Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

No to koleżeński jesteś :D no to u mnie sie niestety nie dało. Bo mało tego, że pytała koło biurka to jeszcze dziewczyna której chciałam podpowiedzieć stanęła sobie do mnie tyłem... xD ech... zobaczymy jak to będzie w czwartek, ale ja podejrzewam, że skapowała o co nam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 19:17, Unser Fuhrer napisał:

Witaj w klubie ;] choć u nas to nawet o + trudno...
Przypomniałem sobie o czymś : mam na jutro napisać felieton (3/4 strony) ''Korupcja, zjawisko
stare czy nowe'' :) Ma ktoś jakiś pomysł co do treści? I jakie powinny być zawarte elementy
by nazwać to ''felietonem'' :)?


Napisz, że korupcja jest jedną z najstarszych rzeczy na świecie (Starożytny Rzym, Antyczna Grecja) jako przykład...możesz poszukać czegoś związanego z budową Koloseum (cyba tam były jakieś przekręty) aby to był felieton, musisz zawrzeć SWOJE zdanie (felietony są MOCNO subiektywne)-Twoje odczucia, Twój punkt widzenia.
Znajdź na ściądze więcej o felietonie (to są podstawy).
W sumie powinieneś spytać w temacie "praca domowa" ale co tam;p

Dziś miałęm etykę. Tydzień temu nauczyciel wyszedł z pomysłem abyśmy (podzieleni na grupy) spotkali się z członkami 5 najważniejszych partii (najlepiej pełniący jak najwyższą funkcję) wszyscy chcieli iść do LPRu lub Samoobrony ;)
Mi się trafił nudny PIS... -_-
Będzie trzeba z kumplem wykombinować jakieś fajne pytania. Ogólnie mamy się dowiedzieć (niespodziankaxD) co dana partia przewiduje w swoim programie zrobić na rzecz młodzieży (czyt>>nas).

PS: ja jestem 3 gim xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do końca tego tygodnia nie chodze do szkoły bo jestem chory dobrze że teraz a nie w połowie semestru bo bym miał dużo zaległości a tak to normalnie nie mam czym sie martwić;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to masz duże szczęście, gratuluję. Ja tylko na urodziny się nie wybieram, a do nich jeszcze dłuugo, więc cieszę się zapowiedziami wielu wycieczek, jako, że jesteśmy pierwszą klasą LO. Trzeba się zintegrować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 21:08, reykan napisał:

więc cieszę się zapowiedziami wielu wycieczek, jako, że jesteśmy pierwszą klasą LO.
Trzeba się zintegrować:)


Ja też jestem w I klasie LO ale u nas w szkole nie planują w pierwszym roku żadnych wyjazdów (poza jednym , jednodniowym) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może poprawie ci humor pisząc że

Dnia 19.09.2007 o 20:32, Unser Fuhrer napisał:

w tym roku religia się do średniej liczy :)


Ha, ha, rzeczywiście mój humor się polepszył... ;P
I on to nawet wykorzystuje! Jak się nie wliczała to i tak nam robił sprawdziany, wyzywał i w ogóle i teraz jest jeszcze gorzej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:31, master matrox napisał:

Ksiądz kazał nam przepisać cały ten rozdział :| Na dodatek jeszcze w piątek ma nam zrobić sprawdzian,
ale nie powiedział z czego :| Tak dalej to przepiszę się na etykę...


W takich chwilach cieszę się, że nie chodzę na religię, szczególnie, jeśli liczy się do średniej.
Spróbuj jakoś wytrzymać albo prościej - więcej się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jutro kartkówke z reli, tylko nie wiem z czego bo mnie nie było: czyt. mieliśmy się uczyć z regułki z zeszytu, tylko wszyscy kują i nikt nie pożyczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałam kosmiczną wpadkę z vicedyrektorką. Tzn ja i pare osób z mojej klasy. Otóż szkołę mamy wciśniętą pomiędzy osiedlowe bloczki. Tam jak wiadomo - babcie z pieskami. No i kobieciny obczaiły, że ktoś pod szkołą pali papierosy. Poszła do szkoły zgłosić. Te osoby za ten czas się ulotniły i przyszliśmy my (nie paliliśmy!). Zaraz vice dyrka z twarzą na nas wyskakuje, że palimy. Się pyta która klasa. Id. Reakcja: "No proszę pierwszoklasiści i palą". Moja reakcja była jak to określili koledzy: "przednia". "No tak, fajnie. Nie ma pani dowodów, to że ktoś tu był to nie nasz interes. Skąd pani wie, że to my palimy jak my tu kurde tylko siedzimy?" Poszła sobie stwierdzając, że jak nie my to ok =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 20:41, edeń napisał:

> Ksiądz kazał nam przepisać cały ten rozdział :| Na dodatek jeszcze w piątek ma nam zrobić
sprawdzian.

Nasz pan ksiądz musiał iść do fryzjera, a że były 2 godziny religii to mieliśmy ten czas wolny :D Poza tym nie byłem na WF, pani z polskiego była zajęta i nie było 2 polskich. Jedynie niemiecki był normalny dzisiaj. Nawet wychowawczej nie było ;) U mnie w szkole tak jest często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 08:14, master matrox napisał:

> (...)

OMG, rzeczywiście dziwna sytuacja :| Jak można oskarżać kogoś jak nie ma się dowodów?...


oskarżyć to jest łatwo tylko znaleźć dowody i światków jest trudniej ale zawsze można komuś dać w łapę a dowody spreparować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować