Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Wasze osiągniecia życiowe

73 postów w tym temacie

Wyrzezbilem replike niedzwiedzicy z gory śleży. :D Zostalem sprowokowany przez nauczyciela historii, ktory na moje "ale beznadziejny ten mis!" powiedzial "zrob takeigo, to dostaniesz 6 na koniec". Dostalem. :D Dzis niedzwiedz stoi przed ta szkola. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja teraz bardziej poważnie. Choć to co napisałem to absolutna prawda.
Zaliczyłem Teorię Obwodów u najbardziej po**********go profesora na świecie. 7000 misięcznie to przy tym mała biedronka. Fakt faktem jeszcze musze u tego saemego kolesia zaliczyć elektrotechnikę, ale chyba dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy mojej ineligencji to wielkim osiągnięciem jest że jeszce żyje a co trudniejsze pisze na forum*
Osiągnięć wielich nie mam :P


*Oczywiśce to żart wymyślony na poczekaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiem czasami odmówić piwa.

Nie mam w domu ani jednego pirata. Nawet Windows to oryginał.

Władcę Pierścieni, Kill Billa, Ostatniego Samuraja, Króla Artura i Pulp Fiction oglądałem łącznie grubo ponad 100 razy... Nie licząc krótkich seansów z ulubionych scenami.

A na takie poważniejsze osiągnięcia chyba jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 23:17, sony ericsson napisał:

> gram z moim zespolem i dajemy dosc udane koncerty i bedziemy nagrywac plyte:)
jaki rodzaj muzyki/

rock i heavy metal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 11:59, Zakapturzony napisał:

Moim największym osiągnięciem zyciowym jest zdobycie karty - legendar creatur z II edycji Magica
.


heh, lepiej powiedz skąd wytrzasnałeś kartę z drugiej edycji i ile za nią dałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 12:07, Budo napisał:

> Moim największym osiągnięciem zyciowym jest zdobycie karty - legendar creatur z II edycji
Magica
> .

heh, lepiej powiedz skąd wytrzasnałeś kartę z drugiej edycji i ile za nią dałeś :)

Mam nawet cztery z I edycji , ale tak zniszczone , że nawet niewieam jakiego koloru ;P , ale ta osobliwa karta z drugiej edycji - wygrałem ją :( niestety tracąc czternaście landów . My w kole fantastyków gramy o landy lub creatury . Przegrałem siedem sesji , a wygrałem cztery ( w tym jedną zdobyłem Z II edycji ) , saldo + 1 z II edycji -8 ladnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak już wszyscy się chwalą to ja też chcem :) to bedzie tak:
z 2 złote medale Mistrzostw Polski; koło 8 może 10 Srebrnych też z MP; Srebro na Mistrzostwach Europy; pozatym kilkukrotnie reprezentowałem nasz kraj na Mistrzostwach Świata i Europy; oraz kolkadziesiąt wygranych zawodów w żegralstwie wodnym i lodowym, reszta jest w tym samym sporcie.

Ale ja jestem skromny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować