Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 14:30, Nertis napisał:

> A mnie nie puszczą, mimo, że mam dobre układy z woźną.


U nas tak prawie karzdy dzien wygląda jak twój a u nas koleś rekord pobił miał 7kos i 5uwak to sie nazywa pechowy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musiałoby być przegięciem jeżeli mieliby was przenieśc do innego miejsca tylko dlatego że ktoś wykupi wasze dla przepraszam "Szkoły zawodowej"??. Po co takiej szkole która miałaby niby powstać windy i te wszystkie udogodnienia jeżeli to jest potrzebne tylko i wyłącznie osobą niepełnosprawnym. Czasami to życie doprowadza do szału, żyje ci sie dobrze a tu musi sie przypiepszyć jakiś palant(za przeproszeniem) który pomacha pieniędzmi na różne strony i już może miec co mu sie wymarzy. Pozatym wrócie jeszce bo raz o tym napsałem że po co zawodówce tak dobrze(wyposarzony(no bo chyba jest?) budynek jeżeli do takiej szkoły idą wiekszości nie chce tu nikogo obrazić ale nieroby i nieudacznicy bo już lepszym wyborem jest technikum które dysponuje jeszcze jakimś poziomem ale czy szkoła zawodowa to nie wiem. Co do tej rocznicy którą miałeś to przecież fajnie bo chyba dzieki temu nie miałeś lekcji :) a to zawsze jest przyjemne. Ogólnie życze powodzenia i mam nadzieje że to wszystko nie jest natyle głupie żeby losy tej szkoły tak a nie inanczej sie potoczyły.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:30, Nertis napisał:

Blee...ja mam koszmarne relacje...raz musiałem woźnego zmusić do otwarcia szatni podczas jak
ten pił kawę (incydent z szyją na WF...) i od tej pory patrzy na mnie krzywym wzrokiem :/.


Bo jesteś bezczelny! Zakłócasz mu jego wykonywane obowiązki, a to, że pił kawę miało mu je ułatwić. :)

Dnia 08.11.2007 o 14:30, Nertis napisał:

Heh...chyba już wróciłeś jeśli piszesz swojego posta o 14.13 xD.


Nie. Informatykę miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:22, Marcinos07 napisał:

Kurde, ja to mam pecha :/

Uczyłem się strasznie na sprawdzian z histy (normalnie z histy się nie uczę, ale to był wyjątek
:D), napisałem go bardzo dobrze.

I dzisiaj w szkole wyniki: jedynka! Nauczycielka mówiła, że nie mam mojego sprawdzianu. :P


Jeśli nie znajdzie Twojego sprawdzianu albo będzie Ci musiała wstawić 5 albo będziesz musiał pisać sprawdzian jeszcze raz. To, że Ona zgubiła ten test nie oznacza, że Ty masz za to ponosić konsekwencje. W razie czego przeczytaj sobie statut szkoły, porozmawiaj o tym z nauczycielką, a ostatecznym przystankiem powinni być rodzice i dyrektorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:42, edeń napisał:

Bo jesteś bezczelny! Zakłócasz mu jego wykonywane obowiązki, a to, że pił kawę miało mu je
ułatwić. :)


No może byłem bezczelny ,ale to nie ja prosiłem aby otowrzyć szatnie tylko pielęgniarka ;) (ale i tak patrzy krzywym wzrokiem).

Dnia 08.11.2007 o 15:42, edeń napisał:

Nie. Informatykę miałem :)


Informatyka...a co robiecie teraz na informatyce??My teraz siedzimy w Wordzie i ten word zaczyna mnie coraz bardziej wkurzać :/.

Dnia 08.11.2007 o 15:42, edeń napisał:

Jeśli nie znajdzie Twojego sprawdzianu albo będzie Ci musiała wstawić 5 albo będziesz musiał pisać sprawdzian jeszcze raz. To, że Ona zgubiła ten test nie oznacza, że Ty masz za to ponosić konsekwencje. W razie czego przeczytaj sobie statut szkoły, porozmawiaj o tym z nauczycielką, a ostatecznym przystankiem powinni być rodzice i dyrektorka.


Ostro chamska sytuacja :P.Może się jeszcze okazać ,że dostanie ,np. czwóre ,a tu nawet bez pokazywania wstawiła kose :/.Można jeszcze dodać ,że nauczyciel ma dwa tygodnie na sprawdzenie sprawdzianu (tak było u mnie w gim :P).Jeśli nauczyciel nie sprawdzi do tego czasu uczeń może się niezgodzić ze swoją oceną ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:48, Nertis napisał:

Informatyka...a co robiecie teraz na informatyce??My teraz siedzimy w Wordzie i ten word zaczyna
mnie coraz bardziej wkurzać :/.


Za 2 tygodnie mamy sprawdzian podsumowujący - tabelki, obrazki i wszystkie inne bajery w Wordzie. Ma wyjść z tego coś takiego (patrz załączone obrazki). Możemy sobie poćwiczyć w domu, a potem mamy dwie lekcje na wykonanie tego "arcydzieła". I jeszcze jedna uwaga do obrazków - w miejsce strzałki ma być ten wzór, ale to na szóstkę.

Dnia 08.11.2007 o 17:48, Nertis napisał:

Można jeszcze dodać ,że nauczyciel ma dwa tygodnie na sprawdzenie
sprawdzianu (tak było u mnie w gim :P).Jeśli nauczyciel nie sprawdzi do tego czasu uczeń może
się niezgodzić ze swoją oceną ;).


U mnie jest tak, że nauczyciel ma 2 tygodnie na sprawdzenie sprawdzianu. Po tym terminie ważność ocen już się nie liczy (ale ja z tego nie korzystam, bo zazwyczaj mam dobre oceny :)).

20071108175745

20071108175805

20071108175812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj mam wywiadówkę. Ojciec zaraz powinien wrócić... ale dla mnie wywiadówka to święto, bo jakoś z tej okazji zawsze co do kieszeni wpadało. :)

Co do tygodnia to nie był zbyt męczący. Zaczął się dwiema kartkówkami - z religii (oj aż mi ręka spuchła :P) i z angielskiego. A potem już tylko luzik - praktycznie zero nauki, bo w szkolę był kiermasz ciast. Polegało to na tym, że kto kupił ciacho za symboliczną złotówkę był kierowany do wiaderka, z którego losował karteczkę - na karteczce był wypisany przedmiot, z którego był jednorazowo zwalniany we wtorek i środę. Ja wylosowałam historię, jedyny przedmiot, z którego regularnie się uczę, a za drugim razem - "Niestety nie udało się, spróbuj ponownie". Wkurzyłam się, no bo w końcu to my pieczemy te ciasta... No ale nic, z biologii i tak nie pytała (ja jeszcze nie mam oceny z odp.) bo oddawała kartkówki. Kaska szła oczywiście na SU. Przez resztę tygodnia luzik, spr. z matmy odłożony z powodu pogadanki o narkotykach, normalnie żyć nie umierać :) Tylko na jutro trzeba się z historii pouczyć bo na 80% mnie zapyta (udało nam się rozgryźć jego "system" wybierania:D)

A tak a propo gier... Kiedy oddawała wypracowania z anglika, z których zresztą nie dawała ocen, zobaczyłam, że przy mojej pracy napisała na czerwono ok z uśmieszkiem. Wiecie jaka była moja pierwsza myśl? "Fajnie, postawiła mi znaczek jakości" :D Coś ze mną nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze właśnie zajrzałem w zeszyt z fizyki i co zobaczyłem ? ... że mam sprawdzian z fizyki z elektrostatyki a ja nic nie umiem i mi sie za bardzo nie chce uczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 17:59, YOUlia napisał:

Tylko na jutro trzeba się z historii pouczyć bo na 80% mnie zapyta (udało nam się rozgryźć
jego "system" wybierania:D)

To ja miałam we wtorek "historie grozy". Otóż umiałam akurat świetnie bo i tematy dość sympatyczne (o Cesarstwie Zachodniorzymskim - upadek, Podział Cesarstwa i walka o władze po śmierci Cezara). Mam nr 11. 8 numer zgłosił np. Wzięła 9, potem 10...
... po czym przeszła do 7 i szła w górę aż do 4 xD
Dzisiaj też mi sie upiekło. Już leci druga kolejka pytania. Na razie mam dwie piątki na czysto z histy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:11, Mściwój napisał:

Ooooo... Ja to mam fajnie... W poniedziałek 7 lekcji, z czego 4 zastępstwa. xD


Ja w poniedziałek mam jeszcze lepiej bo zamiast szkoły mamy rajd pieszych i idziemy z wybranego miejsca do szkoły i potem do domu taka uroczystość jak co roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u nas zlikwidowano wycieczkę integracyjną, bo za mało osób się zgodziło:P Bardzo się cieszę, bo nie znoszę czegoś takiego. Ale szykuje się drugi atak- chcą zrobić wyjazd do Anglii na tydzień na... feriach zimowych. No może ze dwie osoby się zgłoszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nie tylko u was jest tak fajnie - u mnie w "Dniu Sprzątania Świata" wybraliśmy się oczywiście sprzątać i przeszliśmy z 200 metrów, deszcz nas złapał i z powrotem do szkoły - tyle żeśmy posprzątali :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie przeczytać o kimś, kto ma naprawdę przerąbane w życiu?? Okej. Mam jutro 7 lekcji, w tym 4 matematyki. Więc mój plan wygląda następująco: Matematyka, Matematyka, Niemiecki, Matematyka, Fizyka, Matematyka, Biologia. Fajnie nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:33, Erton napisał:

Chcecie przeczytać o kimś, kto ma naprawdę przerąbane w życiu?? Okej. Mam jutro 7 lekcji, w
tym 4 matematyki. Więc mój plan wygląda następująco: Matematyka, Matematyka, Niemiecki, Matematyka,
Fizyka, Matematyka, Biologia. Fajnie nie??


Jak zwykle optymistycznie nastawiony do życia xD.Ja mam troszkę lepiej bo mam polski ,polski,geografia,filharmonia...ale na polskim klasówka ,a na geografii mam kartkówkę...sux :/.

@YOUlia

Dnia 08.11.2007 o 18:33, Erton napisał:

Tylko na jutro trzeba się z historii pouczyć bo na 80% mnie zapyta (udało nam się rozgryźć jego "system" wybierania:D)


Heh...u mnie ma też system wybierania numerów ;).Chyba ma z 10 swoich ulubionych numerów i po kolei pyta te osoby ;).Teraz mam około 30 procent ,że mnie zapyta ,bo ostatnio około 7 osób zgłosiło nie przygotowanie w tym jakiś jej ulubiony numer...trzeba się przygotować :/.

@edeń

Word mi już bokiem wychodzi :/.Ja mam zrobić na któregoś grudnia prace w Wordzie złożoną z 4 kartek swojego tekstu (sam wymyślasz) i masz go odpowiednio sformatować i dodać do tego spis treści ,itp. :P.WORD JEST SUX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:30, reykan napisał:

A u nas zlikwidowano wycieczkę integracyjną, bo za mało osób się zgodziło:P Bardzo się cieszę,
bo nie znoszę czegoś takiego. Ale szykuje się drugi atak- chcą zrobić wyjazd do Anglii na tydzień
na... feriach zimowych. No może ze dwie osoby się zgłoszą:)


No u mnie tak samo jest . Jak się zaczyna rozmowa o wycieczce to każdy chce jechać a jak już dochodzi do tego że wybieram y gdzie i za ile to pięć osób sie zgłosi i nie ma wycieczki . Ale ten rajd to jest co innego bo cała szkoła bierze w tym udział :) wiec lekcji nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:30, reykan napisał:

A u nas zlikwidowano wycieczkę integracyjną, bo za mało osób się zgodziło:P Bardzo się cieszę,
bo nie znoszę czegoś takiego. Ale szykuje się drugi atak- chcą zrobić wyjazd do Anglii na tydzień
na... feriach zimowych. No może ze dwie osoby się zgłoszą:)


Eeee tam...na feriach zimowych to se mogą robić i tak nikt nie pojedzie (tak jest u mnie w klasie ;) ).Wolą ten czas spędzić wałęsając się po osiedlu niż jechać gdzieś .Jak jest jakaś wycieczka podczas normalnego tygodnia (czyli podczas lekcji ;) ) to prawie wszyscy są chętni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. Każdy wywali 1000zł i jeszcze 60 euro za 7 dni na feriach, chyba mają pedagogiczne sny. I pewnie trzeba wstawać o 8:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 18:30, reykan napisał:

A u nas zlikwidowano wycieczkę integracyjną, bo za mało osób się zgodziło:P Bardzo się cieszę,
bo nie znoszę czegoś takiego. [...]

Żartujesz sobie? :P U nas to tylko na to się właściwie czeka w ciągu roku. No poza wakacjami oczywiście. ;)
Na takich wyjazdach naprawdę można się ''''zintegrować" :D No, ale gusta są różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować