Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2006 o 20:04, donaan napisał:

hehe ^^ ale naprawde zobaczysz w liceum będzie lepiej

A ja ci mówię że lepiej niż w liceum jest na studiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:11, Ballonik napisał:

>
> > Dzięki... Wiesz jak pocieszyć młodszego kolegę ;))
> >
> hehe ^^ ale naprawde zobaczysz w liceum będzie lepiej :D i ci mówie nie bój się teraz
zachowaj
> to na puźniej :)
Będę się trzymał kurczowo Twej rady ;)

hehe tak wogóle powodzenia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:13, Konrades napisał:

> hehe ^^ ale naprawde zobaczysz w liceum będzie lepiej
A ja ci mówię że lepiej niż w liceum jest na studiach :)

w to wierze moi kumple mi mowią jak to normalnie ciężko jest, ale za to pewnie balangi są lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:15, donaan napisał:

w to wierze moi kumple mi mowią jak to normalnie ciężko jest, ale za to pewnie balangi są lepsze

Ja jestem już po studiach i jakoś nie odczułem żeby było ciężko chodź imprezy (ja nic nie mówię :) ). Jak pójdziesz na studia to zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy macie za szkoły. Aktualnie jestem w drugiej gimnazjum. Plan mam napięty nie powiem, że nie, bo mam około 36 godzin tygodniowo, podczas gdy moi rówieśnicy średnio 30 godzin liczonych do średniej. Ale jak ja widzę co chwila post: jutro sprawdzian!! to ja wam współczuję. U mnie w klasie sprawdzian jest średnio raz na 2 tygodnie, nauczyciele nie pytają, aby nie poświęcać lekcji. W związku z tym stresu też mam mało. Sprawdziany są z najważniejszych zagadnień, czyli takich, których znajomość jest wszędzie wymagana. Nauczyciele nie dają nam nic co jest zbędne i co nie będzie potrzebne w przyszłości (a wiem, że dużo nauczycieli tak robi). Poziomem jednak jestem nawet wyżej niż moi rówieśnicy. Otrzymałem całoroczne stypendium naukowe jako najlepszy uczeń miasta (500 zł do ręki), a angielski mam na poziomie maturalnym (w tym roku chcem zdać przynajmniej FCE, a w roku następnym CAE). Jednym słowem: mam mało pracy w szkole, jednak jeżeli nauczyciel potrafi nauczać i uczeń się stara i mu zależy to wychodzi Inteligentna Mieszanka Wybuchowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:19, kowboj3 napisał:

Ja nie wiem co wy macie za szkoły. Aktualnie jestem w drugiej gimnazjum. Plan mam napięty nie
powiem, że nie, bo mam około 36 godzin tygodniowo, podczas gdy moi rówieśnicy średnio 30 godzin
liczonych do średniej. Ale jak ja widzę co chwila post: jutro sprawdzian!! to ja wam współczuję.
U mnie w klasie sprawdzian jest średnio raz na 2 tygodnie, nauczyciele nie pytają, aby nie
poświęcać lekcji. W związku z tym stresu też mam mało. Sprawdziany są z najważniejszych zagadnień,
czyli takich, których znajomość jest wszędzie wymagana. Nauczyciele nie dają nam nic co jest
zbędne i co nie będzie potrzebne w przyszłości (a wiem, że dużo nauczycieli tak robi). Poziomem
jednak jestem nawet wyżej niż moi rówieśnicy. Otrzymałem całoroczne stypendium naukowe jako
najlepszy uczeń miasta (500 zł do ręki), a angielski mam na poziomie maturalnym (w tym roku
chcem zdać przynajmniej FCE, a w roku następnym CAE). Jednym słowem: mam mało pracy w szkole,
jednak jeżeli nauczyciel potrafi nauczać i uczeń się stara i mu zależy to wychodzi Inteligentna
Mieszanka Wybuchowa :)

to masz cudownie :) nam to robią sprawdziany/kartkówki średnio 3 razy w tygodniu poprostu nas tak tną że nie wiem, gratuluje sukcesów moim największym osiągnięciem dotąd była najlepsza średnia w klasie ^^ farciarsko w sumie ale i tak jestem dumny hehe, na twoim miejscu bym zrobił odrazu Advance teraz fc liczy się tylko w CV :) , u nas to jak się uczysz to masz łatwiej i tyle hehe(albo przynajmneij stwarzasz pozory że cię to ciekawi ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:14, donaan napisał:

> >
> > > Dzięki... Wiesz jak pocieszyć młodszego kolegę ;))
> > >
> > hehe ^^ ale naprawde zobaczysz w liceum będzie lepiej :D i ci mówie nie bój się teraz

> zachowaj
> > to na puźniej :)
> Będę się trzymał kurczowo Twej rady ;)
hehe tak wogóle powodzenia ^^

A dzięki, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufff.. dobrze że dzisiaj nie muszę tak zachrzaniać przy nauce, mogę trochę na forum sobie posiedzieć, pograć w piłkę. naprawdę piękny dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziany? Nie. Kartkówki - tak. Ewentualnie twoja klasa może być zawieszona w prawach ucznia - wtedy tak. Przynajmniej tak jest u mnie. Nauczyciel się pierwsze pyta czy w dany dzień mamy jakiś sprawdzian, a następnie sobie rezerwuje dzień:) Ten tydzień mamy niestety cały zarezerwowany:( Najgorzej biologia..... (w sumie tylko jej nie rozumiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:44, ŚwinkaBobo napisał:

U mnie w szkole kręcą jakis film :P
nie iwem jaki ale wiem że prawdopodobnie z bogusiem lindą
jak by co ul: fundamentowa :D W-Wa


no to fajnie masz :D ja teżchcęjakiś film w szkole !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez jakiegoś debila, nie mogę wychodzić na dwór na przerwach i pewnie bende miał zachowanie obniżone ( ale pewnie tak dla strachu mi powiedziała dyrka, już raz tak mówiła i nic nie było). A jeszcze do tego wywiadówka dziś. To se pożegnam nową kartę graficzną ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro dla mnie koszmarny dzień bowiem mam sprawdzian z Jęzkyka z polskiego i kartkówkę z matmy i na dodatek jeszcze mam 7 lekcji !! :/ Poniedziałek to chyba mój najgorszy dzień !! Jutro mam:
1: ....::::Historia::::..... ( Nie Przepadam )
2:....::::Religia ::::..... ( Nie Przepadam )
3: ....::::Polski ::::..... ( Nienawidze )
4: ....::::Matematyka::::..... ( Da Się Znieść )
5: ....::::Przyroda::::..... ( NIE CIERPIE !! )
6: ....::::Wychowanie Fizyczne::::..... ( pośrednio )
7:....::::Plastyka::::..... ( Nie lubie bo nie lubie rysować ) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A my jutro mamy tylko 3 lekcjie ze względu na próbne matury klas 3 ;]

Także tylko
BIologia
Fizyka
Wos
;] Coprawda z Fizyki sprawdzian ale i tak niezmiernie lużny dzień;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzian z historii... Nic nie umiem... Co ja zrobie?... Naucze sie przed lekcja! W szkole sie za bardzo nie stresuje, bo nie przywiazuje zbytnio uwagi do moich ocen :P Na razie pały mam tylko z polskiego (nauczycielka jest troche "dziwna") i ogolnie nie mam problemow z nauka. Chyba, ze to matma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować