytaj strzelanie z paintballu walka z falami) będę o
was nie pamiętał:P haha


Takiemu to dobrze, ale przynajmniej od wtorku będę mniej psuł oczy na kompie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 13:46, SongoX napisał:

> OO wy idziecie do szkoły kiedy ja jadę na wakacje :) haha pijąc leszka w Międzyzdrojach.

> Oraz przy innych czynnościach (czytaj strzelanie z paintballu walka z falami) będę
o
> was nie pamiętał:P haha

Takiemu to dobrze, ale przynajmniej od wtorku będę mniej psuł oczy na kompie ;))



Może cię to zaskoczy ale ja już swoje do szkoły przechodziłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 19:37, Ponury666 napisał:

> Takiemu to dobrze, ale przynajmniej od wtorku będę mniej psuł oczy na kompie ;))

Dnia 28.08.2009 o 19:37, Ponury666 napisał:

Może cię to zaskoczy ale ja już swoje do szkoły przechodziłem:)


No ja jeszcze nie, ale puki co trzeba się cieszyć nastoletnią młodością ;)) Bo te czasy już nie wrócą, ale uczyć też się trzeba, żeby później nie zapier*alać za marny grosz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 20:38, kaczek93 napisał:

No to panowie i panie
jutro już tylko dwa dni nam zostanie.


Boże. Przestańcie histeryzować. Każdemu co sobie chodzi do szkoły zostały 3 dni, więc przestańcie gadać ile do końca. Bo szczerze to pewnie każdy ma w d*** czy Wam się chce iść czy nie, bo nikomu się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:32, Dziadekpl napisał:

> > bo nikomu się nie chce.
Najprawdopodobniej nie jestem nikim...


To chyba dobrze? :)

No dobra, WIĘKSZOŚCI się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować