Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

18306 postów w tym temacie

Nareszcie wakacje, świadectwo otrzymałem i jestem zadowolony, zachowanie też nice, osiągnięcia wypisane i mam nadzieję, że dostanę się do tego liceum I wyboru. 195 osób na 150 miejsc jest, więc muszę 45 wykosić ;D W środę będę wiedział czy się dostałem tam gdzie chciałem ^^ A tym czasem udanych wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 13:44, kuba9876543210 napisał:

To nie jest duzo, wez pod uwage, z duzo osob moglo wziac Twoje liceum jako 2 czy 3 wybor.

Jak ja zdawalem do I kl. to bylo bodajze 120 kandydatow na 30 miejsc.. i dostalem sie.


Ale podałem ilość osób z I preferencji, tak to normalnie ponad 1000 osób złożyło tam podania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 16:31, nightfaler napisał:

Btw dziwnie, ale w tym roku chyba nasi gimnazjaliści nie chwalili się wynikami z egzaminów
ciekawe dlaczego ;]

Taaa, już byś chciał, żeby nam gorzej poszło :P http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16104&u=1536
Ja sam się nie chwaliłem, bo nie za bardzo na tym forum było się czym chwalić. 30 z humanistycznego, 36 z matmy, 33 z angielskiego. Gdzie z anigelskiego spodziewałem się max 25pkt, a z polaka ok 38. Tekst pisany lekko mówiąc skopałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A patrz nie wiedziałem, że taki temat, jest kiedyś tu się chwalono ;p. Pytałem z ciekawości bo moje (kiedyś tam) gimnazjum dobrymi wynikami pochwalić w tym roku się nie może ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2011 o 15:30, kuba9876543210 napisał:

A wiesz moze ile osob masz do konkretnych klas, ktore wybrales? Bo chyba to jest najwazniejsze.


Tak wiem, zobaczę jak to będzie dowiemy się następnym tygodniu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie spoko po zakończeniu roku, średnia 4,1 (jedynie 2 z matmy nie wkurza...). W następnym roku będę chodził do III gimnazjum (brr...., testy :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 15:55, nightfaler napisał:

Hah w końcu spokój, świadectwo jakie jest takie jest średniej nawet nie licze xD.
Ale pochwale się, że jestem zwolniony z pisania teoretycznej części egzaminu zawodowego
^^


Co i jak? Jak to zrobiłeś? Sam idę teraz do II klasy TI, więc jakby co, to byłbym wdzięczny za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 00:35, Buhahahahaha napisał:

Co i jak? Jak to zrobiłeś? Sam idę teraz do II klasy TI, więc jakby co, to byłbym wdzięczny
za podpowiedź.

http://www.cke.edu.pl/index.php?option=content&task=view&id=809&Itemid=2
Dwa wybory masz ;p Osobiście brałem udział w Olimpiadzie Innowacji Technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 01:33, Buhahahahaha napisał:

Ok, dzięki za odpowiedź. Mógłbyś jeszcze powiedzieć, na czym polegała ta Olimpiada? Czy
trzeba zająć jakieś wysokie miejsce, aby zostać zwolnionym z egzaminu?

Pisze tam ładnie co trzeba zrobić, zostać laureatem/finalistą na szczeblu ogólnopolskim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie.
W rekrutacji elektronicznej jest napisane, że do szkoły trzeba dostarczyć wszystkie papiery + jakiś życiorys. Może mi ktoś powiedzieć o co w tym chodzi? Mam sobie sam napisać życiorys, coś jak biografie? Chodzi tu o rekrutacje ponadgimnazjalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 12:28, T-Tronix napisał:

Jedno pytanie.
W rekrutacji elektronicznej jest napisane, że do szkoły trzeba dostarczyć wszystkie papiery
+ jakiś życiorys. Może mi ktoś powiedzieć o co w tym chodzi? Mam sobie sam napisać życiorys,
coś jak biografie? Chodzi tu o rekrutacje ponadgimnazjalną.

Ja tam żadnego życiorysu nie oddawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole jest wymagane. Pisze że CV, ale wiadomo że są różne. Więc ma ktoś może jakiś wzór akurat do szkoły średniej? Bo te co w google są to jakieś marnie wyglądają jak na życiorys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 13:14, T-Tronix napisał:

U mnie w szkole jest wymagane. Pisze że CV, ale wiadomo że są różne. Więc ma ktoś może
jakiś wzór akurat do szkoły średniej? Bo te co w google są to jakieś marnie wyglądają
jak na życiorys...

W pakiecie office`a masz masę gotowych szablonów. Poza tym nie było gotowego CV jak rejestrowałeś się elektronicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 13:18, nightfaler napisał:

W pakiecie office`a masz masę gotowych szablonów. Poza tym nie było gotowego CV jak rejestrowałeś
się elektronicznie?


Niestety nie, nawet nauczyciel zajmujący się rekrutacją w naszej szkole mówił ze zdziwieniem, że na stronie szkoły powinno coś być na ten temat. Jest tylko, że między innymi życiorys trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee tam, ciekawe po co im by to było, daj normalnie, ja tylko dałem swoje dane i świadectwo, chyba że szkoła prywatna to życiorys może być, ale najlepiej się zapytaj w tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować