Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

FIFA 07

345 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2008 o 21:42, marcinshinoda napisał:

Nie. Ten pad niedziała z FIFA 07 ani z 08xP jest firmy media tech MT1502

Więc sam sobie rozwiązałeś problem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 21:43, graczomaniak napisał:

> Nie. Ten pad niedziała z FIFA 07 ani z 08xP jest firmy media tech MT1502
Więc sam sobie rozwiązałeś problem ^^.


Nie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 21:45, marcinshinoda napisał:

Nie rozumiem??

No napisałes, że ten pad nie działa z FIFA 07?
Jesli coś jest nie tak, to sorki, ale tak rozumie to z Twojego postu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 21:46, graczomaniak napisał:

> Nie rozumiem??
No napisałes, że ten pad nie działa z FIFA 07?
Jesli coś jest nie tak, to sorki, ale tak rozumie to z Twojego postu.:)


no niedziała mi prawy drązek analogowy. Inne przyciski i lewy działa. Szukam rozwiązania problemu. Co wtym nie zrozumiałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 21:50, marcinshinoda napisał:

no niedziała mi prawy drązek analogowy. Inne przyciski i lewy działa. Szukam rozwiązania problemu.
Co wtym nie zrozumiałego

"Nie. Ten pad niedziała z FIFA 07 ani z 08xP jest firmy media tech MT1502" <- to

Skończmy offtopować. Powiedziałem co bym zrobił, jesli nie działa nadal to nie potrafię pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 21:54, graczomaniak napisał:

> no niedziała mi prawy drązek analogowy. Inne przyciski i lewy działa. Szukam rozwiązania
problemu.
> Co wtym nie zrozumiałego
"Nie. Ten pad niedziała z FIFA 07 ani z 08xP jest firmy media tech MT1502" <- to

Skończmy offtopować. Powiedziałem co bym zrobił, jesli nie działa nadal to nie potrafię pomóc.

ehh chodziło mi że sprawdzałem w wszystkich opcjach, próbowałem w tryb cyfrowy i analogowy i nicxP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem wqr. kupiłem sobie dzisiaj FIFE 07... tzn. dzisiaj "przyszła" do mnie... instaluje.. wszystko ok, mecz moge grać... zainstalowałem sobie EA online itp. ptacha i składy oficjalne... a jak naciskam Graj w Sieci to mnie do pulpitu wywala... Napisałem maila do pomocy EA ale oni tylko od PON. do PIĄ. działają... Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 17:44, maksio88 napisał:

Ale jestem wqr. kupiłem sobie dzisiaj FIFE 07... tzn. dzisiaj "przyszła" do mnie... instaluje..
wszystko ok, mecz moge grać... zainstalowałem sobie EA online itp. ptacha i składy oficjalne...
a jak naciskam Graj w Sieci to mnie do pulpitu wywala... Napisałem maila do pomocy EA
ale oni tylko od PON. do PIĄ. działają... Pomóżcie!

Powiem tyle że Online też mi nie działa a możesz powiedzieć z jakiej strony ściągnąłeś Składy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejah. Mam problem z fifa 07 ściągniętą z EA STORE. Otóż grę ściągałem na starym kompie gdyż nie wiedziałem, że zwyczajnie nie da sie jej na żadnym innym zainstalować po nagraniu ściągniętej zawartości na płytkę. Ale okazało się że można po nagraniu na płytkę z płytki ją uruchomić bez instalacji. I niby wszystko pięknie. Tyle że gra uruchamiała sie pod Vista bez problemów a na XP nie daje rady. początkowo myślałem ze to wina źle nagranej płytki ale po ponownym nagraniu problem sie powtarza. Pojawia mi sie taki błąd EC : 5570. Kto wie co z tym zrobić? Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie mogę już edytować więc przepraszam za post pod postem.
Dowiedziałem się że muszę mieć zainstalowanego EA download Managera na kompie na którym chcę uruchomić grę. Zapomniałem o tym, a że jestem poza domem nie mogę skołować instalki owego programu a co głupie ze strony ea store tez nie ma skąd ściągnąć. W moim koncie tez nie ma takiej możliwości. Moje pytanie: Skąd wziąć EA DOWNLOAD MANAGER?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem :(... Mianowicie nie moge pograć sobie w sieci z kolegami. Za każdamy razem wyskakuje mi błąd logowania. Zarejestrowałem pordukt, mam oryginał...


PS nie chodzi mi o ligi interaktywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fifia 2007 była dobrą częścią ale była trochę dziwna. W 07 z połowy łatwiej było wpakować bramkę niż z pola karnego trochę dziwne no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować