Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

heh wróciłem ze szkoły cztery godziny wcześniej niż mam w planie :) Robotnicy podczas wykonywania wykopu (robią nam Orlika) trafili na jakiś niewypał i dyrektor odwołał pozostałe lekcje i kazał wracać do domu. Nie wiem co to było, ale podejrzewam, że to tylko jakaś mała bombka i w Poniedziałek będzie trzeba iść do szkoły (nie obraziłbym się, żeby saperzy znaleźli coś większego.. tzn. wymagającego więcej czasu na usunięcie.. tak z 2 tygodnie xD).

@Up: Dzień pieczarki? WTF? Gdzie ty się uczysz? ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2009 o 11:18, confident napisał:

@Up: Dzień pieczarki? WTF? Gdzie ty się uczysz? ;PP

Może Wielichowo? To pierwsze, co wyskoczyło w Googlach na takie cuś :P Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 20:10, KoD997 napisał:


> @Up: Dzień pieczarki? WTF? Gdzie ty się uczysz? ;PP
Może Wielichowo? To pierwsze, co wyskoczyło w Googlach na takie cuś :P Dziwne...


Nie, żadne Wielichowo. Trochę inne zadupie i tyle. No ale fakt że "dzień pieczarki" to coś dziwnego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 20:20, kaczek93 napisał:

No ale fakt że "dzień pieczarki" to coś dziwnego......

Coż... co kraj to obyczaj... a jaki nasz kraj jest wszyscy wiemy, więc i dziwactw pełno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 14:28, kitek0101 napisał:

Wiecie czy jeżeli chcę przestać uczęszczać na religię w szkole potrzebuję zgody rodziców?
Zaznaczam, że nie jestem pełnoletni.

Tak , potrzebujesz na 100% pisemnej zgody rodziców. A dokładnie co i jak , to bym się spytał w sekretariacie ?
Ale zamiast religii będziesz miał zajęcia z etyki, więc się nie opłaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2009 o 14:38, HeyBabyGirl napisał:

Ale zamiast religii będziesz miał zajęcia z etyki, więc się nie opłaca :(


ja siedziałem w bufecie i żarłem frytki, żadnej etyki nie miałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2009 o 14:38, HeyBabyGirl napisał:

Ale zamiast religii będziesz miał zajęcia z etyki, więc się nie opłaca :(


A co w tym złego ? Lekcja jak lekcja, a to że komuś się nie chce przesiedzieć w miarę luźnej lekcji religii to musi się zacząć uczyć etyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 14:41, Daelor napisał:


> Ale zamiast religii będziesz miał zajęcia z etyki, więc się nie opłaca :(

ja siedziałem w bufecie i żarłem frytki, żadnej etyki nie miałem ;]


Ja tam na religie chodzę, ale co się dzieje na religii - jest nie do opisania. ( bynajmniej u nas w klasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2009 o 14:45, Sv3n-17 napisał:

Ja tam na religie chodzę, ale co się dzieje na religii - jest nie do opisania. ( bynajmniej
u nas w klasie ;)


Chodzisz do szkoły i nie wiesz do jasnej cholery co znaczy słowo ''bynajmniej'' No kurna, jak nie znacie znaczenia jakiegoś słowa to go nie używajcie, bo dużą część ludzi może denerwować błędne użycie niektórych słów. Radzę abyś zakupił słownik języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 16:18, Markush napisał:


> Ja tam na religie chodzę, ale co się dzieje na religii - jest nie do opisania. (
bynajmniej
> u nas w klasie ;)

Chodzisz do szkoły i nie wiesz do jasnej cholery co znaczy słowo ''bynajmniej'' No kurna,
jak nie znacie znaczenia jakiegoś słowa to go nie używajcie, bo dużą część ludzi może
denerwować błędne użycie niektórych słów. Radzę abyś zakupił słownik języka polskiego.


Sry, chociaż z polskiego miałem piątkę, to nie jestem z niego dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 14:38, HeyBabyGirl napisał:

Ale zamiast religii będziesz miał zajęcia z etyki, więc się nie opłaca :(

Jeżeli etyki nie uczy katecheta (nie wiem jak to wygląda) to opłaca się. Bo na lekcjach religii nie-powiem-co mnie strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2009 o 16:56, kitek0101 napisał:

Jeżeli etyki nie uczy katecheta (nie wiem jak to wygląda) to opłaca się. Bo na lekcjach
religii nie-powiem-co mnie strzela.

A co Ci aż tak bardzo przeszkadza, że nie możesz usiedzieć tych 45 min ? Zawsze mnie to interesowało, dlaczego ludzie tak bardzo nie chcą chodzić na religię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 17:13, HunterO7 napisał:

dlaczego ludzie tak bardzo nie chcą chodzić na religię ;)


Bo dla mnie to jest NIE potrzebne ( chcesz praktykować religię chrześcijańską, chudź do kościoła 2x w tygodniu )
Dla mnie to jest skrajny debilizm oceniać naszą "religijność" i żeby to miało wpływ na naszą średnią .

Jestem na NIE za takimi przedmiotom jak Muzyka , Plastyka , WF ( żeby nie było nie jestem jakimś grubasem co po 10min biegania jest bliski zgonu ) ,Godzina wychowawcza , Technika itp . Jeśli mnie interesują wymienione "dziedziny" to chodzę na ,np. kółko plastyczne/ muzyczne, SKS z WF itp.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>) ,Godzina wychowawcza ,


Ta lekcja akurat jest potrzebna. Co do reszty się zgadzam.
WF powinien być ograniczony do 2 godzin tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 17:26, HeyBabyGirl napisał:

> dlaczego ludzie tak bardzo nie chcą chodzić na religię ;)

Bo dla mnie to jest NIE potrzebne ( chcesz praktykować religię chrześcijańską, chudź
do kościoła 2x w tygodniu )
Dla mnie to jest skrajny debilizm oceniać naszą "religijność" i żeby to miało wpływ na
naszą średnią .


To w ogóle mega tępa sprawa, bo co kogo obchodzi, czy Ty będziesz chodził do kościoła, czy nie, czy wierzysz, czy nie. Kompletny bezsens, religii być nie powinno.

Dnia 22.09.2009 o 17:26, HeyBabyGirl napisał:

Jestem na NIE za takimi przedmiotom jak Muzyka , Plastyka , WF ( żeby nie było nie jestem
jakimś grubasem co po 10min biegania jest bliski zgonu ) ,Godzina wychowawcza , Technika
itp . Jeśli mnie interesują wymienione "dziedziny" to chodzę na ,np. kółko plastyczne/
muzyczne, SKS z WF itp.


WF się przyda na pewno, trzeba się ruszać. Wiele osób - gdyby nie WF - to cały czas by siedziało *komp*
A co do reszty, to się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować